אייהרב מבחינתי הוא Powerhouse בכל הנוגע לטיפול בפיגמנטציה. רק צריך לדעת לבחור את המוצרים הנכונים, כי עם מגוון מותגים כמו פיקסי, Mad Hippie, אנדלו ו-Derma E, אין מצב שאתן יוצאות מהאתר מבלי שהוספתן לפחות מוצר אחד מוכח לטיפול בבעיה לסל הקניות. יש אינספור מוצרים שמטפלים בפיגמנטציה באתר, אך אני עומדת להמליץ בפוסט הזה על כאלה שניסיתי באופן עצמי ואני יודעת שהם נותנים עבודה:

חמישה מומלצים מאתר אייהרב Iherb Fashion Tails Luba Shraga✛ Andalou Naturals, Glycolic Mask, Pumpkin Honey, Brightening

ה-מוצר לטיפול בפיגמנטציה וכנראה המוצר שקניתי הכי הרבה פעמים מחדש וכתבתי עליו הכי הרבה במגזין. יש לו מרקם של דייסה, ריח משונה והוא בטח לא מומלץ למי שיש לה רגישות לרכיבים אנזימטיים, אבל אם נשים את כל זה בצד – זה מוצר פלאי. שלוש פעמים בשבוע אני ממליצה להשתמש בו באופן קבוע כדי לראות תוצאות. מקום מיוחד שמור בלבי למוצרים אותם אני מזהה בתור אלו שסייעו לאקנה שלי להחלים והמוצר הזה מככב בראש הרשימה. ניתן להזמין כאן.

✛ Pixi Beauty, Glow Peel Pads, Advanced Exfoliating Treatment

מבחינתי זה לא כל כך משנה אם אתן בוחרות בפדים או בגרסה הקלאסית של ה-Glow tonic, כי אני עדיין חושבת שאלה יופי של מוצרים למי שרוצה להתחיל את דרכה בעולם הפילינגים הכימיקליים. האם זה המוצר שיעשה את המהפך הנדרש בפיגמנטציה שלכן? לא, אבל אני מאמינה שהוא מוצר חשוב בשגרת הטיפוח והאפקט המצטבר של שגרת טיפוח אפקטיבית, הוא שבסופו של דבר מסייע להעלים סימנים. ניתן להזמין כאן. אם אתן לא מתחילות ועולם החומצות לא חדש לכן, שווה להכיר את קרם החומצה הגליקולית בריכוז 5%, אשר גם בו השתמשתי במשך תקופה ארוכה, אותו ניתן להזמין כאן.

✛ Aura Cacia, Organic, Tamanu Oil, Nourishing

כתבתי פוסט שלם על שמן ה-Tamanu לכן לא ארחיב, רק אציין שמאז שגיליתי את הרכיב הזה ובכל פעם שאני פוגשת אותו במוצר טיפוח – זה כבר גורם לי לסמוך עליו יותר כי אני כבר יודעת שזה ללא ספק רכיב שנותן עבודה > גם בטיפול בפצעונים וגם בטיפול בתופעות הלוואי שאחרי. ניתן להזמין כאן.

✛ Amazing Herbs, Black Seed, 100% Pure Cold-Pressed Black Cumin Seed Oil

גם המוצר הזה יושב על אותה משבצת בדיוק, אותו אפילו סקרתי פעמיים בשילוב עם מאמרים מדעיים קומפלט. קיבלתי מאז הרבה תגובות מקוראות שאמנם דיווחו שהוא מלכלך את הכרית בלילה, אבל לגמרי שווה את הטרחה כי הוא פשוט מסייע להעלים פצעונים ובהמשך גם סימנים. ניתן להזמין כאן.

✛ Thank You Farmer, Sun Project, Water Sun Cream

אחרון חביב הוא טיפול מונע, כי הדרך הכי טובה למנוע קמטוטים, כתמים וכל דבר אחר שהופך את העור לבלתי אחיד היא על ידי השימוש במקדם הגנה, המוצר האולטימטיבי שעוזר לשמור את העור צעיר. אני נלחמת מלחמה קשה עם כתם שמש שנותר לי על הלחי ולכן תמיד אעודד אתכן להשתמש בקרם הגנה נגד השמש באופן קבוע, יומיומי ובלתי מתפשר – לא כהמלצה, אלא כחובה! המוצר של Thank You Farmer היה אחד התגליות המוצלחות שלי בקיץ ולכן שמחתי שהפך להיות נגיש אפילו יותר באייהרב. ניתן להזמין כאן.

יש לכן גילויים בתחום מאייהרב? שתפו בתגובות!