אני מודה שפעם ממש לא הייתי טיפוס של ג’קטים: מאחר שלבשתי רוב הזמן שמלות עם כל מיני הדפסים צבעוניים, הרגשתי שהשילוב עם ג’קט מעל ייקח את הלוק למחוזות מאוד אלגנטיים ורשמיים שלא ממש נדרשים בארץ. לאחרונה הסטייל שלי עבר מתיחת פנים ומאז למדתי להעריך את ערכם של הג’קטים הרבה יותר, היום כבר לגמרי ברור לי מהו כוחו של ג’קט טוב במלתחה.

המשיכה שלי לג’קטים התחילה בתקופת האביב וכך קרה שהתחדשתי לי בכמה דוגמאות עוד לפני שהיה ברור שזה עומד להיות הטרנד הכי חם של העונה. לא מדובר בז’אנר שלם של פריטים שהפכו להיות טרנדיים אלא סוג מאוד מסוים: ג’קטים משובצים. למרות שמדובר בפריט הכי חם של העונה שכבר מקבל פרשנויות בכל רשת אפשרית, אני אוהבת את העובדה שמדובר בפריט כל כך קלאסי ועל זמני. חוץ מהבחירות שתראו כאן, דעו שאתן תמיד יכולות לחפש ג’קט גברים משובץ בחנויות וינטג’ אם אתן בקטע ורוצות את הדבר האמיתי.

אז הנה עשרה ג’קטים משובצים שהייתי מאמצת לארון בשמחה:

טרנד הג'קטים המשובצים במגזין Fashion Tails Luba Shraga

זארה חברות וחברים, זארה. 499 ש”ח כאן בארץ.

טרנד הג'קטים המשובצים במגזין Fashion Tails Luba Shraga

מנגו, מתארת לעצמי שאם לא נחת כבר בארץ אז ינחת בקרוב.

טרנד הג'קטים המשובצים במגזין Fashion Tails Luba Shraga

תאמינו או לא, המציאה הזו היא מ-H&M ב-229 ש”ח בלבד.

טרנד הג'קטים המשובצים במגזין Fashion Tails Luba Shragaג’קט נוסף מ-H&M, הפעם עם רכיסה כפולה ומעט יקר יותר – 349 ש”ח אבל בהחלט סכום סביר עבור ג’קט שיישאר שנים במלתחה.

טרנד הג'קטים המשובצים במגזין Fashion Tails Luba Shragaאוהבת מאוד את הגזרה הארוכה של הג’קט הזה, ניתן להזמין כאן.

טרנד הג'קטים המשובצים במגזין Fashion Tails Luba Shragaנקסט תמיד נותנים עבודה ומספקים אופציות טרנדיות במחירים נגישים, מכאן.

טרנד הג'קטים המשובצים במגזין Fashion Tails Luba Shragaהאופציה היוקרתית למיטיבות הלכת, סטלה מקרטני, אלף פאונד וזה שלכן! ניתן להזמין כאן.

טרנד הג'קטים המשובצים במגזין Fashion Tails Luba Shragaגם מאנקי נותנים עבודה בהדפס פסים לא שגרתי ומאוד מעודן, ניתן להזמין כאן.

טרנד הג'קטים המשובצים במגזין Fashion Tails Luba Shraga

אופציה חמודה ולא מחייבת גם ב-Nasty Gal, ניתן להזמין כאן.

טרנד הג'קטים המשובצים במגזין Fashion Tails Luba Shraga

כנראה האופציה האהובה עליי ברשימה, כי אורבן אאוטפיטרס אף פעם לא טועים כשמדובר בבייסיק –ניתן להזמין כאן.

ג’קטים משובצים אמנם נחשבים כבייסיק, אבל ברגע שלובשים ג’קט כזה – זה נראה באופן מיידי שהשקענו בלוק גם אם בפועל סתם זרקנו את זה על עצמנו. ג’קט משובץ הוא השקעה לאורך זמן והאמת היא שגם לא צריך להוציא הון על ג’קט שיחזיק מעמד לאורך שנים וייראה טוב: ראיתי אופציות מעולות גם ברשתות ואת חלקן ניסיתי להביא בפניכן כאן.

ג’קט משובץ נראה טוב עם חולצת סלוגן וג’ינס, עם גולף שחור ומכנסיים שחורים או עם סוודר קליל ומכנסיים מחויטים עבור מי שרוצה להמשיך את הקו הגברי שהוא משדר. אפשר גם לאזן את הלוק באמצעות גופייה עם תחרה מבצבת או אפילו עם שמלה לבנה קלילה אם נרצה לשחק על עניין הניגודים – פריט גברי קלאסי מול פריט נשי וזורם.  צירפתי כמו תמיד את לוח ההשראה שלי במידה ואתן מחפשות רעיונות איך ללבוש את הג’קט העונה, ממש כאן.

מתחברות לטרנד? כתבו לי בתגובות!