נדמה לי שבכל הנוגע להזמנות מאתרי אונליין בארץ, כבר פחות או יותר יישרנו קו עם הנעשה בחו”ל. כן, היו לי כמה חוויות פחות נעימות בעולם האונליין הישראלי אבל בגדול כולם כבר יודעים לתת את העבודה ואם רק עכשיו קם אתר מכירות אונליין למותג מוכר, זה כבר ברמת ה”תודה באמת שנזכרתם!”. אז מסתבר שגם לפקטורי 54 יש אתר קניות אונליין ומסתבר שזה עניין חדש, אז תודה באמת שנזכרתם ובואו נראה במה מדובר.

חוויית הקניות באתר Factory 54 במגזין Fashion tails Luba Shraga

אני אוהבת דברים יוקרתיים לייט, כלומר אין לי אוסף מטורף של פריטי מעצבים (או לפחות – כבר לא) אבל אני יודעת להעריך אקססוריז איכותיים ופריטי לבוש טובים כשאני נתקלת בהם. למרות זאת, בחנויות הפיזיות של פקטורי 54 מעולם לא טרחתי לקנות או אפילו לבקר, אבל אתר אונליין? זו כבר חוויה מעניינת ואתן יודעות שלעולם לא אסרב לבקר באתר קניות חדש, לא משנה כמה מאוחר נזכרו להקים אחד כזה.

אם אתן אומרות שרמת המחירים באתר מראש לא בשבילכן, אז חכו: כמובן שאתן לא לגמרי טועות, יש שם כל מיני כבלים וקייסים לטלפון, לצד מסיכות עיניים בעלות של מאות שקלים ובואו, סיסטר קונה את כיסוי הטלפון שלה באליאקספרס ואת מסיכת העיניים שלה בפריימרק בסכום כולל שעדיין יידרוש פריטת שטר, אבל אפשר בהחלט למצוא שם גם סיילים, אפשר לקנות שם כל מיני מותגי ביניים כמו מייקל קורס, ראלף לורן ו-Coach במחירים מתקבלים על הדעת ואפשר גם לקנות שם מתנות חמודות ביותר.

חוויית הקניות באתר Factory 54 במגזין Fashion tails Luba Shraga

מסתבר שיש שם מחלקת שלמה של אקססוריז קטנים וחמודים, כמו מחזיקי כרטיסים וארנקים שלא דורשים התחבטות מאוד עמוקה. יש שם גם קטגוריה שלמה של ספרי לייף סטייל שנראית אש ובכללי אני ממליצה בחום לסייר במחלקת המתנות. בואו נאמר שאם עבר עליכן יום מחורבן ובא לכן להתפנק במשהו נחמד, יש על מה לדבר גם אם התקציב שלכן עומד על 200-300 ש”ח בלבד ואתן לא בהכרח צריכות למכור כליה כדי לקנות שם כפתור.

אז הזמנתי דבר מסוים שעליו נדבר בהמשך, את ההזמנה ביצעתי בשעה 15:11 ואת המוצר קיבלתי בשעה 16:30 עם משלוח של GETT עד הבית. אני מודה ומתוודה שגם כעבור שמונה שנים בקניות אונליין, לקבל מוצר תוך שעה וקצת מרגע ההזמנה – כזה עוד לא היה לי. לפי מה שראיתי אופציות המשלוח הן כולן חינמיות, כאשר אם מזמינים עד 16:00 יש אפשרות לקבל את ההזמנה עד ארבע שעות ואם מזמינים אחרי 16:00 אז הם מתחייבים לספק את ההזמנה עד יום למחרת בשעה 12:00 בצהריים. יש לציין שבאתר כתוב שהמשלוחים הם בחינם לרגל השקתו, אינני יודעת באיזה שלב זה יפסיק להיות בחינם.

חוויית הקניות באתר Factory 54 במגזין Fashion tails Luba Shraga

המשלוח הגיע ארוז בקופסת קרטון מהודרת, עטופה בסרט בצורה לא מאוד מקצועית אבל בכל זאת, מעריכה את הניסיון להיות נט אה פורטה. בתוך החבילה אפשר למצוא סרט מדידה של פקטורי 54, אני מניחה שלטובת הזמנות עתידיות של בגדים מהאתר ופתק תודה. הנה עוד עניין נחמד לגבי האתר: במידה ולא רציתן יותר במוצר שהזמנתן, אפשר להחזיר אותו בחינם תוך 14 יום בתיאום שליח מול האתר. שוב, שמונה שנים אני מזמינה אונליין, לא נתקלתי באתרים שמציעים שליח בחינם כדי להחזיר את החבילה.

חוויית הקניות באתר Factory 54 במגזין Fashion tails Luba Shragaהאם זול יותר להזמין בארץ או בחו”ל? ברור שבחו”ל תמיד יהיה זול יותר (בואו נהיה כנות – הכל בחו”ל זול יותר), אבל כשמייבאים מחו”ל לארץ זה כבר עניין קצת שונה ולכן מי שרוצה להתחדש בתיק נחמד ולא יוקרתי ברמה מטורפת, זו אופציה טובה עבורה. פקטורי 54 מנסים וגם מצליחים לשחזר חוויות קנייה של אתרים שמתמחים באופנה יוקרתית בחו”ל ואני יכולה לומר בקלות שזו חוויית הקניות הכי טובה שהייתה לי בארץ.

חוויית הקניות באתר Factory 54 במגזין Fashion tails Luba Shraga

אז מה הזמנתי? ובכן, לא קניתי את זה עבורי אלא עבורכן! ב-1 בספטמבר בדיוק תעלה פעילות יוקרתית ומפנקת, אז אם עדיין לא הצטרפתן כעוקבות באינסטגרם ובפייסבוק שלי, זה ממש חבל, כי אתן עלולות לפספס את כל הטוב הזה.