אני לא זוכרת מתי בפעם האחרונה התיישבתי מול היוטיוב כדי לצפות במדריך איפור. אולי זה היוטיוב שהשתנה, אולי אלה תחומי העניין שלי שהתחדדו- ואולי כי התמכרתי לאחרונה לז’אנר האופנה ביוטיוב שהתפתח באופן משמעותי בשנה האחרונה. אם גם אתן מחפשות משהו קצת שונה לצפות בו, אשמח להכיר לכן שמונה פשיוניסטות (ארג, מילה מעוררת חלחלה) שירעננו את רשימת הצפייה שלכן:

ליזי הדפליד

זה די טבעי שליזי פותחת את הרשימה שלי, כי היא הגירל קראש שלי בחצי השנה האחרונה. הכרתי את האינסטגרם שלה, נדמה לי שאפילו הכרתי את הבלוג שלה – אבל היוטיוב היה בגדר גילוי חדש ומרענן. ליזי בחורה אינטליגנטית מאוד שמתייחסת לאופנה בצורה אינטליגנטית. אחת הפינות הקבועות והאהובות שלה היא Testing basics, בהן היא דוגמת בכל פעם פריט לבוש שיש לרובנו במלתחה, מסקאלת הרשתות המסחריות ועד לפרטי מעצבים מאוד יקרים. ליזי מודדת את הפריטים, לובשת ונועלת אותם במשך תקופה, מכבסת אותם ובודקת מי מהם מצדיק את תג המחיר ומי לא – סדרה שהיא בגדר מאסט לכל מי שמתעניינת בשיטת ה-Cost Per Wear עליה כתבתי לאחרונה.

אמה היל

הבאה בתור היא אמה היל, בלוגרית ותיקה ויוטיוברית יחסית חדשה. אמה השלימה פערים מהר והסרטונים שלה מאוד שימושיים: היא בוחנת פריטים שצריכים להימצא לדעתה בכל מלתחה, מדברת על אבזור נכון של פריטים ומעניקה גם כן ערך שימושי בתחום האופנה, לצד וולוגים שבהם היא מתעדת את חייה עם להקה של חמישה כלבי צ’יוואווה פוחזים. הסטייל של אמה מאוד קולי ונטול מאמץ – ואפילו הייתי אומרת שיש לה אנרגיות גבריות, שאותן אני אוהבת מאוד.

אליס קת’רין

אליס היא שחקנית חדשה במגרש גם כן, אך הפעם זה ניכר היטב בצורת ההגשה הלא מאוד כריזמטית שלה. אני מוכנה לסלוח על כך משום שהיא מעולה באופנה ואני אוהבת את האינסטגרם שלה מאוד. אני חושבת שהיא עדיין מחפשת את עצמה מבחינת איזה תוכן להציג בערוץ ולכן הרבה מאוד מידע שימושי לא תמצאו כאן כמו אצל השתיים הקודמות, אבל זה יופי של מקום לקבל בו השראה למי שמעריכה את האסתטיקה שלה כמוני.

גמארי

מארי לא מתרכזת אך ורק בתוכן שנוגע לאופנה, אלא נוגעת גם בביוטי וגם בעיצוב פנים. מעניין לראות איך הסגנון האסתטי הייחודי לה נשמר בכל ההיבטים השונים שהיא סוקרת. אמנם אין למארי את האישיות המרתקת ביותר, אבל היא מספקת יופי של השראה במגוון תחומים, לכן אוהבות הסגנון המינימליסטי והמונוכרומטי יותר לבטח יתחברו אליה מאוד.

קארן הבריט-צ’יק

קארן היא בריטית שגרה בדירה קטנטונת ומעוצבת בניו יורק. יש לה סטייל ייחודי וערוץ מרענן בנוף של היוטיוב, מכיוון שהיא מגישה אותו בצורה מגזינית יותר: במקום לדבר רק על המלתחה שלה ועל הפריטים שלה, היא מלקטת השראות ודילים מרחבי הרשת ומציגה בכל פעם את הבחירות שהיא אוצרת. קארן גם צריכה לבוא עם אזהרת טריגר: סגנון ההגשה שלה בהחלט לא יתאים לכל אחת והיא מסוגלת להתלהב בצורה לא מידתית מכל מיני פריטים שהיא אוהבת, מה שבעיניי מצליח אפילו להיות חמוד. בינתיים.

לוסי וויליאמס

זו המלצה קצת מקרטעת מכיוון שלא ידוע עדיין מה יעלה בעתידו של הערוץ של לוסי והאם היא תעלה תוכן באופן קבוע אבל מהמעט שהיא העלתה, אני מתחברת לסגנון ההגשה שלה. כמו כן, היא אחת האושיות הבולטות בתחום האופנה באינסטגרם בימינו, אז בהחלט יהיה מעניין לראות האם ולאן ערוץ היוטיוב שלה יתפתח.

מייגן אלאבי

מייגן היא ללא ספק עוף מוזר ברשימה, בטח בהשוואה לכל האושיות הקוליות והלא מתאמצות שכיכבו כאן. למייגן יש סגנון הרבה יותר פאנקי, היא אוהבת לשלב פרינטים, צבעים, פריטים שהם טרה לה לה והיא אוהבת מאוד רטרו סטייל אז תוכלו לראות אצלה הרבה השראות מהסיקסטיז והסבנטיז. למרות שלא הייתי מעיזה להתקרב לרוב הפריטים שהיא משלבת, התוצאה הסופית תמיד יפה ואם לא יפה – אז לפחות שונה ומעניינת.

ליב פורביס

ליב היא פשוט צמר גפן מתוק ועל כן אין לי שום דבר מאוד ייחודי לומר לגביה. כל המדיות שלה אסתטיות, היא מתלבשת יפה, היא מצלמת יפה, יש לה תמונות יפות – נו, אמרתי, צמר גפן. במסגרת התוכן שלה היא מציגה הרבה מלונדון, שזה תמיד נחמד ומאחר שהיא גם עברה לגור עם בן זוגה ועומדת להתחתן בקרוב, אני מעריכה שאפשר לצפות שגם בערוץ שלה נראה בקרוב עוד סוגים של תכנים.

מאחר שהפלטפורמות הכי חזקות של אושיות אופנה הן עדיין בבלוג ובאינסטגרם, אם התחברתן לסגנון האסתטי של אחת היוטיובריות ברשימה – ממליצה בחום לבדוק את המדיות הנוספות שלהן ואם יש לכן שמות מרעננים להוסיף – כתבו לי בתגובות!