אני מוצאת סיפוק גדול בסיום מוצרים ואני אפילו לא יודעת מדוע. אולי זה מוכיח לי שהנה, יש תמורה לאגרה גם עבורי, בתור מי שיש לה ארסנל די מכובד של מוצרים ואולי כי סיום מוצרים זה קונספט חדש יחסית בשבילי מהשנים האחרונות. כך או כך, יש לי טיסה ללונדון על הפרק בעוד פחות מחודשיים ולמרות שאין לי כוונה לעשות שם נזק משמעותי בתחום הביוטי, אני מניחה שארצה בכל זאת לקנות כמה דברים חדשים. לכן למען הסדר הטוב (ולמען המצפון),  מומלץ שאתן עבודה ואסיים את הקודמים. יש לי כאן נבחרת של 13 מוצרים שבוודאי כיכבו כבר בבלוג, את חלקם אני ממש קרובה לסיים, לגבי אחרים אני שאפתנית אבל כך או כך, אני חדורת מטרה!

Project Pan Fashion Tails Luba Shragaהו שמן הניקוי של ל’אוקסיטן, מה כבר לא נאמר לגביו? ללא ספק המוצר האולטימטיבי בעיניי להסרת איפור ומוצר שתמיד אמליץ עליו לכל מי שמחפשת פתרון בקטגוריה. נראה שבקרוב הרומן שלנו עומד להסתיים אבל כפי שאפשר להבין, ב-99 ש”ח זה מוצר שאי אפשר לטעות בו בעיניי (ניתן להשיג בחנויות ל’אוקסיטן).

Project Pan Fashion Tails Luba Shraga

אוקיי, אני מודה שזה פרויקט די שאפתני הפעם כי ניכר שבקושי סיימתי רבע מיכל, אבל אני מוצאת שאני עוברת על שמנים ומוצרים לגוף די מהר – כך שיש לי תקוות לגבי העניין. מדובר בשמן היבש של AHAVA בריח Prickly pear & moringa. אני מחבבת את ליין השמנים היבשים של אהבה וגם זה ניחוח חמוד בסך הכל, אבל בחורף אני מעדיפה לעבור למוצרים כבדים יותר ואני מוצאת שהשמנים של המותג גם ככה לא מחזיקים מעמד לאורך זמן – לכן מוטב שאסיים אותו כבר עכשיו (ניתן להשיג בחנויות AHAVA).

Project Pan Fashion Tails Luba Shragaהפעם מדובר בסוג של רמאות כי באמת נותרו לי כמה טיפות בודדות, להערכתי הן יספיקו לעוד שימוש אחד או שניים וזהו – סיימתי עם ה-CoQ10 טונר של אינדי לי. גם זה מבחינתי מוצר ששייך לפנתיאון הכוכבים שלי ומוצר שתמיד אמליץ עליו למי שמחפשת טונר יפה, עם רכיבים טובים, שלא מייבש ולא מגרה את העור. מוצר עם ציון מושלם (ניתן להזמין אותו כאן).

Project Pan Fashion Tails Luba Shraga

אני משערת שה-Overnight glow serum של פיקסי נמצא כבר לקראת סיום אך אין לי באמת דרך ממשית לדעת. מה שכן, הוא נמצא אצלי באוסף כבר כמה זמן ולמעשה, מדובר בהזמנה הראשונה שלי מקאלט ביוטי כך שעברו הרבה מים בנהר השופינג מאז. אני משערת שגם אם לא אצליח לסיים אותו בקרוב בכל מקרה נצטרך לעשות הפרדת כוחות עקב סוגיית הותק באוסף. זה גם כן אחד המוצרים האהובים עליי ואחד המוצרים האהובים עליי מפיקסי בכלל – מוצר שמבוסס על חומצה גליקולית ומצליח בכל זאת להיות נוח מאוד על העור ולהעניק ביום למחרת את אפקט הגלואו המבוקש (ניתן להזמין אותו כאן).

Project Pan Fashion Tails Luba Shraga

עוד מוצר אייקוני הוא ה-Pure pore toner של אנדלו, טונר בסיסי וטוב, לא מייבש ולא מגרה – שעומד להסתיים בקרוב. נכון, הוא לא מופלא כמו הטונר של אינדי לי בעל הפורמולה היפיפייה, אך כמו שכתבתי: מדובר במוצר בייסיק שלגמרי עושה את העבודה. אני יודעת שיש הרבה משתמשות שלא הצליחו להתחבר לטונר הזה, אבל מבחינתי זה תמיד מוצר ששווה להחזיק באוסף הטיפוח (ניתן להזמין כאן).

Project Pan Fashion Tails Luba Shraga

מוצר שממש לא אהבתי הוא קרם העיניים של Juvena ולמרות זאת אני מוצאת את עצמי משתמשת בו פעמיים ביום כעת, כשקרם היום שלי, שאותו דווקא אהבתי מאוד – נגמר. מאחר שמדובר בקרם עיניים החלטתי להחליק את זה ולעשות בו מרתון עד קו הסיום, אך מבין כל החבורה שאני סוקרת כאן, זה ללא ספק המוצר היחידי שאני כבר ממש מצפה לסיים ויאללה ביי (ניתן להשיג בסופר פארם).

Project Pan Fashion Tails Luba Shraga

ה-Rose booster של MV Organics הוא ככל הנראה המוצר האהוב עליי בפוסט ולכן זו לא מקריות שממש לאחרונה כתבתי עליו פעם נוספת. הוא נמצא אצלי שנה שלמה וכפי שניתן לראות – כבר היו לו ימים טובים יותר מבחינת נראות האריזה, אך אני אוהבת אותו כמו ביום הראשון להיכרות שלנו. אם יש לכן עור רגיש או בעייתי ואתן מחפשות מוצר אחד להתפנק בו, זה ללא ספק מוצר שהייתי ממליצה עליו לכל אחת שמצויה פרוטה בכיסה (ניתן להזמין כאן).

Project Pan Fashion Tails Luba Shraga

אני אוהבת את המוצרים של OUAI, זה כבר די מובן מאליו בשלב הזה. שמן השיער הוא המוצר הראשון שניסיתי מהחברה אי פעם ואני משערת שיהיה דרוש יותר מנס פח השמן כדי שיחזיק מעמד עד הטיסה, כך שיהיה מאתגר מאוד לשרוד בלעדיו. למקרה שזה לא היה מובן: מדובר במוצר אולטימטיבי בעיניי לטיפוח השיער (ניתן להזמין כאן).

Project Pan Fashion Tails Luba Shraga

יחסים מעניינים יש לי עם הבאלם של פיקסי: זה התחיל בצורה מאוד צוננת אבל בהחלט אפשר לומר שהוא “גדל” עליי ולבסוף אפילו למדתי לחבב אותו. מסתבר שחיבבתי אותו עד כדי כך שהוא קרוב לסיומו והשלב הבא ביחסים שלנו יהיה להתנסות בדואו של קרולין היירונס (ניתן להזמין כאן).

Project Pan Fashion Tails Luba Shragaהסרום של קיפריס נמצא אצלי בשימוש רק כחודש ואני כבר נמצאת באמצע הדרך, מה שמצער אותי מאוד. ניסיתי למצוא בו חסרונות וכל מה שהצלחתי לחלץ זה “אני בטוחה שזה לא הסרום הכי טוב בעולם”, כפי שתיארתי אותו באחד הפוסטים הקודמים. אני מניחה שהקביעה הזו נכונה וישנם סרומים טובים ממנו שם בחוץ, אך לא סותר את העובדה שמדובר בסרום מצוין. העור שלי נמצא במצב הכי טוב שלו אי פעם ואני בטוחה שאפשר לזקוף לפחות חלק מההצלחה לזכותו של הסרום הזה, אותו אני צופה שאסיים בחודש הקרוב (ניתן להזמין כאן).

Project Pan Fashion Tails Luba Shragaהמוצר האהוב עליי מ-the ordinary וכנראה אחת המסיכות האהובות עליי בכלל זו ה-aha 30% + bha 2% peeling solution. פרסמתי אותה בזמנו עם אינספור דיסקליימרים כי הרגשתי שכך ראוי לעשות עם מסיכה המיועדת לשימוש מקצועי בעלת ריכוזים גבוהים כל כך, אבל אני מודה שאני והיא כבר לגמרי בסטטוס של BFF’s ואפילו אומר שהיא ממש נוחה לי על העור ולא מאיימת כפי שהיא נראית בבקבוקון (ניתן להזמין כאן).

Project Pan Fashion Tails Luba Shraga

אחת הכוכבות מפוסט הטיפוח המשתלם שלי היא המסיכה של Antipodes ולא בכדי: היא פשוט מסרבת להסתיים! חודשים עברו מאז הפוסט הזה ואני ממשיכה להשתמש בה באופן קבוע מאז, אבל היא? ממשיכה בשלה. אני אעשה מאמץ לתת בה עבודה אבל משהו אומר לי שגם עד הטיסה היא לא תסתיים, מצד שני, לא תשמעו אותי מתלוננת על כך (ניתן להזמין כאן).

Project Pan Fashion Tails Luba Shraga

מוצר נוסף שאני כבר ממש בקצה המסלול שלו הוא ה-Honey ceramide full moisture cream של Cosrx, מוצר שחפרתי עליו הקיץ. מדובר במוצר שהזמנתי מתוך המחשבה שהוא בוודאי סתמי וגיליתי שאני טועה ובגדול, כי בפועל נהניתי להשתמש בו באופן לא מידתי בהשוואה לכמה שהוא עולה. מוצר שהייתי ממליצה עליו לכל אחת להתנסות בו כי  הוא כל כך קליל, מועיל ופשוט נעים לשימוש (ניתן להזמין כאן).

זו הנבחרת שלי, מצפה לי הרבה עבודה אז תאחלו לי בהצלחה!