אני מבטיחה לכן שניסיתי לאהוב את ה-Photofocus של Wet N Wild, בהן צדק שניסיתי. אחרי שקטלתי את המייקאפים של The Ordinary, היה נחוץ לי מייקאפ חדש מהדראגסטור שאותו אוכל להכתיר בתור היורש של הקולורסטיי מרבלון או של אינפליבל מלוריאל. למרבה הצער זה לא קרה ואמשיך לטעון שאין עוד מלבדם בגזרת הדראגסטור.

אבל עוד לפני לגזר הדין, אפילו קורבע כמוני רוצה בכל זאת להפנות את תשומת ליבכן להיבטים החיוביים במייקאפ הזה: קודם כל הוא זול, הוא מאוד זול. בעבור השקעה של שישה דולרים תקבלו בקבוקון מכובד של 30 מ”ל וגם לארץ אפשר להזמין אותו במחיר סביר בהחלט. שנית, הוא מגיע ב-20 גוונים שונים, שזה מגוון מרשים בכל סטנדרט, בטח כשמדובר במייקאפים מהדראגסטור שלא בהכרח מתהדרים בנדיבות של ריהאנה.

הקונספט של המייקאפ דומה למייקאפים של סמאשבוקס, כלומר הוא נבדק בתנאי תאורה שונים ונמצא שהוא מצטלם טוב ולא מסנוור גם בצילום פלאש. יש לו כיסוי בינוני – גבוה עם גימור מאט, כך שאני מניחה שהוא אכן מתפקד היטב בצילומים כפי שמבטיחים במותג. למעשה, זה הדבר היחידי ש-Wet N’ Wild מבטיחים לנו: אין כאן התייחסות לגבי עמידות, כיסוי או כל דבר אחר חוץ מאשר ההבטחה להצטלם היטב.

כבר בשלב הזה חשדתי שהמייקאפ עלול להישאר בגזרת הצילומים ולא לעבור את מבחן המציאות – אבל החלטתי לסקור אותו בראש פתוח כי יש עליו כל כך הרבה הייפ ברשת ואנשים הכתירו אותו בתור המייקאפ האולטימטיבי מהדראגסטור.

סקירת המייקאפ Photofocus של Wet N Wild

אז נתחיל מהאריזה: כשאני מקבלת מוצר שעולה 5.99$ אין לי את הציפייה שייראה כמו מוצר יוקרתי ולכן זה לא משהו שאני נוטה להתאכזב ממנו. יחד עם זאת, המוצר הזה הצליח בכל זאת לאכזב אותי עם ריח חריף ביותר שגרם לי להרגיש שאני ליטרלי מורחת צבע על הפרצוף. בנוסף, האריזה של המוצר לא ידידותית עם ספצ’ולה שאמורים להניח על העור – מיותר לציין שבמצב כזה הייתי מעדיפה משאבה. זה מוצר צ’יפ, שנראה צ’יפ, שמריח צ’יפ וגם אם נניח את הפינוקים בצד – זו לא חוויית משתמש נעימה.

נעבור לביצויים: הקשת הרחבה של הגוונים הוכיחה את עצמה והגוון PORCELAIN התאים לי בצורה אופטימלית. הנחתי אותו על בסיס של פריימר שדגמתי באותו יום לראשונה וטשטשתי באמצעות מברשת. המייקאפ היטשטש בצורה חלקה והתפזר באופן שווה על כל הפנים אבל אני מודה שהייתי מזועזעת מהתוצאה: גימור מקומח וכעור מאוד שמבליט כל פגם שאי פעם הופיע על העור שלי (לצורך העניין, יש לי עור מעורב עם פיגמנטציה מאקנה). מדובר במייקאפ לא סלחני שנתפס לכל פלומת שיער, לכל איזור יבש וממש נראה על העור.

מודה – מעולם לא הייתי מודעת לכך שאני גורילה עד אשר בחנתי את העור שלי מקרוב עם המייקאפ הזה עליו, אז תודה Wet N Wild על התגלית הזו, שמחתי להכיר. חששתי שאולי עשיתי עוול למייקאפ (אם כי די ניכר שהוא עשה לי עוול) והחלטתי להסיר אותו כדי להניח מחדש. מאחר שדגמתי אותו עם פריימר חדש ועם מברשת, החלטתי הפעם לעשות שימוש בפריימר שידוע לי היטב כיצד הוא מתפקד ועם ספוגית לחה, בתקווה להשיג גימור טבעי יותר.

גם הניסיון השני כשל והתוצאה הייתה זהה לראשונה: זו הייתה הפעם הראשונה ב-30 שנות קיומי שבה הסרתי פעמיים ברצף את המוצר והחלטתי שאינני מעוניינת לצאת איתו מהבית. למרבה הצער מבחן עמידות לא תקבלו כאן והאמת? מאחר שהוא היה נראה עליי כל כך רע כבר בהנחה הראשונית, אני מודה שלא מעניין אותי לדעת איך הוא נראה כעבור כמה שעות – זה כבר לא רלוונטי.

אני יכולה להבין מדוע יש נשים שבכל זאת מתחברות אליו, יש בו היבטים אטרקטיביים בהחלט – כאשר ההיבט המרכזי הוא כאמור המחיר, מה גם שמדובר בהתנסות מאוד אינדווידואלית. עבורי הוא לא עבד בשום צורה ולכן אני ממליצה להכין היטב את העור עם כל הלחות הדרושה לפני הנחת המוצר על העור. מתי כבר יגיע מייקאפ חדש מהדראגסטור שיצליח לספק אותי? המשך יבוא.

את המייקאפ Photofocus של Wet N Wild ניתן להזמין כאן.