בלוגריות ממדינות אחרות לא ממש מבינות את הקושי העמוק שנעוץ בצילומים בקיץ. הן עלולות להתלונן כשבחוץ 25 מעלות ופתאום כבר אין צורך בג’קט – אבל הן לא יודעות מה זה להצטלם בתל אביב ביולי, עם 75% אחוזי לחות. הן אינן יודעות איך זה מרגיש כשהחולצה נדבקת לגב שלך, איך זה מרגיש כשהאיפור מאיים לברוח מהפרצוף שלך – כל זאת בזמן שאת מנסה לשמור על פאסון ולדגמן פוזות קוקטיות למצלמה. אני יודעת ואתן גם יודעות – ולכן בלי קשר לטיב האאוטפיטים שלי בפוסט הזה ובמהלך החודש האחרון, אני חושבת שמגיעה לי מדליית הצטיינות על המאמץ.

כמו תמיד, אם לבשתי פריטים שאזלו לפני פרק זמן ארוך – אקשר לפריטים דומים שמצאתי ברשת ואם אלו פריטים שאזלו ממש לאחרונה, אקשר אותם כי הסבירות שיחזרו למלאי גבוהה.

פוסט אופנה במגזין Fashion tails Luba Shraga

אני חושבת שהלוק הזה סימל את תחילתו של קיץ גיהנום אמיתי מכיוון שזו הייתה גם הפעם הראשונה שיצאתי מהבית מאופרת אך נטול בסיס. לכן בחרתי ללכת גם על אאוטפיט רגוע בשילוב עם אחד הפריטים הותיקים ביותר שיש לי בארון וכזה שלא מאבד מהרלוונטיות שלו – חצאית משבצות. עובדת טריוויה נחמדה: החצאית הזו נקנתה באטסי בתור תלבושת בית ספר מהניינטיז!

פוסט אופנה במגזין Fashion tails Luba Shraga

אני לובשת: חולצה – טופשופ (דומה מכאן), חצאית – וינטג’ (דומה מכאן), נעליים – אסוס (דומות מכאן), תיק – Whistles (מכאן)

פוסט אופנה במגזין Fashion tails Luba Shraga

זה היה צעד אמיץ מצדי, שלא לומר מפגר, ללבוש את החולצה הזו שעשויה מפוליאסטר טהור, אבל ייאמר להגנתי שניסיתי לאזן את זה עם מכנסי השורט החביבים עליי. התוצאה הייתה פלוס מינוס נסבלת ואלו היו הימים שבהם עוד ניסיתי לשמור על צלם אנוש. בכל מקרה, ממש חיבבתי את התוצאה ואשמח לחזור עליה שוב כשהטמפרטורות ייצנחו בכעשר מעלות.

פוסט אופנה במגזין Fashion tails Luba Shraga

אני לובשת: חולצה – אליאקספרס (מכאן), נעליים – אורבן אאוטפיטרס (מכאן), תיק – Whistles (מכאן), מכנסי שורט – סטרדיווריוס (דומים מכאן)

פוסט אופנה במגזין Fashion tails Luba Shragaלמצוא מכנסי שורט באורך פרקטי זה לא עניין של מה בכך וזו כנראה הסיבה שאני נצמדת למכנסי השורט שלי מאסוס זה הקיץ השלישי ברציפות. הם כיפיים מבלי להיות קצרים מדי לתחושתי האישית – והגוון הורוד בשילוב עם הפסים תמיד מתקבלים אצלי בברכה.

אני לובשת: חולצה – סיסלי מאסוס (מכאן), מכנסי שורט – אסוס (דומים מכאן), נעליים – ישנות (דומות מכאן)

פוסט אופנה במגזין Fashion tails Luba Shragaהיה לי כל כך חם ביום שבו לבשתי את השורט שאמרתי לעצמי “לעזאזל! זה כבר לא משנה מה אני לובשת! תמיד יהיה לי חם” – והחלטתי ללבוש את מכנסי הג’ינס החדשים שלי מאורבן אאוטפיטרס.זו הייתה טעות פטאלית מכיוון שנחשו מה: חם אפילו יותר במכנסי ג’ינס עבים, מה שלחלוטין לא סותר את העובדה שזו אחת הרכישות המוצלחות שלי ומכנסי ג’ינס כיפיים ביותר. רק לא ברגע זה. טיפ נוסף לגבי הנעליים: הזמינו מידה גדולה יותר מהמידה האמיתית שלכן, סמכו עליי בעניין הזה. אחד הלוקים החביבים עליי לאחרונה ועם זאת התברר בדיעבד שלא היה לי נוח בו בעליל.

פוסט אופנה במגזין Fashion tails Luba Shraga

פוסט אופנה במגזין Fashion tails Luba Shraga

אני לובשת: חולצה – סיסלי מאסוס (מכאן), ג’ינס – אורבן אאוטפיטרס (דומים מכאן), סניקרס – נייקי מאסוס (מכאן), תיק – Whistles (מכאן), משקפי שמש – רייבאן (מכאן), שרשרת – אסוס (דומה מכאן)

פוסט אופנה במגזין Fashion tails Luba Shraga

פוסט אופנה במגזין Fashion tails Luba Shragaעל המצבה שלי בוודאי יכתבו “אהבה חולצות מכופתרות, שנאה לתחזק אותן” כי ככה זה עם חולצות מכופתרות בהירות: הן מבלות יותר זמן בכביסה ובגיהוץ מאשר עליי, אבל כשאני מתבוננת בתמונות אני מבינה שזה לגמרי שווה את ההשקעה וככה זה עם חולצות שעשויות מכותנה. הלוק הורדרד הזה הוא בהחלט למיטיבות לכת אבל הוא אחד האהובים עליי החודש וגם נוח להפליא.

אני לובשת: חולצה מכופתרת – אסוס (מכאן), מכנסיים – אסוס (מכאן), תיק – איביי (מכאן), נעליים – ישנות (דומות מכאן), משקפי שמש – רייבאן (מכאן)

פוסט אופנה במגזין Fashion tails Luba Shraga

פוסט אופנה במגזין Fashion tails Luba Shragaכשאין לי כוח לחשוב מה ללבוש, אני שולפת את המכנסיים השחורים מטופשופ בשילוב עם חולצת טישירט. אני מוצאת שזה שילוב נוח ויחסית קליל, שתמיד נראה חכם הודות לגזרה המחוייטת של המכנסיים אך לא אלגנטי מדי הודות לשילוב עם הטישירט. מה יותר ראוי מחולצה עם הכיתוב Pain in ass? מוקדש לקיץ הזה, באהבה.

אני לובשת: חולצה – Lazy oaf מאסוס (דומה מכאן), מכנסיים – טופשופ, אזלו (דומים מכאן), תיק – אסוס (דומה מכאן), נעליים – ישנות (דומות מכאן), חגורה – אסוס (דומה מכאן)

פוסט אופנה במגזין Fashion tails Luba Shragaלשמלת המעטפת הזו הקדשתי פוסט שלם בנושא אז לא ארחיב על כך שוב, כמובן שהיא קטפה בקלות את התואר לאאוטפיט האהוב עליי החודש ואני מתה על השילוב שלה עם הסניקרס הלבנות.

אני לובשת: שמלה – אסוס (מכאן), תיק – איביי (מכאן), אולסטאר – אורבן אאוטפיטרס (מכאן), כובע- סטרדיווריוס (דומה מכאן)

פוסט אופנה במגזין Fashion tails Luba Shraga

הלוק הבא לא ייחדש לכן הרבה והאמת היא שזו גם לא מטרתו. זה באמת לוק שזרקתי על עצמי באותו בוקר על בסיס אותו עיקרון שמנחה אותי הקיץ: מכנסיים שחורים + חולצת סלוגן יוצרים יחדיו מראה מתקבל על הדעת מבלי להשקיע יותר מדי מחשבה. החולצה הזו היא של Boohoo מאסוס, הרכישה הראשונה שלי מהמותג. אני מודה שהיא פחות נעימה מחולצות כותנה אחרות שיש לי ולכן פחות סביר שתהיה הראשונה אותה אשלוף מהארון אבל הסלוגן שלה מאוד חביב והמחיר שלה היה נוח, לכן החלטתי להשאיר אותה בכל זאת.

פוסט אופנה במגזין Fashion tails Luba Shragaאני לובשת: חולצה – Boohoo מאסוס (מכאן), חגורה – מכירת יד שניה (דומה מכאן), מכנסיים – טופשופ, אזלו (דומים מכאן), נעליים – אורבן אאוטפיטרס (מכאן), תיק – רבקה מינקוף (מכאן), שרשרת – אסוס (דומה מכאן)

פוסט אופנה במגזין Fashion tails Luba Shragaעוד חולצה שאותה השארתי למרות שהיא לא הכי נעימה בעולם היא החולצה עם הכיתוב הכי רומנטי בעולם – You suck less than most people, שזו בערך המחמאה הכי גדולה שאוקראינית קרירה כמוני יכולה לחלק. מדובר בסלוגן חרוש מאוד שנראה על כל המי ומי באינסטגרם, אבל אני קורבן אופנה כידוע ולכן אין לי שום בעיה עם כך, כדאי גם לקחת בחשבון שהחולצה מאוד מאוד ארוכה. כן, גם הפעם אני לובשת ג’ינס, אבל מדובר בג’ינס שעשוי מהבד הכי דק ביקום כך שזה יותר מרגיש כמו ללבוש טייץ ואני לגמרי בסדר עם זה.

פוסט אופנה במגזין Fashion tails Luba Shraga

אני לובשת: חולצה – אסוס (מכאן), ג’ינס – אסוס (מכאן), משקפי שמש – רייבאן (מכאן), שרשרת – אסוס (דומה מכאן)

פוסט אופנה במגזין Fashion tails Luba Shraga

את החודש הזה חתמתי עם לוק שהוא די מובן מאליו – עם בגד ים. בעצם, זה לא כל כך מובן מאליו אם אתן מכירות אותי. החלטתי להקריב את עצמי למען הילדות ולהיגרר איתן לחוף הכלבים, אז על הדרך חנכתי את בגד הים השלם והנחמד שלי, לצד כמה אקססוריז חמודים. כמו כן, אני כנראה בת האנוש היחידה שמתאבזרת לים.

פוסט אופנה במגזין Fashion tails Luba Shragaאני לובשת: בגד ים – נקסט (מכאן), כובע – אסוס (דומה מכאן), שרשרת – Eyland (מכאן)

מהו הלוק המועדף עליכן? מוזמנות לספר לי בתגובות!