אומרים שטיימינג הוא הכל בחיים ואני בטוחה שבקולור פופ יוכלו להעיד על כך שזה נכון: אלו השיקו פלטה ב-16$ שנחשבת בכל הרשת כדיופ לפלטה של נטשה דנונה בעלת טונים דומים שעלתה 129$ והצליחה להפוך לאאוט אוף סטוק תוך פרק זמן קצר. שתי הפלטות מתהדרות בגווני שקיעה חמים ובוהקים שהפכו להיות כה פופולארים הודות למודרן רנסנס של אנסטסיה בוורלי הילס, אשר הפכה בשנה האחרונה למוצר איפור אייקוני בפני עצמו.

סקירת פלטת הצלליות של קולור פופ YES PLEASE במגזין Fashion tails Luba Shraga Colourpop

הפלטה נקראת YES PLEASE למרות שעל האריזה כתוב Cute AF והיא מגיעה באריזת קרטון אפרפרה עם כיתוב ניאוני וכייפי. היא מזכירה מאוד חיצונית פלטות צלליות של קיילי ג’נר כך שמי שמכירה את הז’אנר לא צפויה להתאכזב מהגודל. רק שלהבדיל מהפלטות של קיילי בהן הצלליות לא זזות מהמקום, כאן הצלליות חמאתיות מאוד ונוטות להתפזר לכל עבר, מה שאומר שהפלטה תהפוך למג’ויפת תוך פרק זמן קצר ולטעמי גם פחות מתאימה לנסיעות (בעוד שעם הפלטה של קיילי כבר טסתי ללא שום בעיות).

הפלטה כוללת 12 צלליות עם שילוב מספק בין צלליות מאט, צלליות שימריות וצלליות סאטניות, כאשר בכל צללית תקבלו 0.85 ג’ חומר. לא הרבה כאמור, אבל גם לא משהו יוצא דופן או חריג, בטח לא בעבור המחיר שמתבקשים לשלם עבורה. היא נחתה אצלי תוך כעשרה ימים ללא שום בעיות, ארוזה היטב.

סקירת פלטת הצלליות של קולור פופ YES PLEASE במגזין Fashion tails Luba Shraga Colourpop

סקירת פלטת הצלליות של קולור פופ YES PLEASE במגזין Fashion tails Luba Shraga Colourpop

על אף שבפלטה של נטשה דנונה יש כמה צלליות שלא קיימות בפלטה הזו (שם יש 15 גוונים במקום 12) אכן אפשר לראות שמדובר בסכמת צבעים דומה מאוד. בהשוואה לפלטה של מודרן רנסנס לדוגמא, שנוטה יותר לגוונים ורדרדים, זו ללא ספק יותר כתומה וצהובה יותר, כך שאתן מקבלות פה משהו שונה, למקרה שתהיתן האם יש הצדקה להחזיק בשתיהן במקביל – אבל בכך עוד ניגע בהמשך.

סקירת פלטת הצלליות של קולור פופ YES PLEASE במגזין Fashion tails Luba Shraga Colourpop

את הסווטצ’ים הנחתי עם האצבע ללא פריימר ועם הנחת שכבה אחת בלבד. אני מודה שהופתעתי מכמה שהצלליות חמאתיות ופיגמנטיות בצורה מבהילה כמעט.

סקירת פלטת הצלליות של קולור פופ YES PLEASE במגזין Fashion tails Luba Shraga Colourpop

חוץ משילוב טוב בין שימרים למאט, על פניו נראה שהפלטה גם מאוד מאוזנת ואפשר ליצור איתה לוקים שעומדים בפני עצמם היות והיא מכילה גם גוון חום מאט כהה לתיחום, גוון מאט חום בינוני למעברים וגם גוון ורדרד שתואם לצבע העור שלי כצללית בסיס.

סקירת פלטת הצלליות של קולור פופ YES PLEASE במגזין Fashion tails Luba Shraga Colourpopהסווטצ’ים שהראו ברשת והשוו צד מול צד את הפלטה של קולור פופ מול נטשה דנונה הציגו שמדובר בדיל מדהים ללא שום צל של ספק ואני מודה שזה השפיע גם עליי בהחלטה האם לרכוש אותה.

סקירת פלטת הצלליות של קולור פופ YES PLEASE במגזין Fashion tails Luba Shraga Colourpopאתן מוכרחות להודות שהסווטצ’ים נראים מעולה ולמעשה, אין פה אף צללית שכשלה בשלב הסווטצ’ים כך שהאיכות נראית מאוד אחידה. רגע לפני שפרסמתי כאן סקירה נלהבת על סמך הנתון הזה וסיפרתי לכן שאתן חייבות לרוץ בחמישי בערב לקנות את הפלטה כשתחזור למלאי שוב לכמה דקות, החלטתי באמת *לנסות* את הצלליות ליצירת שני לוקים שונים כדי לראות איך היא מתפקדת. עשיתי זאת בעיקר על סמך ניסיון העבר שלי עם הצלליות המקוריות של קולור פופ שהיו נראות מדהים בסווטצ’ים אבל קשות מאוד לעבודה, בטח עם מברשות, במבחן המציאות.

הצלליות בפלטה אינן קשות לעבודה והן אכן חמאתיות ופיגמנטיות מאוד גם על העיניים ומיטשטשות בקלות. למרות כל זאת, אני לא אוהבת את הפלטה הזו. קניתי אותה במחשבה שהיא תהיה איזושהי וריאציה נוספת למודרן רנסנס, כלומר פלטת צלליות חמה שאפשר ליצור איתה לוקים תואמים אך גם שימושית ליום יום הודות לגוונים ניטראליים יותר כמו חום מאט בינוני וזהוב שימרי לצד לוקים שבאמת מנצלים אותה באופן מקסימלי וכוללים גוונים כתומים, צהובים ואדומים – עם האופציה לגוון ביניהם.

סקירת פלטת הצלליות של קולור פופ YES PLEASE במגזין Fashion tails Luba Shraga Colourpopזו פלטה שאפשר ליצור איתה רק לוקים בוהקים, משום שגם לוקים שניסיתי לכוון למקומות ניטראליים יותר – נראו בסופו של דבר הרבה יותר עזים מכפי שאני רגילה. הסיבה לכך נובעת מכך שגם גוונים שנראים על פניו ניטראליים יותר בהשוואה לצהובים ולכתומים שיש שם, הם הרבה יותר בוהקים מכפי שאפשר לצפות. הצללית הזהובה היא גם מאוד צהובה ומזכירה לי קצת פלטות של ילדים ואילו צלליות הבורדו מאוד בוהקות.

בדיוק מהסיבה הזו, אין בפלטה הזו גוונים שיעניקו קונטרה לכל האדמדמות הזו ולכן אם חשקה נפשכן ליצור לוק אדמדם, כמו למשל לוק שיצרתי באחד הימים והיה מורכב מהשורה האמצעית בפלטה – אתן תמצאו שכל המראה שייתקבל ייראה כמו שטיפה בוהקת של צבע ולא יהיה שום שינוי מובחן בין צללית לצללית. זה משהו שצפוי שיקרה בפלטות שהן מאותה משפחת גוונים, כשהגוונים לא מספיק איכותיים והכל נראה אותו דבר. אם תבחרו סכמת צבעים קצת שונה, הלוק בהחלט יהיה מובחן יותר, אבל אני מוצאת שעדין ואלגנטי – זה לא ייראה.

סקירת פלטת הצלליות של קולור פופ YES PLEASE במגזין Fashion tails Luba Shraga Colourpop

בנוסף, מאחר שהפלטה הזו כל כך חמה, אני מתקשה להאמין שבעלות עיניים חומות יתחברו אליה. כבעלת עיניים ירוקות אני תמיד נמשכת לגוונים החמים יותר, לכן מראש רציתי לקנות אותה אבל אני מוצאת שהיא אפילו חמה מדי לטעמי. לא ציפיתי לפלטה ניטראלית ולא רציתי עוד אחת כזו, אבל זו כאמור – בעלת סכמת צבעים שהיא קצת הארדקור מדי לטעמי במבחן המציאות.

זו בסך הכל פלטה יפה להתבונן בה והיא טובה במה שהיא עושה, אם כי חלק מהגוונים בה נראים לי קצת צ’יפ במציאות. אמנם הטיימינג של ההשקה שלה היה מעולה, אבל להבדיל מההייפ שנוצר ברשת, היא הרבה יותר נישתית מכפי שהיא מוצגת ורוצים לגרום לכן להאמין. אם יש בבעלותכן את המודרן רנסנס ואתן מחפשות לה אחות ליצירת לוקים חמימים אך עדיין טבעיים, זו אינה הפלטה עבורכן אך אם אתן מחפשות את גרסת האקסטרים שלה, אתן עלולות להתאהב בה.

הפלטה עומדת לחזור למלאי ביום חמישי, ה-27.7, ב-20:00 שעון ישראל בדיוק. אם אתן מעוניינות בה, עליכן להיות זמינות מול המחשב בשעה הזו כי בפעמים הקודמות היא נחטפה תוך עשר דקות. ניתן יהיה להזמין אותה כאן.

האם כדאי לכן לצוד אותה? לדעתי לא. אגב, אם אתן חושקות בפלטה הורדרדה בנוסף או במקום, פלטת ה-She, אז לדעתי היא מוצלחת אפילו פחות ואינה עומדת כפלטה בפני עצמה. אם אתן שואלות אותי, מוטב להשקיע במודרן רנסנס שזמינה תמיד במלאי, חלק מהליין הקבוע ומחירה סביר לגמרי – וליהנות מחוויה הרבה יותר איכותית. קניתי אותה במחשבה שהיא תהיה לי שימושית בתור מישהי שנשכת לז’אנר הצלליות הזה, אבל במבחן המציאות גיליתי שהיא משרתת תפקיד מאוד מסוים ולא פלטה הכרחית באוסף.