אחרי רצף של סדרות כושלות שיצרו סדק במערכת היחסים שלי עם נטפליקס, אני חשה שעליתי לאחרונה על הגל עם שורה של סדרות מצוינות. הסתיו זו בעיקרון ה-עונה של הטלוויזיה האמריקאית, שבה עונות חדשות וסדרות חדשות כובשות את המסך הקטן – וזה בהחלט בא לידי ביטוי גם ברשימת הצפייה שלי לאחר קיץ דליל למדי. אם אתן מחפשות סדרות חדשות ומרעננות להתמכר אליהן, שימו לב לרשימה הבאה:

המלצות לסדרות חדשות Fashion Tails נטפליקס

Stranger things – עונה שניה

אוקיי, אוקיי, זו כבר לא ממש סדרה חדשה וזו בטח סדרה שכל העולם ואחותו ממליצים עליה – אבל נחשו מה? ההמלצה הזו מוצדקת! זו סדרה עם קצב טוב, שעשויה היטב וכל דבר שהיא נוגעת בו קולע: נוסטלגית במידה הנכונה, מצחיקה לפרקים, מותחת, קריפית ואפילו מפחידה. הילדים בסדרה כובשים ואין מספיק מילים כדי לתאר כמה אני חושבת שהיא שווה את ההייפ. מתאימה לחובבות הפנטזיה אבל לא רק.

המלצות לסדרות חדשות Fashion Tails נטפליקס

האמריקאיים

זו הסדרה הותיקה ברשימה שרצה כבר חמש עונות, אך היא חדשה יחסית עבורי. זה לא מנע ממני לתקתק חמש עונות תוך פרק זמן לא סביר, אבל היי, זה לא ממש מפתיע כשמדובר בי. אני מודה שלקראת הסוף התעייפתי מהסדרה והרגשתי שזה שטענץ שחוזר על עצמו – ייתכן שזה קרה כי סבלתי ממנת יתר ממנה בפרק זמן מרוכז או כי היא באמת קצת איבדה את זה לקראת העונות האחרונות.

כך או כך, זו סדרה על מרגלים סובייטים בארה”ב של האייטיז, מוטיב חוזר בפוסט הזה מסתבר. לדמויות הראשיות יש כימיה מצוינת, לסדרה עצמה יש קצב טוב ואקשן מצוין. זו סדרה כיפית אך גם ברמה גבוהה, שנעים להעביר איתה את הזמן. אני אוהבת את המורכבות של הדמויות ואת האופן שבו טלוויזיה טובה יכולה לגרום לנו להיקשר לדמויות שרחוקות מלהיות טובות באופן קלאסי.

המלצות לסדרות חדשות Fashion Tails נטפליקס

Mind Hunter

סדרה מעולה לחובבות המותחנים הפסיכולוגיים. הסדרה חוקרת את המונח “רוצח סדרתי”, מונח שהוטבע בסבנטיז כי זה היה קונספט לא מוכר עד אז. כדי לפענח את הפסיכולוגיה של הרוצחים, בסדרה מנהלים שורת ראיונות עם דמויות של רוצחים סדרתיים, המבוססות על רוצחים אמיתיים שפעלו בארה”ב באותה התקופה. אם תרצו להמשיך את הפאן, במיוחד עכשיו כשצ’רלי מנסון מת, אני ממליצה בחום לחפש סדרות דוקומנטריות על האנשים שמוזכרים בסדרה. הדמות הראשית מזכירה לי באופן מפתיע את דמותו של דקסטר, למרות שמדובר בשתי דמויות שונות מאוד לכאורה – ואני אוהבת את זה.

המלצות לסדרות חדשות Fashion Tails נטפליקס

The Deuce

אם אי פעם אמרתן לעצמכן “חבל שלא נולדתי וגדלתי בסבנטיז” – הסדרה הזו עלולה לשכנע אתכן שזה לא רעיון טוב כל כך. היא מציגה את ניו יורק של שנות השבעים בצורה קשוחה למדי, מה שאומר שמדובר בסדרה רוויה באלימות ולא כל כך פשוטה לצפייה. אגב, מגי ג’ילנהול לגמרי ראויה לפרס על תפקידה כאן וחוץ ממנה אתן מקבלות את ג’יימס פרנקו בתפקיד כפול.

המלצות לסדרות חדשות Fashion Tails נטפליקסLOVE

את ההמלצה לסדרה הזו קיבלתי מכן, בהמשך לפוסט הראשון שהעליתי על נטפליקס. סדרה רומנטית על יחסים רחוקה מלהיות הז’אנר המועדף עליי, אבל להפתעתי הרבה גיליתי שהיא עובדת. זו סדרת יחסים שמצליחה להיות אינטליגנטית וכתובה היטב (להבדיל מ-This is us שהיא גרועה בעיניי). העונה השנייה הייתה פחות מוצלחת מהראשונה אבל כך או כך, כיף לצפות בה.

המלצות לסדרות חדשות Fashion Tails נטפליקס

GLOW

מבט חטוף ברשימת ההמלצות שלי מגלה שסדרות נוסטלגיות הן טרנד ענק בעולם הטלוויזיה ואני לגמרי בעד. GLOW משחקת על המשבצת הזו בדיוק ולמעשה, היא בונה על כך שתצפו בה כדי ליהנות מאייטיז טראש מזוקק. למרות הקלישאה, היא מספקת את הסחורה באופן מלא: מדובר בסדרה שעוסקת בהפקת סדרה על היאבקות נשים באייטיז, אבל למעשה היא לא באמת עוסקת בהיאבקות. מבולבלות? כן, נשמע קצת משונה, אבל תנו לה צ’אנס! לדעתי היא לגמרי הממתק של העונה והיא כייפית מאוד.

יש לכן המלצות לסדרות חדשות? הן תמיד יתקבלו בברכה!