מאז ומתמיד חיבבתי אנשים חרוצים וזו אחת הסיבות שבגללן אני מחבבת את יאנה פרוביז, כי ניכר שהערוץ שלה משתדרג עוד ועוד גם לאורך הזמן, תוך כדי שהיא ממשיכה לעבוד כמאפרת מקצועית. כאן נגמרה ההתייחסות שלי לפן הזה, כי זה לא הולך להיות פוסט פרגון לקולגה רק מעצם העובדה שהיא השיקה מוצר, שזה מעורר הערכה גדולה בעיניי אמנם, אבל לא אמור להוות פקטור משמעותי בסקירת המוצר.

סקירת השת"פ בין יאנה פרוביז לפלורמר במגזין Fashion tails Luba Shraga

קצת רקע על שיתוף הפעולה: יאנה פרוביז והמותג פלורמר השיקו יחדיו סט של מוצרים לחיטוב הפנים בעלות 80 ש”ח למוצר (ניתנים גם לרכישה בנפרד), הגוון של הקונטור הוא Intense Caramel ושל ההיילייט Bright champagne. המוצרים זמינים לרכישה באתר גילטי או בחנויות פלורמר ברחבי הארץ.

סקירת השת"פ בין יאנה פרוביז לפלורמר במגזין Fashion tails Luba Shragaפלורמר הוא מותג נגיש, לא כמו סקארה או ביוטיקייר, אך גם איכות המוצרים שלו עולה בדרך כלל על מוצרי החברות האחרות שהזכרתי. בשל כך התמחור של המוצרים הוא מעט גבולי: לא בדיוק יוקרתי, אך גם לא ממש נגיש, שכן העלות של שני המוצרים יחדיו אכן מצטברת בסופו של דבר למחיר גבוה למדי. האריזה לעומת זאת פחות מיוקרתית: אריזת פלסטיק שחורה בסיסית עם מדבקות תואמות. מהבחינה הזו פלורמר כבר עשו חיל בעבר והוציאו אריזות שנראות ומתפקדות כמו מוצרי יוקרה, כך שבהחלט היה אפשר לעשות מאמץ להעניק תמורה מלאה יותר עבור המחיר. האריזות בסך הכל נוחות לשימוש ובכל מוצר תקבלו 10 גרם חומר שזה לא רע בכלל, כך שברמה האישית זה לא מפריע לי יותר מדי אבל מרהיב למראה – זה לא.

סקירת השת"פ בין יאנה פרוביז לפלורמר במגזין Fashion tails Luba Shraga

יתרון נוסף ומשמעותי מאוד הוא שהסט הזה נמכר כאמור בנפרד, מה שכמעט ואינו קורה בערכות קונטור גם כשמדובר בשני מוצרים נפרדים אשר תמיד נמכרים כבאנדל יחדיו. זה כבר חוק טבע שבערכות כאלה תמיד יש צד אחד מוזנח שאנחנו פחות מתחברות אליו ופחות מקבל אהבה, כמעט תמיד זה ההיילייטר שהוא לרוב החוליה החלשה מכיוון שמותגים משום מה מתקשים לקלוע בפורמולת הקרם של המוצר.

סקירת השת"פ בין יאנה פרוביז לפלורמר במגזין Fashion tails Luba Shragaלא כך הדבר בערכת הקונטור של יאנה: ההיילייטר הוא לטעמי לגמרי הכוכב של הסט הזה. הוא מגיע בגוון שמפניה ורדרד, פיגמנטי ויפיפיה. הוא יכול להתאים לגווני עור רבים, הוא אינו שימרי יתר על המידה, אינו מנצנץ, אינו מושך לכיוון חם או זהוב מדי – הוא הכי קרוב להיילייטר שהייתי מגדירה בתור אוניברסלי וכזה שכמעט כל אחת יכולה להתחבר אליו. כמו כן, יש לו פורמולה מצוינת: הוא פיגמנטי מאוד והטשטוש שלו אינו “מרים” את המייקאפ כפי שקורה לעתים בהנחת היילייטר קרמי.

סקירת השת"פ בין יאנה פרוביז לפלורמר במגזין Fashion tails Luba Shraga

הקונטור גם כן לא רע בסך הכל, אם כי נופל באיכותו מההיילייטר: כבר באריזה רואים שמדובר בגוון קריר יחסית, אך הסווטץ’ שלו מתקבל גם על היד וגם על הלחיים חום -טופי פיגמנטי, הרבה יותר חם מכפי שזה נראה באריזה. ניתן להניח אותו בנקודות אם אתן רוצות קונטור עדין יותר או לחילופין למרוח פס ממנו ישירות על הלחיים אם אתן כבר מנוסות בעבודה עם מוצרים קרמיים, לתחושתי מדובר במוצר שפחות יתאים למתחילות מכיוון שהוא דורש מיומנות מסוימת. אני מוצאת שהדרך הטובה ביותר לעבוד עם שני המוצרים היא באמצעות ביוטי בלנדר לחה, מכיוון שעבודה עם מברשת מעניקה לי תוצאות קצת אינטנסיביות יותר מכפי שהייתי רוצה.

סקירת השת"פ בין יאנה פרוביז לפלורמר במגזין Fashion tails Luba Shraga

בעוד שעם ההיילייטר לגמרי נרשמה התלהבות, כלפי הקונטור הייתי אדישה יותר מכיוון שדרוש קצת יותר מאמץ כדי לטשטש אותו וגם הצבע לא כל כך לטעמי (לצורך הרפרנס: אני NW13 במאק) . ההיילייטר בסט הזה יוצא דופן באיכותו בעיניי, בעוד שקונטור קרמי טוב אפשר למצוא בשוק ולכן הוא אינו יכול לקבל ממני ציון מושלם. אינני מחזיקה באוסף במוצרי קונטור קרמיים רבים ולכן נקודת המוצא שלי להשוואה הוא ה-Duo sculpting Medium/ Candlelight של קווין אוקווין, שזו מחמאה די גדולה בפני עצמה מכיוון שמדובר במותג איכותי המתמחה במוצרי קונטור. מצד שני, במחיר של 160 ש”ח לסט, ההשוואה למוצרי דראגסטור אחרים תהיה לא הוגנת ולכן אני גם מצפה שבעלות כזו אקבל איכות שניתן להשוות אותה למותגים יוקרתיים אחרים.

לתחושתי הקונטור של קווין אקווין עולה באיכותו על הקונטור של יאנה, גם מבחינת בחירת הגוון, גם מבחינת הקלות שבה ניתן לעבוד איתו וגם מבחינת הפורמולה – אך ההיילייטר של יאנה טוב פי כמה וכמה בהשוואה להיילייט העדין עד כמעט בלתי נראה של אקווין. דבר נוסף הוא שהקיט מגיע בגודל מזערי של 4.5 ג’ בעוד שהסט של יאנה מגיע בגודל מצטבר של 20 גרם, כך שמתקבלת כאן תמורה טובה יותר עבור המחיר בעבור איכות אותה אני יכולה להגדיר בלב שלם כדומה ולגמרי ברת השוואה.

לסיכום, את ההיילייטר הייתי קונה בשמחה, על הקונטור הייתי מדלגת אך גם אם תקנו את הסט בשלמותו, לא תתחרטו, אם כי לי אישית כסט הוא פחות מתאים. יש במוצרים חסרונות אבל בסך הכל הם נותנים עבודה ולכן הייתי מגדירה זאת כרכישה מוצלחת ואפילו משתלמת ביחס לביצועים ולכמות החומר שתקבלו בתמורה. את הסט ניתן לרכוש כאן.