מאריה לאונרד החביבה עליי עד מאוד, העלתה לאחרונה סרטון ובו היא סוקרת את המוצרים האהובים עליה ליצירת מראה גלוסי. מדובר בלוק טרנדי מאוד בעונות האחרונות, במיוחד מאז שזה קול להיות קול גירל ומאחר שגם אני נמנית על חובבות המראה – זה עורר בי השראה למצוא אוצרות מבריקים בתוך אוסף האיפור שלי.

חמישה מוצרים למראה גלוסי במגזין Fashion Tails Luba Shraga

✛ הפריימר: ה- Photography fluid של NIOD הוא בעצם המוצר הראשון שניסיתי מחברת DECIEM וזה ללא ספק היה סיפתח מוצלח. חוץ מאשר האריזה הקלוקלת שהופכת לג’יפה כמעט באופן מיידי, מדובר בבסיס זהוב יפיפייה שמעניק מראה מואר יותר לאיפור ומצטלם נהדר. גם מי שאין לה בסיס לחותי כמו הסקין טינט של פיקסי, יכולה להשיג עור בעל לוק גלוסי יותר באמצעות בסיס מואר כמו זה. את הפריימר של NIOD ניתן להזמין כאן.

✛ בסיס: Pixi H2o skintint – כעת כשלא חם מדי, חזרתי להשתמש בסקין טינט של פיקסי והתאהבתי בו מחדש. בעיניי הוא מוצר הבסיס הטוב ביותר שניסיתי בקטגוריית הבסיסים הקלילים והלחותיים. הוא קיבל את השם שלו בצדק: מרגישים שהוא מאוד מיימי והוא אפילו מצליח ללחח ולרענן את העור בעת ההנחה. צריך להניח לו להתייבש קצת לפני שמקבעים אותו או מניחים מעליו מוצרים נוספים, אך לבסוף הוא מתקבע באופן מלא ואני מוצאת שהוא גם עמיד בצורה מספקת. את הסקין טינט של פיקסי ניתן להזמין כאן.

לא הייתי מגדירה אותו כקרם BB או כשום מוצר בסיס אחר, לכן התיאור “סקין טינט” הולם אותו. יש לו כיסוי מספק והוא מצליח לאחד את גוון העור, אך כמובן שעדיין מדובר בכיסוי יחסית קל. מה שאני אוהבת בו יותר מכל זה את הגימור היפיפיה שלו: הייתי מגדירה אותו כגלוסי, אבל שזה לא יפחיד אתכן – הוא לא מבריק ברמה שהוא נראה שמנוני כפי שיש לקרמי BB נטייה להיראות, אלא הוא פשוט מוצר יפיפה, עם גימור חי, צעיר ואלגנטי.

חמישה מוצרים למראה גלוסי במגזין Fashion Tails Luba Shraga(ההשראה הגלוסית המושלמת, מתוך חשבון האינסטגרם של נארס)

✛ הצללית: Blonde Streak היא צללית מסדרת ה-Pressed pigment של מאק, מה שאומר שהיא מבריקה אפילו יותר מהצלליות הרגילות שמגיעות בפאן ומומלץ לעבוד איתה עם מברשת רטובה. זה טריק ידוע שמאפשר להשיג את המראה הגלוסי בקלות: הרטבה של המברשת מעצימה את האפקט המטאלי וככל שהמוצר ייראה מבריק יותר, זה ייצור אפקט של מראה רטוב גם כשמדובר באבקה. את מוצרי הסדרה ניתן להשיג בחנויות מאק או באתר.

✛ ההיילייטר: להיילייטרים של OFRA יש את הפורמולה הכי טובה בשוק לדעתי. רק ההיילייטרים של בקה משתווים לאיכות של OFRA אבל בעיניי אין שום מותג שהצליח להתעלות על הפורמולה הזו. מדובר במרקם כל כך חמאתי עד שהוא כמעט מרגיש רטוב והאפקט המטאלי הוא זה שנותן את המראה הגלוסי לעצמות הלחיים, כך שהתוצאה היא יפיפייה. המוצר שאני מציגה כאן הוא הרודיאו דרייב שכבר אינו נמכר, אך בגילטי תוכלו למצוא את Blissful שנראה די זהה לו. את ההיילייטר ניתן להזמין כאן.

חמישה מוצרים למראה גלוסי במגזין Fashion Tails Luba Shraga✛ על השפתיים: אני יודעת שזה מאוד מפתיע שאת רשימת המוצרים הגלוסיים סוגר… גלוס, אבל לא הייתה לי דרך להימנע מכך. סדרת ה-creemsheen של מאק הייתה ונשארה הסדרה האהובה עליי בכל הזמנים בענייני הגלוסים וכעבור שנתיים הפסקה לטובת שפתוני המאט, אין שמחה ממני לחזור לתחושה הלחותית הזו על השפתיים, במקום תחושה של בטון, נניח. הגלוס שמוצג כאן הוא מקולקציה במהדורה מוגבלת אבל לבטח לא תתקשו לבחור בגלוס ניודי ורדרד מהסדרה. ניתן להשיג בחנויות מאק או באתר.

אוהבות את המראה הגלוסי? כתבו לי בתגובות!