זה כבר מאורע די נדיר שיש לי מעין רגע “אה-הא!” עם נורה נדלקת מעל הראש כשאני צופה בסרטונים או קוראת בלוגים – אבל כשזה קורה לבסוף, אפשר להגדיר את זה בזהירות כרגע משנה חיים. היו לי לאחרונה שלושה כאלה הודות לרשימת הצפייה והקריאה המשובחת שלי ורציתי לחלוק אותם איתכן:

1. שמפו ללא מלחים לחפיפת מברשות:

שלושה טריקים שלמדתי מבלוגריות במגזין Fashion Tails Luba Shragaאני לא נמנית על ז’אנר חובבות השילוש של סאקרה – ביוטיקייר – וואו, לכן אני מעדיפה לרוב שהמוצרים הללו לא יתקרבו לעור הפנים או לשיער שלי. מהסיבה הזו בדיוק אני והשמפו ללא מלחים של Sacara היינו על סף פרידה, עד שנתקלתי בטיפ המעולה של שקר החן והבל היופי. חיש מהר עשיתי הסבה לשמפו ככלי לחפיפת מברשות ותנו לי לומר לכן – זה טיפ מנצח, מכיוון שהוא מנקה מברשות כמו קסם. השמפו עולה כמה שקלים בודדים וניתן להשיג אותו בסניפי Sacara ברחבי הארץ.

2. פדיקור מבלי לצאת מהבית:

השילוב בין כפות רגליים מאוד רגישות לעור של פועל בניין, גרמו לכך שפדיקור היה בשבילי סוג של עינוי – אך עינוי נדרש, מכיוון שלא מצאתי שום דבר יעיל מספיק לשימוש ביתי. יש לי את מכשיר הפדיקור הביתי של שול והוא עשה את העבודה עד לרמה מסוימת, אבל זה לא היה מספק עד שנתקלתי בטיפ הגאוני של הדס שר.  לעשות בחומצה גם על הגוף והדקולטה לא היה קונספט זר לי והתנסיתי בו בעבר, אך לעולם לא הייתי עולה על הרעיון לעשות שימוש בפדים טבולים בחומצה גם בכפות הרגליים אילולא הטריק של הדס.

על הדקולטה אני מניחה את הפדים כמה דקות לפני המקלחת ואז נכנסת לשטוף את שאריות החומר, על כפות הרגליים לעומת זאת אני מאפשרת לזה להיספג ללא שטיפה (שימו לב שיש להיעזר במקדם הגנה על כל אזור בגוף שנעשה בו שימוש בחומצה ונחשף לשמש). הטריק הזה מותיר את כפות הרגליים שלי חלקות בדיוק כמו אחרי פדיקור ואת הדקולטה חלק ונטול כל מיני פצעונים קטנים או מרקם גבשושי. את הפדים ניתן להזמין ישירות מאייהרב, ממש כאן.

3. גבות רכות וטבעיות:

שרטוט גבות זה כמעט תמיד החלק הכי מסובך במלאכת הנחת האיפור ומה שיכול להיות שקול מבחינתי למדע טילים. פעמים רבות האישיו שלי איתן זה שאני ממלאת אותן עם יד כבדה מדי, מה שגורם להן להיראות קשוחות ולא טבעיות. הנה עוד טריק ששינה את חיי באדיבות אלנה דויסון: לעבור על הגבות עם עיפרון ולאחר מכן לטשטש את התוצאה הסופית עם מברשת טשטושים, בדיוק כמו שמרככים מעברים בין צלליות. כמה פשוט, ככה גאוני ולעולם לא הייתי עולה על זה בעצמי, אז תודה אלנה!

4. טיפ מסיסטר לסידור הגבות:

עדיין איתכן בנושא סידור הגבות. אם יש לכן גבות מכובדות ואתן רוצות להעניק להן מראה פלאפי ונוצתי – עזבו אתכן מכל מיני טריקים כמו ספריי לשיער, מצאתי את המוצר האולטימטיבי שמעניק את המראה הטרנדי הזה לגבות מבלי להזיע יותר מדי. ה- Pixi brow duo הוא מוצר שיש בו שני קצוות, קצה אחד שהוא עיפרון המילוי וקצה שני הוא הג’ל.

מעבר לכך שזה נוח לשלב שני מוצרים בבת אחת, הג’ל ייחודי במינו מכיוון שהוא מעניק אפקט של ספריי לשיער, כלומר מקבע את הגבות מבלי שיזוזו שעות ארוכות. הוא מעניק לגבות תחושה מעין קריספית כשהמוצר מתייבש אבל בקטע הכי טוב שאפשר, כי אני מוצאת שהרבה פעמים ג’ל רגיל נעלם במהרה ולכן העיצוב שעליו טרחתן “צונח” עם הזמן, אך עם המוצר של פיקסי? כלום לא זז, באחריות. ניתן להזמין אותו כאן (באייהרב יש שני גוונים בלבד).

אילו טריקים למדתן מקריאה בבלוגים או צפייה בסרטונים ושינו את חייכן? שתפו בתגובות!