קצת קשה להאמין שאת השנה הזו התחלתי עם משבר כתיבה. כנראה זה נכון מה שאומרים: השעה החשוכה היא אכן השעה שלפני עלות השחר, אנחנו הכי רעבות רגע לפני שנאכל את החטיף הכי טעים ועוד שאר קלישאות שאמורות להעביר את המסר על כך שעלול להיות רע עוד יותר לפני שהדברים משתפרים. קשה להאמין, כי בדיעבד זו הייתה שנת התוכן הכי טובה של החיים שלי ועל כך ארחיב ממש עוד מעט.

שנה טובה לקוראות המגזין Fashion Tails Luba Shraga

את השנה הקודמת קיבלתי במקום שונה לגמרי וזו ללא ספק הייתה שנה של תהליך מאוד מעניין עבורי ברמה האישית. אני בכוונה נזהרת מהשימוש במילה “קשה”, כי אני חושבת שלסכם שנה סתם בתור “קשה” ולטאטא אותה מתחת לשטיח, יהיה עוול לשנה שבה התפתחתי באופן המשמעותי ביותר. זו הייתה שנה מפכחת, מעניינת, מרתקת, עם עליות ומורדות, מאתגרת והנה אני כאן, מתחילה שנה חדשה עם חיוך גדול על הפנים (ושוקולד מרוח עליהן, אם התעמקתן במצעד החטיפים שלי אתן לבטח יודעות במה מדובר).

זו הייתה השנה שבה האתר שלי צמח לגבהים חדשים, הקהילה מסביבו גדלה והצלחתי להגשים את החלום שלי: להפוך לבלוגרית שמעלה תוכן כל יום ויום, בצורה שמעניקה לי סיפוק רב ולא מרגישה לרגע כמו מטלה. האתר הזה הפך מבלוג אישי שנוצר אי שם לפני שמונה שנים ותיעד כל פרט מבדר בחיי דאז, למגזין המגיש באופן יומיומי תוכן שימושי וכייפי מעולם הלייף סטייל.

בתקופה הזו נהוג לסכם, אז הנה סיכום של כמה דברים שקרו השנה:

✛ מדור הטיפוח צמח באופן מהותי כשבחרתי לשתף אתכן בתהליך שעברתי עם העור שלי. אני שמחה לכתוב שמאז שהתחלתי את המסע הזה, קיבלתי כמה וכמה הודעות מרגשות מכן, על כך שהעור שלכן השתפר משמעותית בעקבות שינוי הגישה והודות לכך שאימצתן את העקרונות עליהם פירטתי בפוסטים השונים.
✛ חוץ מאשר מדור הטיפוח, עלתה קטגוריה חדשה ומאוד מרגשת לאתר – Girl Boss אשר חולקת איתכן גם את המסע המקצועי שאני עוברת בשנה וחצי האחרונות, כאשר הבלוג הוא חלק משמעותי מכך והיא כוללת טיפים, תובנות וחוויות כאישה עצמאית בעלת עסק בישראל.
✛ האתר לא מוגבל רק לנושאי לייף סטייל קלאסיים ולכן תוכלו למצוא בו גם סקירות של האייפון החדש, של סדרות טלוויזיה מעולות, של בתי קפה משובחים. התכנים שעולים בבלוג הם שיקוף מוחלט של תחומי העניין שלי ומתבססים גם על הידיעה שהקוראות שלי, נשים אינטליגנטיות ובעלות תחומי עניין רבים, יישמחו שייאתגרו אותן בנושאים שונים ובתכנים מגוונים.
✛ השנה עלו כמה ממדריכי הקניות השימושיים ביותר המאפשרים לכן לקנות אונליין בחכמה, עם טכניקות שבסופו של דבר מסייעות לי וגם לכן לחסוך בכסף.
✛ מדור השופינג האולטימטיבי “צריכה את זה” הגיע השנה לגבהים חדשים ונראה שאתן תמיד מחכות לו!

שנה טובה לקוראות המגזין Fashion Tails Luba Shragaקצת על צורת העבודה שלי בבלוג מתוך השנה האחרונה:

✛ פוסטים עולים חמישה ימים בשבוע, בימים א’-ה’ ללא יוצא מן הכלל.
✛ ביום שישי עולה בעמוד הפייסבוק שלי סיכום שבועי של כל התכנים שעלו באותו שבוע במגזין כדי שלא תפספסו, אם עדיין לא לחצתן לייק, לחצו כאן.
✛ גם באינסטגרם שלי עולים תכנים באופן יומיומי ואני מזמינה אתכן להצטרף אליי שם להרפתקה פסטלית ופיצוץ של צבעים. אם עדיין לא הצטרפתן כעוקבות, לחצו כאן.
✛ ניוזלטר נשלח לרשומות המגזין על בסיס חודשי עם כמה הפתעות פה ושם. זה המקום להתעדכן בו בתכנים בלעדיים ובהטבות לפני כולן. אם עדיין לא נרשמתן, לחצו כאן.
✛ פעילויות חדשות וייחודיות עולות על בסיס קבוע ולכן בהחלט כדאי לעקוב אחר המדיות שלי ולא לפספס. השנה בין המתנות ההיסטריות שחילקתי: מצלמת פולארויד, מחזיק כרטיסים של מייקל קורס וגיפט קארד לאיב רושה – זה ממש קצה הקרחון לעומת מה שמצפה לנו השנה!
✛ סרטון חדש של ה-FML עולה בכל יום שבת וזה ללא ספק אחד הדברים הטובים שקרו לי השנה. אם עדיין לא הצטרפתן כרשומות, לחצו כאן.

להיות בלוגרית פול טיים שמעלה תכנים יום יום, אומר שאני תמיד חושבת על הדבר הבא. הראש שלי תמיד חושב במונחים של פוסטים וכל דבר שאני נתקלת בו, חווה אותו או משתמשת בו יכול באופן פוטנציאלי להפוך לפוסט. הסובבים אותי יודעים שאני לעולם לא יוצאת מהבית ללא מצלמה, הרשימות שלי ביומן תמיד מוצפות ברעיונות וההתמדה הזו מאפשרת לי לתרגם אותם לכדי לו”ז פוסטים מהונדס, כך שהם לא נשארים בגדר רעיונות לא ממומשים על הנייר. להיות בלוגרית פול טיים אומר שאני מפעל קטן של תוכן ואני פשוט נהנית מכל רגע מהעשייה הזו.

שנה טובה לקוראות המגזין Fashion Tails Luba Shragaכל תוכן שאני יוצרת במגזין, מעבר לכך שצריך לענות על תחומי העניין שלי באופן אישי, תמיד מעורר בי את השאלה “האם זה יעניין ויהיה בעל ערך לקוראות שלי?”. השאלה הזו מהווה גם את הבסיס לכל הסקירות שעולות כאן בבלוג, בכל נושא אפשרי. החמאתן לי לא פעם על איכות הסקירות ואני מוכרחה לומר שבעיניי אין שום דרך אחרת לעשות את זה. זוכרות שדיברנו על קטגוריית הקריירה אצלי בבלוג? אז הנתון המרכזי שעומד מול עיניי כשאני כותבת סקירה זה שאנחנו נשים עובדות, המתבקשות להשקיע מאמצים רבים כדי להרוויח את הכסף שלנו. אם אנחנו בוחרות להתפנק במוצר חדש, בין אם מדובר בפריט לבוש, איפור או כל מוצר אחר – הפריטים האלו צריכים לספק את הסחורה, דווקא בגלל שהם מוגדרים כמותרות.

בדיוק כפי שאינני אוהבת לקנות פריט לא מוצלח או לשלם כסף במסעדה על מנה לא מספקת, כך גם לא הייתי רוצה שזה יקרה לקוראות שלי ולכן את הסקירות אני תמיד מגישה מנקודת המבט הזו ואוחזת בגישה שכל מי שלא מתחבר לכך – זה כבר העניין שלו. אני כותבת כל כך הרבה שנים והייתי עדה במהלך התקופה הזו לכל כך הרבה יוצרי תוכן שבאו והלכו, מגמות שהגיחו ונעלמו – כך שבנקודה בה אני נמצאת כעת אני יכולה לומר שאמינות ומתן קרדיט לקוראות (או לצופות) הם שני הקריטריונים החשובים ביותר.

שנה טובה לקוראות המגזין Fashion Tails Luba Shraga

אז קוראות יקרות, אני מאחלת לכן שנה פנטסטית ומאחלת לעצמי שאמשיך לעניין ולסקרן אתכן גם בשנה החדשה!