בכל פעם שאני נתקלת בפרינט גנרי כלשהו בחנויות גנריות לעיצוב הבית – לבי נצבט על כל אותם האנשים שתולים בבית שלהם דברים בסגנון. חוץ מאשר להיות ביץ’ ששופטת אנשים על סמך המקומות בהם הם נוהגים לקנות דברי אמנות, יש לי גם הצעת ייעול. למעשה: יש לי רשימה מהודקת של שמונה אתרים שכנראה לא הכרתן וניתן להזמין בהם פרינטים שהיו מספקים אפילו פרצוף חמוץ כמוני.

אני לחלוטין מודעת לכך שבעולם הגדול שמחוץ לבועת Fashion Tails כנראה יש דברים מעט חשובים יותר מבחירת הדפסים לבית ובכל זאת, אני חושבת שיש בהם יכולת להוסיף ערך מוסף מעניין לחלל ולשדרג אותו באופן מיידי, זה גם אחד הפריטים שאני הכי נהנית לקנות כי מדובר בעולם ומלואו. אז ללא הקדמות נוספות, בואו נצלול לאתרים שעומדים לרושש אתכן סופית:

איפה מזמינים הדפסים ברשת? Fashion Tails Luba Shraga

Peytil

מעצב שבדי שהסגנון שלו מדבר בדיוק אל לבי: מצד אחד שימוש באמנות קווים מינימליסטית ומצד שני הוא עושה גם שימוש בכל מיני אלמנטים מינראליים ויוצר פיגורות שנראות לחלוטין לא סטנדרטיות.

איפה מזמינים הדפסים ברשת? Fashion Tails Luba Shraga

Hotel Magique

החנות הבאה נמצאת בטופ הוישליסט שלי כי אני אוהבת את האסתטיקה שלה. היא מיועדת לפרנקופיליות בקהל, כי היא משחקת הרבה על מילים בצרפתית ולאחרונה הם אפילו השיקו סדרת פרינטים בשיתוף עם SÉZANE, אחד המותגים הצרפתיים היפים ביותר. החנות מושלמת למי שמחפשת עבודות מינימליסטיות עם נגיעות של צבע.

איפה מזמינים הדפסים ברשת? Fashion Tails Luba ShragaBianca Cash

חנות וירטואלית עם מגוון לא גדול אבל מתקתק במיוחד. אם אתן מחפשות פרינט עם משפט השראה עם ערך מוסף – החנות של ביאנקה היא בהחלט המקום לפנות אליו. כאן תמצאו גם הדפסות FOIL ברוז גולד לחובבת הז’אנר, לצד כמה פריטים בסייל.

איפה מזמינים הדפסים ברשת? Fashion Tails Luba ShragaLorraine Sorlet

יש משהו בסגנון האיור של לוריין שמצליח פשוט לגעת בלבי ואני מודה שאני מתקשה לבחור את הפרינט המועדף עליי כי אני פשוט מחבבת את כולם.

איפה מזמינים הדפסים ברשת? Fashion Tails Luba ShragaEmma Kate Co

מקום חביב להזמין בו פרינטים עם ציטוטי השראה לא שגרתיים. בנוסף, זה מקום שאפשר לקנות בו מוצרי נייר משלימים כמו יומנים, תגיות מתנה, כרטיסי ברכה וכו’.

איפה מזמינים הדפסים ברשת? Fashion Tails Luba Shraga

MILLIGRAM

מיליגרם הם בעצם The Note Maker, אתר אוסטרלי חביב שעבר לאחרונה מיתוג מחדש וכבר הזכרתי אותו לא פעם. זה מקום מצוין להצטייד בו בפרינטים של Rifle Paper, עם שלל פרינטים בסייל. היום זה דיל משתלם במיוחד, כי יש 15% הנחה בהקשת הקוד BOX15 לכבוד ה-Boxing day.

איפה מזמינים הדפסים ברשת? Fashion Tails Luba ShragaOhh Deer

אם אתן לא בעניין של פרינטים מינימליסטיים ומשפטי השראה, ב-Ohh Deer תמצאו מבחר קולי של כל מיני פרינטים מאויירים, צבעוניים ופופיים.

איפה מזמינים הדפסים ברשת? Fashion Tails Luba ShragaThe Lovely Drawer

מקום שהוא בעצם שילוב של כל ההמלצות הקודמות: גם מינימליסטי אבל גם צבעוני, כייפי והומוריסטי.

כל המוצרים נשלחים לארץ, אז אתן יכולות להזמין ללא חשש!