ברוכות הבאות לתחרות הקשוחה ביותר, תחרות שתענה על שאלת השאלות – מהם מוצרי הטיפוח שלי לשנת 2017? כדי להכריע ברשימת הזוכים נעזרתי בקריטריונים מחמירים והצבתי לעצמי אתגר: אילו כל מוצרי הטיפוח שלי היו נעלמים (חס ושלום, חס ושלום) והייתי נאלצת להרכיב את האוסף שלי מחדש – אילו מוצרים היו מופיעים באוסף המחודש לאחר הטרגדיה הקשה שחוויתי? במקרים בהם הייתה לי התלבטות בין שני מוצרים, עשיתי מאמץ לבחור במוצר הנגיש יותר, המעניק תמורה טובה יותר למחיר. למעט הפתעה אחת, השתדלתי להמליץ על מוצרים שדגמתי לאורך זמן, כדי להיות בטוחה שאני באמת ממליצה לכן על הטופ של הטופ.

מוצרי השנה בטיפוח Fashion Tails Luba Shraga✛ סבון פנים על בסיס שמן: Shea Cleansing Oil של ל’אוקסיטן. כתבתי על המוצר הזה אינספור פעמים אז זה רק הולם שאבחר בו גם כמוצר השנה. אני משתמשת בו בשלב הניקוי הראשון להסרת האיפור והוא מצליח להסיר גם איפור עקשן מבלי לצרוב בעיניים או להפוך את הראייה לעכורה. יש לו פורמולה נעימה, הוא מתאים למגוון סוגי עור ואינו סותם נקבוביות. בעבור 100 ש”ח למוצר שמחזיק מעמד חודשים ארוכים, לדעתי יש כאן גם תמורה מעולה למחיר ומוצר שאי אפשר לטעות איתו. להשיג ברשת ל’אוקסיטן.

מוצרי השנה בטיפוח Fashion Tails Luba Shraga

✛ סבון פנים Sunday Riley Ceramic Slip: מדובר במוצר שללא ספק שדרג את חוויית שטיפת הפנים שלי. לשטוף פנים זו משימה מאוד יומיומית אבל הסבון של סאנדיי ריילי ללא ספק מצליח להוסיף לה גם שמץ של פאן ולגרום לזה להרגיש כמו מיני ספא בכל ערב מחדש. מדובר במוצר אפקטיבי ונעים לשימוש, המותיר את העור נקי לתחושה אך לא מתוח. ה-Ceramic Slip מכיל בתוכו חימר ירוק ועושה פילינג קל בכל שימוש, אך שזה לא יפחיד אתכן: מדובר במוצר עדין ולא אגרסיבי בשום צורה. כדאי לקחת בחשבון שיש לסבון ריח עשבי חזק מאוד, אז אם יש לכן רגישות לריחות בסגנון, זה לא המוצר עבורכן. ניתן אותו כאן.

מוצרי השנה בטיפוח Fashion Tails Luba Shraga✛ פילינג כימיקלי Dr Dennis Gross Alpha Beta Extra Strength Daily Peel: הפעם אני קצת מרמה משום שמדובר במוצר שנמצא ברשותי רק כחודש, אבל אני מרשה לעצמי לשלב אותו בכל זאת מכיוון שמדובר במוצר עם תוצאות מיידיות שהותיר אותי נפעמת. יצא לי לנסות הרבה סוגים של חומצות מעולות וכבר חשבתי שהגעתי לשיא השיאים עם מסיכת ה-TLC של Drunk Elephant אבל תנו לספר לכן משהו: שום דבר לא מתקרב לפדים של הד”ר הטבולים בחמש סוגי חומצות (!) ורטינול (!).

מדובר במוצר שסוגר את הפינה של הפילינג הכימיקלי כי מלבדו לא צריך כלום. הייתי אמיצה ובחרתי בפורמולה האקסטרה חזקה המיועדת לטיפול במרקם בעייתי של העור ולמעשה זה המוצר היחידי כיום בשוק המציע קוקטייל מרוכז של כל כך הרבה חומצות בבת אחת. המוצר מחולק לשני סוגי פדים: פד שאמורים להעביר על העור כדי להחליק פגמים חיצוניים ופד נוסף המיועד לטיפול עמוק יותר. צריך להעביר את שניהם היטב על העור עד שהם הופכים ליבשים לחלוטין, לא לשטוף ולא לעשות שימוש לאחר מכן במוצרים מבוססי אלכוהול.

המוצר גם פועל בשני מישורים: המישור המיידי יגרום לעור שלכן להיראות קורן וזוהר יותר בין רגע, יעיל מאוד גם בטיפול בפצעונים. המישור הנוסף הוא לטווח ארוך: הוא מסייע באיזון העור והפיכתו לחלק יותר, כמו כן, הוא מסייע לטיפול בפיגמנטציה וסימני הגיל. את התוצאות שלו הרגשתי מהשימוש הראשון וכבר אחרי כמה שימושים אני רואה הפחתה בסימנים שנותרו לי אחרי האקנה, כך שזה ללא ספק המוצר שהכי התרשמתי ממנו בפרק הזמן הכי קצר.

השימוש הראשון בפדים היה אינטנסיבי ואני בכוונה מגדירה אותו כך: הוא לא שרף, לא צרב, לא הרגשתי שהפנים עולות באש, אבל הרגשתי שזה פשוט מרוכז ואינטנסיבי מאוד. השימושים הבאים עברו כבר חלק לגמרי וללא שום קושי, העור לא מרגיש לי מיובש לאחר מכן ואני נהנית מהתוצאות היפות מבלי להרגיש שהתעללתי בעצמי. אני מקפידה מאוד שזה יהיה הטיפול היחידי שלי באותו ערב ובשאר שגרת הטיפוח אני מקפידה על הזנה ולחות. אם יש לכן עור מאוד רגיש – המוצר הזה לא עבורכן, אך לדעתי שאר סוגי העור ייהנו ממנו מאוד, זה הדבר הכי קרוב שיש לדעתי לטיפול פנים – בבית.

להזמנת המוצר לחצו כאן

להזמנת הפורמולה הקלאסית לחצו כאן

מוצרי השנה בטיפוח Fashion Tails Luba Shraga

✛ פילינג פיזיקלי De Mamiel Brightening Cleanse and Exfoliate: מדובר במוצר שעושה שם טוב לכל מוצרי הפילינג הפיזיקלי באשר הם, מכיוון שהוא מצליח לעשות זאת עם רשימת רכיבים מרהיבה תוך שהוא עדין ובטוח לשימוש קבוע. הוא מכיל בתוכו ויטמין C עם סוגים שונים של חימר ואנטי- אוקסידנטים בפורמולה עדינה שלא שורטת את העור. החלק הכי מעניין בו לדעתי הוא שמדובר במוצר רב תכליתי שיכול לשמש כפילינג, סבון פנים או אפילו כמסיכה אם משאירים את החומר על העור למשך כמה דקות. מדובר במותג יוקרתי למדי עם תג מחיר נגיש בהשוואה לכך, במיוחד כשבוחנים את רשימת הרכיבים ואת התועלות שלו. ניתן להזמין כאן.

מוצרי השנה בטיפוח Fashion Tails Luba Shraga

✛ טונר Indie Lee CoQ-10: אם יש מוצר שאני יכולה לומר שיתאים לכולן ולדעתי בטוח תתאהבו בו גם – זה הטונר של אינדי לי. אני אוהבת מאוד מוצרים עם רשימת רכיבים מצומצמת, או רשימת בוטיק כפי שאני מכנה אותה. לטונר של אינדי לי יש רשימת בוטיק עם פורמולה נקייה ואני מוצאת שיותר מזה לא צריך. מדובר במוצר בעל מרקם יפיפה המעניק לחות, מסייע לאזן את רמת ה-PH של העור והוא כל מה שאפשר לבקש מטונר טוב ליום יום. ניתן להזמין כאן.

מוצרי השנה בטיפוח Fashion Tails Luba Shraga

✛ סרום ערב Kypris Clearing Serum: עוד מוצר שהתאהבתי בו כמעט באופן מיידי הוא ה-Clearing Serum של המותג הנחשק קיפריס. מדובר בליין מוצרים עם תג מחיר גבוה למדי, אך זה הצליח לשמור על מחיר נגיש יחסית מבין כל החבורה. טוב שכך, כי אני מוצאת שהוא בדיוק מה שהעור שלי היה זקוק לו כדי להגיע לאיזון הנדרש. אם יש לכן עור קפריזי, הורמונלי ובעל נטייה לפצעונים, סמכו עליי – אתן צריכות אותו. זה מוצר נוסף עם ריח עשבי חזק, אז אם יש לכן רגישות לזה, מומלץ לדלג הלאה. ניתן להזמין כאן.

מוצרי השנה בטיפוח Fashion Tails Luba Shraga✛ סרום יום Mabel + Meg Vitamin C Serum: גם כאן קצת רימיתי כי אילו הייתי מתבקשת לבחור את סרום ויטמין C האולטימטיבי בעיניי, הייתי בוחרת בסרום ויטמין C של Drunk Elephant. יחד עם זאת, אני מודעת לכך שלא כולן רוצות להוציא 80$ על סרום ואז גם לייבא אותו בעצמן, בנוסף, לא כל אחת תצליח להתמודד עם ריח החלודה שלו שנשאר די דומיננטי לאורך היום. אני מוצאת שהוא המוצר הכי אפקטיבי בקטגוריה שלו, אבל אם אנחנו בוחנות את התמורה למחיר, אז ללא ספק מתקבלת תמורה טובה יותר מהסרום של Mabel + Meg. מדובר בסרום שגיליתי בחורף הקודם וזו הייתה הפתעה נעימה, מכיוון שמדובר במותג אינסטגרם שאפשר לנפנף בקלות כגימיקי, אבל בפועל הוא בין היחידים בשוק שמכיל בתוכו ריכוז אפקטיבי של חומצה אסקורבית ולא נגזרות אחרות של ויטמין C. המוצר מעניק גלואו יפה, יש לו מרקם נעים ופורמולה מצומצמת אך אפקטיבית. ניתן להזמין כאן.

מוצרי השנה בטיפוח Fashion Tails Luba Shraga✛ שמן Rose Plus Booster של MV Organics: שוב מוצר לא נגיש במחיר, אני מצטערת, אבל תנו לי להסביר: מדובר בשמן שהייתי ממליצה גם לבעלות העור הרגיש ביותר וגם לבעלות העור הבעייתי ביותר. מדובר במוצר ורסטילי שניתן לעשות בו שימוש בפני עצמו או לשלב עם מוצרי לחות אחרים והוא פשוט עובד. אז נכון, 77 פאונד לפני הורדת מיסים זה תג מחיר כבד, אבל עבור מוצר שמחזיק מעמד שנה שלמה והוא כל כך יפה ואפקטיבי – לדעתי שווה את זה לגמרי. ניתן להזמין כאן.

מוצרי השנה בטיפוח Fashion Tails Luba Shraga✛ מסיכת I’m From Honey Mask: מסיכת הלחות הכי יפה שאי פעם נתקלתי בה, נקודה. אם העור שלכן מרגיש אומלל או עבר עליו שבוע קשוח, המסיכה הזו תצליח להרגיע הכל. לדעתי כל אחת צריכה מסיכת לחות טובה באוסף וזו הזוכה בתואר המסיכה האולטימטיבית של השנה. אני לא חושבת שיצא לי לדבר עליה מספיק וזה חבל, כי היא ללא ספק העבירה לי כמה חודשים טובים בכיף לפני שהסתיימה ואני עומדת להזמין אותה מחדש בקרוב. ניתן להזמין כאן.

מוצרי השנה בטיפוח Fashion Tails Luba Shraga✛ קרם לחות Honey Ceramide Full Moisture Cream של Cosrx: עוד מוצר שהפתיע אותי מאוד השנה והייתי בטוחה שבכלל לא אתחבר אליו מרוב שהוא בייסיק. טעיתי, מכיוון שהוא זכה בתואר מוצר השנה בקטגוריה שלו! מדובר במוצר עשיר בסרמידים ובתמציות דבש, עם פורמולה נקייה והחלק האהוב שלי בו: המרקם! מדובר במוצר קלאסי לקיץ, עם מ��קם קליל אך אפקטיבי שנספג בקלות. גם בחורף ניתן להשתמש בו עם גיבוי של כמה טיפות שמן ולדעתי כל סוגי העור יכולות ליהנות ממנו. מדובר בקרם המעניק לחות יפה ומרגיע את העור מבלי להכביד עליו. מוצר שכבר הספקתי לקנות מחדש ואני ממליצה עליו בחום, ניתן להזמין כאן.

מוצרי השנה בטיפוח Fashion Tails Luba Shraga

✛ מיסט לפנים Mad Hippie Hydrating Nutrient Mist: מותגי טיפוח שנותנים עבודה, לאט לאט מסייעים להחדיר את המסר שהמיסט לפנים הוא חלק חשוב בשגרת הטיפוח. מדובר לרוב במוצר שלא מקדישים לו הרבה תשומת לב אלא קונים כי הוא מרגיש נעים ועוזר לרענן את העור, מה שלא מנצל את מירב הפוטנציאל שבו. לא כך הדבר עם המיסט של Mad Hippie העמוס ברכיבים פעילים. המיסט שלו חזק כך שהוא בשום פנים ואופן לא מתאים לריענון העור כשהוא מאופר. מתי הוא מתאים? כדי להרגיע את העור לאחר שימוש בחומצות, כדי להוסיף שכבה עדינה נוספת של לחות כחלק משגרת הטיפוח. ניתן להזמין אותו כאן.

מוצרי השנה בטיפוח Fashion Tails Luba Shraga✛ טיפוח לגוף Pixi glow peel pads: השנה התחלתי להתעניין גם במוצרי פילינג כימיקלי לגוף ואין ספק שפדים הטבולים בחומצה של פיקסי הם המוצלחים שבחבורה. אם אתן סובלות מאדמומיות, טקסטורה או פצעונים באזור הדקולטה, הגב והזרועות – זה המוצר עבורכן. הודות להדס גם גיליתי שזה התכשיר האולטימטיבי לפדיקור ביתי כשרוצים תוצאות בלא מאמץ. מוצר שכבר יצא לי להזמין מחדש כמה פעמים ואמשיך לעשות זאת שוב ושוב, ניתן להזמין כאן.

מוצרי השנה בטיפוח Fashion Tails Luba Shraga✛ קרם עיניים Antipodes Kiwi Seed Oil: את המותג ציינתי כבר בשנה שעברה כאחד האהובים עליי בתחום הטיפוח ואני עומדת על דעתי גם הפעם. מדובר במותג המחזיק בליין מוצרים שאין דבר רע לומר עליהם: פורמולות אפקטיביות ונקיות בתקציב יחסית נגיש, הישר מניו זילנד. את קרם העיניים סיימתי עד הטיפה האחרונה הודות לפורמולה היפיפייה שלו שנספגה במהרה אך סיפקה את הלחות שנחוצה לי. מושלם למי שמחפשת קרם עיניים שמעניק לחות מבלי להיות שמנוני, ניתן להזמין כאן.

מוצרי השנה בטיפוח Fashion Tails Luba Shraga

✛ קרם הגנה נגד השמש, Thank You Farmer Sun Protect: קרם הגנה שיגרום לכן לשכוח מכל מיתוס שאי פעם סיפרו לכן על מוצרים מהז’אנר. מדובר במוצר שלא יוצר גירויים בעור, לא מותיר אחריו סימנים לבנים על העור ולא שמנוני. מה הוא בכל זאת עושה? מגן על העור ביעילות, אפילו בקיץ הישראלי. ניתן להזמין כאן.

אז אלו היו מוצרי השנה שלי, מה שלכן?