יש שיאמרו שזה לא ממש סביר להרחיק עד לב המפרץ כדי לטעום קינוחים ואני אומרת – אם אי אפשר לאכול ‘סביר’ זה לא ממש מעניין ולכן גם אין לי עניין שיהיה סביר, יש לי עניין שיהיה טעים. כך בדיוק מצאתי את עצמי יחד עם שותפתי לפשע נוחתות בלב המפרץ, ליטרלי (זו לא הייתה מטאפורה!) ובודקות את אחד המקומות הכי מסקרנים בזמן האחרון, Glidium.

סקירת המילקשייקים של גלידיום Glidium לב המפרץ חיפה Fashion Tails Luba Shragaבואו נדבר רגע על הלוקיישן המשונה: מדובר בנסיעה של כשעה ברכבת מאזור המרכז למקום שנמצא בתוך קניון לב המפרץ, ישירות ביציאה מהרכבת. לפחות זה אומר שאם תחליטו לוותר על ‘סביר’ לטובת ‘טעים’, לא תצטרכו להסתובב הרבה וללכת לאיבוד. בונוס גדול מאוד כשאתן מתגלגלות בחזרה הביתה אחרי שהורדתן ארבעה קינוחים אבל זה כבר ספויילר לעתיד לקרות.

המקום התפוצץ בכל רחבי הרשת לפני כמה חודשים הודות למילקשייקים מטורפים שמכינים בגלידיום ומנה מאוד מסקרנת של המבורגר גלידה (קחו רגע לעכל את זה: גלידה בתוך המבורגר!). אין ספק שהחומר שממנו עשוי האינסטגרם כבר נמצא כאן אצלנו, אמנם הוא החליט לנחות בלב המפרץ אבל אין דבר, עושים רוד טריפ קטן, מה יש?

סקירת המילקשייקים של גלידיום Glidium לב המפרץ חיפה Fashion Tails Luba Shragaאפרפו אתגרים, את יום הכיף הצפוני שלנו התחלנו עם מילקשייק לכל אחת: אני בחרתי בניו יורק מילקשייק שכלל בסיס של עוגיות אוריאו יחד עם נוטלה, שוקולד לבן, מיני ריזס, הרשיז, סניקרס, טוויקס, גלילית, קליק, טופיפי וקצפת – חטפתי התקף לב קל רק מלתאר את המנה הזו שוב. על אף שהמילקשייק הצליח לספק את החוויה האמריקאית, אני מודה שזו לא הייתה אחת הבחירות הכי נבונות שלי: אין לי בעיה עם מילקשייק מוגזם, למעשה, המקום מבוסס על מילקשייקים מוגזמים ואני אומרת את זה במובן הכי טוב של המילה, אבל כשמזמינים בסיס עם כל מיני תוספות שלא מיוצרות במקום, צריך לקחת בחשבון שמידת הטריות גם עלולה להשתנות (במיוחד כשמדובר בחטיפים) ואכן חלק מהתוספות הרגישו לא טריות. הבסיס של המילקשייק עצמו היה מעולה ואני יכולה להעיד שכל מה שמיוצר במקום – אכן טרי מאוד, אבל העניין עם התוספות בקינוח הזה? קצת מבאס.

סקירת המילקשייקים של גלידיום Glidium לב המפרץ חיפה Fashion Tails Luba Shraga

סקירת המילקשייקים של גלידיום Glidium לב המפרץ חיפה Fashion Tails Luba Shraga

השותפה לפשע בחרה במילקשייק גם כן על בסיס אוריאו עם עוגיות שוקולד צ’יפס, עוגיות לוטוס, גלילית, פניני שוקולד, מיני אוריאו וגביע גלידה עם קצפת – נכון שזה נשמע פתאום הרבה יותר סביר והגיוני בהשוואה למילקשייק שבחרתי? בהתאם לכך היא גם דיווחה שהמילקשייק שלה הרגיש טרי מאוד והיא גם אהבה אותו מאוד. בנוסף לכך, הזמנו מילקשייק שלישי במספר (!) שהוא מילקשייק וניל עם רוטב תות, מרשמלו, סוכריות חמוצות, שטיח חמוץ, סוכריה על מקל וצמר גפן. את המנה הזו כבר הזמנתי על תקן קינוח האינסטגרם האולטימטיבי ולא הייתה לי שום יכולת לדגום אותה מכיוון שהייתי נאלצת להתאשפז (יש לי רגישות לא ברורה לתותים), אבל השותפה האמיצה לפשע דגמה גם אותו ודיווחה שגם הוא מוצלח.

סקירת המילקשייקים של גלידיום Glidium לב המפרץ חיפה Fashion Tails Luba Shraga

לקינוח של הקינוח, כי אנחנו חיות אדם שלא עוצרות באדום, הלכנו על כיוון שונה לגמרי עם גלידת קרם ברולה, דובדבני אמרנה, פירורי מקרון פיסטוק ופטל, סוכריות ליים, פטל מיובש ופירורי עוגיות וניל. המנה הזו, למרות שהייתה הרביעית במספר שלנו באותו יום, הייתה הטעימה ביותר והיה משהו בחמצמצות שלה שהיה פשוט נדרש כדי לאזן את המתיקות של כל מה שבלסנו קודם. היה ניתן לאזן את כל המתיקות הזו על ידי כך שפשוט היינו מפסיקות לאכול, אבל זה פתרון שמיועד לחלשים ולא באנו לשחק משחקים.

סקירת המילקשייקים של גלידיום Glidium לב המפרץ חיפה Fashion Tails Luba Shragaהמקום עצמו נקי, יש אזורי ישיבה מסודרים, השירות אדיב במיוחד וניכר שאנשי הצוות חביבים מאוד. מבחינת נראות ופוטוגניות – גלידיום ללא ספק הצליחו לספק חוויה ברמה מאוד גבוהה ואם אתן מחפשות מה לעשות עם הילדים בחג, אז בינגו! המילקשייקים מוגזמים בדיוק במידה הנכונה ומוצלחים בטעם, רק חשוב לדעת איזה תוספות לבחור. אהבתי את העובדה שבמקום מציעים גם נבחרת של גלידות מעולות באינספור טעמים ותוספות, כך שגם אם אתן לא בעסקי המילקשייק – לא תחזרו רעבות.

סקירת המילקשייקים של גלידיום Glidium לב המפרץ חיפה Fashion Tails Luba Shragaכל מנת מילקשייק מוגזם עולה 35 ש”ח ומאחר שיש הרבה מה לראות בחיפה, בהחלט הייתי ממליצה על יום כיף בעיר שכולל גם תחנת עצירה בגלידיום. מה אתן מתכננות לעשות בחג?