אם יש משהו שאני אוהבת בחיים האלה, זה את קולקציית השפתונים שלי ואם יש משהו שאני אוהבת במיוחד אלו הם שפתונים ששייכים באופן מסורתי יותר לסקאלה הקיצית: אלה בדרך כלל שפתונים בעלי מרקם כייפי מהזן החביב עליי, לחותיים ונעימים. הם לא מייבשים, לא סופר עמידים אך לרוב גם קל לחדש אותם והם יורדים מהשפתיים בצורה מחמיאה. מאחר שבקיץ גם ככה אי אפשר כל כך להתאפר ולהשקיע במראה עיניים מורכב בטוח לא בא בחשבון, יש משהו בשילוב של עיניים נקיות עם שפתון בצבע עז שמרים את כל ההופעה, משדר תחושה רעננה ופחות כמו המרק האנושי שאני מרגישה בימים אלו.

מאחר שקצה נפשי בכל מיני שפתונים ואמפיריים עוד בחורף האחרון, הייתה בי כמיהה עזה לגוונים העזים לפחות כמו שיש בי כמיהה לחטיפים שלי ולכן הגיע הזמן להציג בפניכן הרכב מנצח שמכיל אך ורק את הטובים ביותר לקרב. אהמ, כלומר לקיץ.

שישה שפתונים מושלמים לקיץ במגזין Fashion tails Luba Shragaהשפתונים של בורז’ואה מלווים אותי כבר שנים בוריאציה כזו או אחרת וניכר שזה גם לא הולך להשתנות מכיוון שיש להם כמה מהפורמולות הטובות ביותר בדראגסטור. אני אוהבת במיוחד את סדרת הסופלה שלהם, שמתהדרת בהגדרה sheer matte ואני מוצאת שגם עונה לה בצורה מדויקת. מדובר בסטיין לא מבריק שמתקבע על השפתיים והגוון 09 Carameli melo, מעבר לכך שנשמע אקזוטי במיוחד, גורם לשפתיים להיראות כאילו זה עתה נגסתן בארטיק בטעם אבטיח. אני אגב, נוהגת להניח את הצבע עם האפליקטור ולטשטש עם האצבע כדי ליצור את האפקט של הסטיין המושלם. מתה על האפקט שלו, מתה על המרקם שלו, מתה מחום. ניתן להזמין כאן.

שישה שפתונים מושלמים לקיץ במגזין Fashion tails Luba Shraga

הבא בתור הוא ה- Generation G של גלוסייה בגוון Zip, שמזכיר מאוד בתכונות מסוימות שלו את השפתון של בורז’ואה אם כי הוא אינו נוזלי ופיגמנטי יותר, אך גם הוא מעניק סטיין אדמדם עם גימור מאט וגם הוא יפה במיוחד. השפתונים של גלוסייה לא זוכים להרבה אהבה ברשת ולא נחשבים למוצרי הדגל של המותג אבל אני מוכרחה לציין שעם השפתון הזה זכיתי להצלחה גדולה וזה בהחלט עורר בי חשק לנסות גוונים נוספים. את השפתון ניתן להזמין כאן.

שישה שפתונים מושלמים לקיץ במגזין Fashion tails Luba Shraga

השפתון הבא הפך לאחד השפתונים האהובים עליי הקיץ ואחד האהובים עליי באוסף בכלל, אז תהיו בטוחות שלעולם לא חשבתי שאומר את זה לגבי שפתון כתום. הפעם לא מדובר בשפתון כתום רגיל על בסיס שמצהיב את השיניים, אלא יותר אדום-כתמתם מחמיא וקיצי. הוא אינו ניאוני על השפתיים כפי שהוא נראה באריזה, מה שהופך אותו לגוון לביש ועם זאת קייצי מאוד.

ה- Matte shaker של לנקום בגוון Magic orange הוא קסם, ממש כך. מדובר בסטיין מאט נוזלי, נשמע מוכר? אך הוא קצת שונה מהשניים האחרים בכך שהוא *מאוד* פיגמנטי ומשאיר סטיין עוצמתי ביותר גם לאחר שהחומר עצמו יורד מהשפתיים, ברמה שאפילו עם שמן הניקוי אני מוצאת את עצמי עוברת על השפתיים כמה פעמים כדי להסיר הכל באופן מוחלט. הוא שפתון יפיפה, נוח מאוד על השפתיים ועמיד ביותר, גם אפליקטור הספוג המשונה שלו בסופו של דבר לא הפך לחסרון כפי שחשדתי כך שאין לי שום טענות לגבי האריזה. ניתן לרכוש בסניפי הפארם.

שישה שפתונים מושלמים לקיץ במגזין Fashion tails Luba Shragaסדרת שפתונים נוספת בעלת טקסטורה לא לגמרי שגרתית היא ה-Ultra HD gel של רבלון שמגיעה במגוון גוונים כיפיים. הגוון האולטימטיבי שבחרתי לקיץ הוא HD garden והוא באמת נראה כמו שיח של ורדים בוהקים מכיוון שהוא כל כך יפה. כשאני חושבת על שפתון קייצי, אני באופן אוטומטי חושבת על ורוד עז בתור האופציה האוניברסלית ביותר, מכיוון שיש כל מיני סוגים של אדומים, כתומים וניודים – כל אחת וההעדפות שלה, אבל ורוד עז יכול להתאים כמעט לכולן. הורוד הזה של רבלון הוא אינו ניאוני, קל ללבישה ובעל גימור סאטני מבריק, כך שהוא מושלם בעיניי לקיץ. ניתן להשיג ברשתות הפארם.

שישה שפתונים מושלמים לקיץ במגזין Fashion tails Luba Shraga

את גוון ה-Bali מסדרת הבלאמים של איל מקיאג’ בחרתי לעצמי כמתנת יום הולדת משום שהיה לי כבר אז חשק למשהו מרענן ורציתי לנסות גרסה לבישה של כתום שתהיה פרקטית עבורי. אני זוכרת שחיפשתי דיופ לכל מיני גוונים כתמתמים ונאים שראיתי בליין שפתוני העיפרון של נארס אך לא רציתי להשקיע  את הסכום שהם מבקשים תמורתם וכך הגעתי לאיל מקיאג’. זה אחד הגוונים היפים ביותר שיש: אדום עם נטייה קלה לכתמתמות, מהסוג שקל מאוד ללבוש ומרגיש נוח ביותר על השפתיים. אני אוהבת את סדרת הבאלמים של איל מקיאג’ ובדיוק מהסיבה הזו רציתי להעניק קצת קונטרה לכל הגוונים החורפיים יותר מהליין שנמצאים בבעלותי, באמצעות שפתון שפשוט נראה משמח. ניתן להשיג בסניפי הרשת.

שישה שפתונים מושלמים לקיץ במגזין Fashion tails Luba Shraga

השפתון האחרון הוא שפתון מאט נוזלי קלאסי כמיטב המסורת, לכן התלבטתי מאוד האם לשלב אותו יחד עם כל הפורמולות הקיציות והכיפיות. למרות זאת, החלטתי שזו אפשרות ראויה מכיוון ש-RIO של OFRA הוא אכן גוון שמתאים מאוד לקיץ: ניוד קרמלי כתמתם ולמעשה אחד הניודים המעניינים ביותר שפגשתי ומצליח להיות מחמיא למרות התיאור שלו. הפורמולה של OFRA היא מוסית ואם אתן לא שייכות למחנה של הנשים שהשפתונים מהמותג מייבשים להן את השפתיים, זו בהחלט אופציה סבירה והגיונית לקיץ. ניתן להזמין כאן.

שישה שפתונים מושלמים לקיץ במגזין Fashion tails Luba Shraga

שישה שפתונים מושלמים לקיץ במגזין Fashion tails Luba Shraga

מהו שפתון הקיץ האולטימטיבי שלכן?