ספרים ומגזינים לעד יישארו כהעדפה שלי, על אותו משקל כמו שתמיד אעדיף בלוגים על פני ערוצי יוטיוב. מילים הן אהבה גדולה עבורי ולכן אני תמיד מעדיפה לצרוך תוכן וגם להתבטא באמצעות מילים כתובות מאשר שפה מדוברת. אז אם אתן מחפשות רשימת קריאה כיפית לקיץ, הגעתן למקום הנכון:

רשימת קריאה לקיץ במגזין Fashion tails Luba Shraga

רשימת קריאה לקיץ במגזין Fashion tails Luba Shraga

Stay with me/Ayobami Adebayo

מעבר לכך שלא הייתי מצליחה להגות את שם הסופרת גם אילו חיי היו תלויים בכך, הספר עוסק במציאות של ניגריה באייטיז ובאופן ספציפי בסיפורו של זוג שמנסה להביא ילדים ללא הצלחה ובכל הדרמות שהוא נתקל ונאלץ להתמודד איתן במציאות שהיא לא כל כך סלחנית כלפי אנשים אשר אינם מביאים ילדים, יהיו הסיבות באשר יהיו. זה הספר הבא ברשימת הקריאה שלי באופן אישי, אז לא תוכלו לצפות לרשמים, אבל הוא ללא ספק אחד הספרים המדוברים לאחרונה ויש מסביבו באזז רציני.

All we shall know/ Donal Ryan

זה ספר קשוח, גם מבחינת אוצר המילים וגם מבחינת העלילה. קריאת הספר בשפת המקור ללא ספק תאתגר אתכן במידה ואנגלית היא לא שפת אמכן, אבל זה שווה את זה מפני שהוא כתוב בצורה כל כך יפיפייה. מדובר בסיפור אהבה אסור בין נער בן 17 למורה שלו בת 33 שנגמר בהריון ובפירוק הקשר בינה לבין בעלה – ותיאור המורכבות שביצירת חיים בנסיבות כאלה. מדובר בספר השלישי של דונאל, שהספיק כבר להפוך לסופר עטור פרסים ואחת הקריאות השוות של התקופה האחרונה.

רשימת קריאה לקיץ במגזין Fashion tails Luba ShragaMen without women/ Murakami

אם אתן מכירות ואוהבות את מורקמי אז אין באמת צורך “למכור” לכן את הספר הבא, אבל אם טרם השתכנעתן, אז דעו שמדובר בספר שאוצר בתוכו שבעה סיפורים קצרים, על גברים אשר כל אחד מהם, בנסיבותיו שלו – מוצאים את עצמם לבד. מדובר בתרגום של הספר משפת המקור שלו ביפנית אבל ברצינות, צריך להכיר את צורת ההגשה של הסופר כדי להכיר בגדולה שלו.

Modern romance/ Aziz Ansari

עזיז אנסרי תמיד היה דמות די שולית בעיניי בסדרה המעולה “מחלקת גנים ונוף” ולכן גם כשהוא יצר סדרה משלו, Masters of none, קשה לומר שהיה לי דחוף לצפות בה. רק כשמצאתי את עצמי נטולת סדרות חדשות בנטפליקס, החלטתי לתת לה צ’אנס ואני מודה – התאהבתי בה וגם בו. הוא מצחיק, הוא שנון, הוא אינטליגנטי והיה לי ברור שאם יש לו ספר, הוא צריך להיות שלי.

רשימת קריאה לקיץ במגזין Fashion tails Luba Shraga

Little black book/ Otegha Uwagba

אני לא חובבת גדולה של ספרי עזרה עצמית וספרים רוחניים בשקל, אבל לקרוא ספרים מקצועיים מנשים שמבקשות להעניק עצות פרקטיות – אני תמיד בעד. הספר הזה לא שונה: הספר השחור הקטן מוגדר כערכת הכלים המושלמת לאישה עובדת – והוא נוצר על ידי Uwaga שהיא מייסדת פלטמורה בשם Women who המחברת ומקשרת בין נשים עובדות, כך שניסיון בתחום בהחלט לא חסר לה.

The Wes Anderson collection: Grand Budapest hotel

כבר כתבתי על כך שהסרט Grand Budapest hotel, על אף שיצא רק בשנת 2014, הצליח להפוך לאייקוני הודות לסגנון האסתטי יוצא הדופן של הבמאי ווס אנדרסון. אם אתן מעריצות של הבמאי כמוני או פשוט מעריכות את הסגנון העיצובי הזה, הספר הזה הוא בגדר מאסט. בהשוואה לספרים האחרים ברשימה, מדובר יותר בספר שולחן קפה אבל הוא מרהיב ויפיפיה, ממש כמו הסרט.

רשימת קריאה לקיץ במגזין Fashion tails Luba ShragaVinegar girl/ Anne Tayler

לגיבורת הספר קוראים קייט בטיסטה והיא מרגישה תקועה. היא עומדת להרגיש עוד יותר תקועה, כי אביה המדען נחוש להשתמש בה כדי להשאיר את העוזר שלו בארץ מבלי להיות מגורש, כשהם רגע לפני פריצה מדעית. תודו שאתן סקרניות לגלות מה עלה בגורלה של קייט ואיך היא התמודדה עם הסיטואציה הסבוכה הזו.

Flow magazine

אתן יודעות שאני אוהבת מגזינים לא שגרתיים ולעלעל בעמודי כרומו מלאי פרסומות מעולם לא עניין אותי. אמרתן מגזין לא שגרתי, אמרתן Flow, המגזין האולטימטיבי לחובבות עיצוב, יצירה ואמנות. מגזין שכל גיליון שלו הוא חוויה בפני עצמה ואילו הגיליון הנוכחי מגיע עם חוברות צביעה מרהיבות ביופיין.

Frankie magazine

מדובר באחד המגזינים הותיקים ביותר שקראתי ואני ממשיכה לקרוא באופן קבוע כבר 4-5 שנים. מדובר במגזין אוסטרלי שיוצא לאור אחת לחודשיים והוא מזכיר את Flow במהות שלו אבל עם נגיעה כללית יותר בעולם הלייף סטייל. מגזין מושלם למי שמתחברת לעולמות התוכן שאני מציגה בבלוג ורוצה משהו לאחוז מגזין בידיים שיהיה רהוט, מעניין ולא מסחרי עד כדי בושה.

רשימת קריאה לקיץ במגזין Fashion tails Luba Shraga

אני רוצה לפנק את אחת הקוראות שלי בבאנדל נחמד שמכיל בתוכו את גיליון מספר 77 של Frankie ואת הספר Vinegar girl. כדי לזכות עליכן לעשות לייק לעמוד הפייסבוק שלי ולהשאיר לי תגובה לפוסט כדי שאדע שאתן בפנים, זה הכל! הפעילות תסתיים ב-21 באוגוסט ועל הזוכה אכריז בעמוד הפייסבוק ביום למחרת, בהצלחה!