יש לי המון המלצות מאייהרב לחלוק איתכן והתלבטתי מאוד כיצד להציג אותן בפניכן. החלטתי לבסוף, בתום סשן של חשיבה מאומצת – שבמקום לכתוב ולפרסם פוסט המלצות מפלצתי, אחלק את ההמלצות לפי קטגוריות כך שכל אחת תוכל למצוא מענה לתחומי העניין שלה. אתן לבטח יודעות שהמדור שאני הכי מצפה לו הוא מדור החטיפים, אבל בינתיים נתחיל במדור קליל יותר המיועד לגוף, לשיער ולשעת הרחצה.

פוסט המלצות מאייהרב Fashion Tails Luba Shraga

אם אתן מחפשות סבון רחצה מפנק במחיר נגיש, משהו קצת יותר מתוחכם מהסבונים שאפשר לרכוש בפארם, תכירו את סדרת סבוני הרחצה של Alba Botanica. הסבונים מגיעים במגוון ניחוחות, בבקבוקים גדולים למדי (כל בקבוק בנפח של קרוב לליטר!) ועם פורמולה מפנקת. בחרתי בניחוח ה-Tuberose שאכן מתאפיין בריח אמיתי של ורדים. ניתן להזמין כאן.

פוסט המלצות מאייהרב Fashion Tails Luba Shragaההמלצה הבאה היא אחת ההמלצות המיתולוגיות שלי מאייהרב שאותן גיליתי לפני כארבע שנים. הרבה מוצרים ניסיתי מאז ואני יכולה לומר בלב שלם שמסיכת ה-olive & avocado של earth science היא המסיכה שמנצחת את כולן, יקרות או זולות, נקודה. ניתן להזמין את המסיכה כאן ויש גם שמפו תואם מהסדרה למי שמעוניינת להשלים את הסט.

פוסט המלצות מאייהרב Fashion Tails Luba Shragaעזבו אתכן ממשחות שיניים מלבינות שרק מבטיחות ולא מקיימות. ה-plus white היא משחת השיניים הכי מלבינה שאי פעם ניסיתי וגם אותה אני מזמינה באופן קבוע כבר ארבע שנים. היא מגיעה במגוון גרסאות: גרסה לשותי קפה, גרסה למעשנים וכו’. מבחינתי כל אופציה שתנסו תהיה טובה והן כולן נותנות עבודה. אין שום טעם להשקיע במשחות מלבינות אחרות, באחריות. ניתן להזמין אותה כאן.

פוסט המלצות מאייהרב Fashion Tails Luba Shraga

להבדיל מכל שאר ההמלצות שהן בעיניי קריטיות, הפעם זה כבר נתון לשיקולכן והאם אתן אוהבות סקראבים לגוף. אם כן, סקראב השוקולד של GIOVANNI הוא בהחלט מפנק ובעל ניחוח שוקולדי כיפי. ניתן להזמין אותו כאן.

פוסט המלצות מאייהרב Fashion Tails Luba Shragaמוצר נוסף שהוא בעיניי מאסט בכל בית הוא ה-skin food של המותג weleda. מדובר במעין באלם שבעצם מספק מענה לכל דבר: אזורים יבשים בגוף, אזורים רגישים, גירויים, עקיצות ולי הוא אפילו עזר הקיץ בענייני אקזמה. ניתן להזמין אותו כאן.

באיזה נושא תרצו שאתמקד בפוסט ההמלצות הבא מאייהרב? כתבו לי בתגובות!