איך אתן מתכננות להעביר את ערב השנה האזרחית החדשה? מסיבה? בר? אממ, לא בשבילי. אני מתכוונת להעביר את הערב הכה גרנדיוזי הזה בחלוק, עם החתול וכדי להתפרע באמת: אעשה לי אמבטיה חמימה. מעולם לא הייתי טיפוס של אמבטיה, למעשה, הייתי שייכת לז’אנר של האנשים שמאמינים שאמבטיה היא בעצם מיכל שבו אנחנו רוחצים בלכלוך של עצמנו.

במשך שנים אחזתי בדיעה הזו ואפילו כששכרתי דירה עם אמבטיה, סירבתי להשתמש בה אלא למטרת מקלחות סטנדרטיות. גם בעת נסיעותיי לחו”ל, כשפגשתי שוב בנמסיס שלי ואפילו ניסיתי להיכנס לקטע עם פצצת אמבטיה פוטוגנית להפליא – מצאתי את עצמי שוב מתבוססת בלכלוך שלי וגם חשה שיעמום כבד, הפעם מלווה בנצנצים. מסתבר שכל השנים לא ידעתי איך עושים אמבטיה כמו שצריך ומאז שגיליתי זה הפך לריטואל שבועי.

המדריך לאמבטיה מושלמת Fashion Tails Luba Shraga

✛ טמפרטורה נכונה: לוקח כמה זמן להבין מה הטמפרטורה הרצויה, אבל זה עניין קריטי. האמבטיה המושלמת צריכה להיות חמימה מספיק, אבל לא לוהטת וכמובן גם לא פושרת – במיוחד בחורף.

✛ מגש: אוקיי, זה לא בדיוק מוצר צריכה בסיסי, אבל קיבלתי לגביו כל כך הרבה שאלות – אז כנראה שגם אתן אוהבות את הרעיון! מגש לאמבטיה מרגיש הכי כמו בית מלון ומעבר לכך הוא באמת פרקטי: אני מניחה עליו את כל המוצרים שלי, יחד עם כל מיני אביזרים שעוזרים לי להעביר את הזמן. את המגש שלי ניתן להזמין כאן ואני יכולה להעיד על כך שהוא יציב ושווה כל שקל.

המדריך לאמבטיה מושלמת Fashion Tails Luba Shraga

✛ MIO Liquid Restorative Bath Soak: אין ספק שמדובר במוצר האולטימטיבי לאמבטיה. קודם כל, הוא רענן ומציף את כל החדר בניחוח אקפליטוס נעים ודבר נוסף – הוא ממש מרגיע. הוא אמור להקל על כאבי שרירים כך שאם אתן חוזרות מיום ארוך או מאימון, המוצר הזה יציל אתכן. מכיוון שאימונים לא נמצאים באג’נדה שלי, אני יכולה להעיד על כך שאני מסיימת את האמבטיה נינוחה לחלוטין. ניתן להזמין כאן.

המדריך לאמבטיה מושלמת Fashion Tails Luba Shraga

✛ Herbivore Coco Rose Polish: אני עושה הפרדה מוחלטת בין הזמן שלי באמבטיה המיועד להירגעות מוחלטת לבין המקלחות שלי שמוקדשות לעניינים פרקטיים יותר. לכן מטלות כמו חפיפה וגילוח אני משאירה לזמן שלי במקלחת. הפעולה היחידה שאני עושה באמבטיה אחת לשבוע היא פילינג פיזיקלי של Herbivore. מדובר בפילינג גוף לא אגרסיבי כלל, אשר מסיר תאי עור מתים ומכין את העור לספיגה טובה יותר של המוצר הבא שבו אשתמש. הפילינג מותיר את העור רך ואני מוצאת שמדובר בצעד שמוסיף משהו אקסטרה לשגרת הטיפוח שלי. ניתן להזמין אותו כאן.

המדריך לאמבטיה מושלמת Fashion Tails Luba Shraga✛ Therapie Himalayan Detax salt: הגענו לקרם דה לה קרם, למלחי האמבט שהם הדבר הכי מרגיע בעולם הזה. גם אם אתן לחוצות, חרדתיות או מתוחות בשגרה – הדבר הזה ירגיע אתכן ואני מבטיחה שתצאו מהאמבטיה כמו אדם חדש. אחרי שאני עושה פילינג עם המוצר הקודם שהזכרתי, אני מפזרת בצורה אחידה חופן מלחי אמבט ונשארת וטובלת בהם למשך 20 דקות נוספות. כשאני מסיימת את האמבטיה אני לא מורחת קרם גוף, אלא פשוט נהנית מהאפקט המרגיע של המלחים. מדובר בתענוג לא זול, אך אני צופה שהוא יחזיק מעמד לא מעט זמן ולאחר מכן אפשר לקנות את המלחים באריזת מילוי במחיר מופחת. ניתן להזמין אותו כאן.

המדריך לאמבטיה מושלמת Fashion Tails Luba Shraga✛ Laura Mercier Creme Brulee Honey Bath: המוצרים שהזכרתי עד כה היו מאוד מרגיעים, אבל אם אתן מחפשות משהו מפנק יותר – ממליצה בחום על קרם הברולה של לורה מרסייה. כשמו כן הוא: מריח כמו קינוח עם מרקם של סופלה והוא יוצר בועות סבון. אמנם אין לו את האפקט של המוצרים האחרים שהזכרתי, אך אני מוצאת שהוא כייפי לשימוש, נעים וכאמור – מאוד מפנק. אין טעם להשתמש בו וב-MIO במקביל כי הריחות שלהם דומיננטיים ועלולים להתנגש, אבל אפשר להשתמש בקרם הברולה בשילוב עם מלחי אמבט. ניתן להזמין כאן.

✛ ביי לפצצות אמבט: אם אתן מעריצות מושבעות של פצצות אמבט אז כנראה שלא אצליח לשכנע אתכן אחרת, אבל לדעתי חוץ מאשר לתקתק תמונות אינסטגרם פוטוגניות, אינני מבינה מה התכלית שלהן. מעבר לכך שהן לא עשו עבורי שום דבר, הן נוטות ללכלך מאוד. כל המוצרים שהמלצתי קלים לתחזוקה ולא יגרמו לכן לשפשף בבהלה את האמבטיה.

✛ להעביר את הזמן בכיף: כדי לפתור את החלק של השיעמום שתקף אותי בזמן שביליתי באמבטיה, גיליתי שלא די לחשוב מחשבות ברומו של עולם בזמן שאתן שוחות לכן בגיגית אלא דרושים אביזרים כדי להעביר את הזמן. את הזמן שלי באמבטיה אני מעבירה עם ספר (כרגע עם ה-You Do You), מול מרתון סרטונים ביוטיוב או מול סדרה שאני צופה בה בעצמי (The Crown) ולפעמים עם כוס תה או עם קוקטייל.

המדריך לאמבטיה מושלמת Fashion Tails Luba Shraga✛ להתעטף בחלוק: כדי ליהנות ממלוא האפקט של מלחי האמבט, אני ממליצה בחום להתעטף בחלוק חם כשאתן יוצאות מהאמבטיה. אמנם אני ממילא חיה בתוך חלוקים ומעוניינת גם להיקבר בהם, אבל אם אתן עדיין חדשות בתחום – יש לכן את התירוץ המושלם. שווה לבדוק את מחלקת החלוקים הפלאפיים באסוס, ממש כאן.

מהם הטיפים שלכן לאמבטיה המושלמת?