הגיעה התקופה הקסומה שבה כולם מנסים לעוט על הארנק שלנו בשם ישו ורוח הקודש. לנו לא ימתינו קיטים מסוגננים עטופים בסרט מתחת לעץ האשוח בערב חג המולד ולכן זה תפקידנו כיהודים ממולחים, לבחור בפינצטה את הדילים הטובים. מה שטוב ליושבי הגולה בכריסמס לא בהכרח טוב גם לנו, שהרי אנחנו תמיד נרצה את התמורה הטובה ביותר למחיר ולכן אני כאן על תקן מריה הקדושה, מציגה בפניכן קיטים לחגים ששווים את ההשקעה (מעניין אם גם מריה נהגה לחרוז כמוני):

12 קיטים לחגים שלא מבאסים אותי Fashion Tails Luba Shragaהאם יש רופא בקהל? ד”ר דניס גרוס כאן לעזרתכן, אליל טיפוח שכמותו. לא חושבת שאפשר לטעות עם קיט טיפוח מבית הדוקטור. ניתן להזמין כאן.

12 קיטים לחגים שלא מבאסים אותי Fashion Tails Luba Shraga

כי זה ה-קיט לעור זוהר מבית פיקסי, ניתן להזמין כאן.

12 קיטים לחגים שלא מבאסים אותי Fashion Tails Luba Shragaכי הרכיבים שמככבים במוצרי Farmacy נראים לי קסומים ומתאימים במיוחד לעונת החורף, ניתן להזמין כאן.

12 קיטים לחגים שלא מבאסים אותי Fashion Tails Luba Shraga

כי זו הפעם היחידה כנראה שבה נתקלתי בקיט מיוחד המכיל צלליות בגוונים פרקטיים וכי לאיכות של By Terry אין תחליף. ניתן להזמין כאן.

כי מדובר במותג שהפך לשם דבר בעולם הפילינג הכימיקלי וכאן יש הזדמנות לקנות דואו במחיר מציאה! ניתן להזמין כאן.

12 קיטים לחגים שלא מבאסים אותי Fashion Tails Luba Shragaכי מי לא רוצה להתעוור על ידי שלישיית היילייטרים של JOUER? מה אני רואה שם? אורות חג המולד? לא! זה ההיילייטר שלנו! ניתן להזמין כאן.

12 קיטים לחגים שלא מבאסים אותי Fashion Tails Luba Shragaכי NUXE זה מותג שלא מקבל מספיק הכרה, ניתן להזמין כאן.

12 קיטים לחגים שלא מבאסים אותי Fashion Tails Luba Shraga

כי מהניסיון שלי, בקה הכי משתלמים כשזה נוגע לקיטים שלהם לחגים ולדעתי גם הפריימרים וגם הקורקטור של המותג הם בין המוצרים הטובים בשוק, ניתן להזמין כאן.

כי הסבירות שנסיים שפתון בגודל מלא היא גם ככה נמוכה ולשרלוט טילבורי יש את אחת מפורמולות השפתונים הכי טובות היום, ניתן להזמין כאן.

12 קיטים לחגים שלא מבאסים אותי Fashion Tails Luba Shragaכי אם יש מותג שכדאי לערוך איתו היכרות באמצעות קיט כזה, הרי שמדובר ב- Omorovicza, ניתן להזמין כאן.

12 קיטים לחגים שלא מבאסים אותי Fashion Tails Luba Shraga

כי יש לי את אחד המוצרים הללו של לורה מרסייה בגודל מלא ואם יש לכן אמבטיה, סמכו עליי, אתן צריכות את זה. ניתן להזמין כאן.

12 קיטים לחגים שלא מבאסים אותי Fashion Tails Luba Shragaפעם חשבתי שטיפות ההיילייטר של Cover FX מטאליות ומעוורות מדי, היום אני מבינה שאין דבר כזה והייתי מגוחכת. ניתן להזמין כאן.

חג מולד שמח ילדים!