בואו נודה באמת: אני לא יודעת האם הוויקאנד הקרוב יהיה חורפי. למעשה, אני משערת שהסיכוי שהוויקאנד הקרוב יהיה חורפי הוא קלוש, אז בואו נקרא לזה Wishful thinking ונתפשר על אווירה חורפית. מאז שחזרתי מלונדון החשק לקוקטיילים עם ג’ין בוער בי ולמעשה מדובר בדרינק שגיליתי הודות הנסיעה, את אהבתי אליו מחדש. חלקכן עלולות לחשוב שלא בצדק שג’ין הוא משקה שאפשר לערבב רק עם טוניק ולהגיש במועדונים מפוקפקים אך תנו לי לספר לכן חברות: הג’ין הוא עולם ומלואו. God bless Gin.

מגיבה בבלוג שביקרה בהול הקניות המופרך שלי מלונדון, שאלה מה הדרך המועדפת עליי לשתות את הג’ין ולכן החלטתי לקבל מכך השראה ולהגיש לכן הצעת הגשה לקוקטייל משובח עם ג’ין ועוד כמה הפתעות. רמת המורכבות של הקוקטייל הזה קלה מאוד ולא דורשת שום ידע מקדים, למעט כמה מוצרים בודדים שתצטרכו להכין מראש לטובת הכנת הדרינק:

קוקטייל לוויקאנד חורפי Fashion Tailsכדי להכין את הדרינק תצטרכו למזוג 25 מ”ל של ג’ין לבחירתכן (אני אוהבת את ההנדריקס) לתוך כוס נמוכה ומלאה בקרח.

קוקטייל לוויקאנד חורפי Fashion Tails

קוקטייל לוויקאנד חורפי Fashion Tails

לאחר מכן תמלאו את הכוס עם בירת ג’ינג’ר לבחירתכן. מדובר בבירה שאפשר להשיג בחנויות המתמחות במשקאות, כמו למשל בית המשקאות של נפתלי ברמת גן או כל מקום אחר בסגנון שאתן מכירות. למה דווקא בירת ג’ינג’ר? לדעתי היא מדגישה את הטעם של הג’ין ולוקחת את הדרינק למקום אחר: מתובל, ארומטי וכמובן – חזק למדי.

קוקטייל לוויקאנד חורפי Fashion Tails

קוקטייל לוויקאנד חורפי Fashion Tails

קוקטייל לוויקאנד חורפי Fashion Tails

קוקטייל לוויקאנד חורפי Fashion Tails

בכלליות דרינקים עם ג’ין הן לא לבעלות לב חלש והבאזז מורגש באופן מיידי כבר מהמשקה הראשון. מצד שני, מדובר בדרינקים הרבה יותר טעימים וקלים לשתייה לדעתי בהשוואה לתותחים כבדים אחרים.

קוקטייל לוויקאנד חורפי Fashion Tails

קוקטייל לוויקאנד חורפי Fashion Tailsהוספתי כקישוט אוכמניות טריות ורוזמרין לקישוט, אתן יכולות לקשט עם מה שאתן מוצאות לנכון (בעונה המתאימה מאוד יפה לקשט את זה עם דובדבנים).

קוקטייל לוויקאנד חורפי Fashion Tailsאז חוץ מדרינק משובח לוויקאנד חורפי (כן, נגיד), זה גם דרינק מעולה לאירוח ומסיבות, במיוחד אם תהיו מוקפות באנשים שיודעים להתמודד עם השתייה שלהם. את הדרינק לא צריך לשקשק ואין צורך בשום אביזרים מיוחדים, מה שהופך אותו לקל להכנה ומהיר באופן מיוחד.

המוצרים שהוצגו בפוסט:

✛ מגש שיש, ניתן להזמין כאן
✛ ערכת הכנת קוקטייל, ניתן להזמין כאן
✛ תחתית רוז קוורץ למשקה, ניתן להזמין כאן
✛ צלחת זהובה מנוקדת, ניתן להזמין כאן
✛ פותחן בקבוקים, ניתן להזמין כאן
✛ מגבת מטבח, H&M home
✛ כוס מקושטת בכוכבים – לא במלאי, ניתן להזמין כוס דומה כאן

יש באנת’רופולוג’י כרגע 20% הנחה על הסייל הקיים בהקשת הקוד EXTRA20

צ’ירס!