בגדול, אני האחרונה שאטיף לכן בענייני בריאות. הייתי מגדירה את התזונה שלי כמאוזנת בסך הכל, אבל זה לא נושא שאני מקפידה עליו. אני לא בשלנית גדולה, אני מודה שגם להישאר חטובה לא מאוד מעניין אותי כרגע ואני לעולם לא אתנגד לחטיף טוב, אך מצד שני אני גם לא אסרב למשהו שאני יודעת שיזין ויועיל לי.

כשמדברים על בריאות העור ועל תזונה, תמיד משתמשים בשיטת ההפחדה: תמיד מדברים על מאכלים שיוצרים בעיות עור, תמיד אומרים לנו ממה להימנע והאמת היא שהרבה מזה הם מיתוסים. הפעם אני רוצה לתרגל גישה חיובית יותר ולהציג בפניכן דוגמא לדרינק קייצי ומרענן שיכול להועיל לבריאות העור שלכן. בחודשים האחרונים אני כותבת הרבה על סופר-פוד בהקשר של רכיבים ופורמולות של מוצרים, אז אתן כבר בטח מכירות את הקונספט.

יש דרך נוספת ליהנות ממאכלי על כך שיועילו לעור שלכן ולכל שאר המערכות בגוף והיא… לאכול אותם! הרבה מהעקרונות שעליהם מבוססת שגרת הטיפוח שלי בסופו של דבר מועילה גם לבריאות הגוף, לכן החלטתי לתרגל קצת בעצמי את מה שאני מטיפה לו. קבלו מתכון קיצי עשיר במאכלי על ואנטי-אוקסיטנדים שיעשו לכן סקין הורס וגם… כל השאר!

את כל הרכיבים ניתן להזמין מאייהרב, זה לא מתכון שדורש שום ידע או הבנה בבישול, צריך להיערך אליו מראש מכיוון שהוא דורש קירור אבל מעבר לכך זה משקה RAW טבעוני ונטול מאמץ. סקסי.

מתכון למשקה קייצי לעור בריא במגזין Fashion tails Luba Shraga

לשם כך תצטרכו:

✛ משקה שקדים או כל משקה חלב אחר שבא לכן

✛ אבקת תה ירוק, מכאן

✛ סירופ אגבה או כל ממתיק אחר שתרצו, ניתן להזמין כאן

✛ זרעי צ’יה, מכאן

✛ פירות מיובשים, גרנולה, פירות יער קפואים, מה שתרצו. שלי מכאן.

מתכון למשקה קייצי לעור בריא במגזין Fashion tails Luba Shraga

✛ מוזגים כ-3/4 כוס של חלב שקדים

✛ מוסיפים כף של אבקת תה ירוק ומנערים/ מערבבים היטב

מתכון למשקה קייצי לעור בריא במגזין Fashion tails Luba Shraga

✛ מוסיפים שלוש כפיות זרעי צ’יה ומערבבים היטב

מתכון למשקה קייצי לעור בריא במגזין Fashion tails Luba Shraga

✛ מכניסים לקירור במשך כשעתיים ובינתיים חולמים על חטיפים

מתכון למשקה קייצי לעור בריא במגזין Fashion tails Luba Shraga

✛ כשתוציאו את המשקה מהמקרר, הוא ייקבל מרקם ג’לי מגניב

מתכון למשקה קייצי לעור בריא במגזין Fashion tails Luba Shraga✛ אבל יהיה לו טעם של סוליית נעליים. לכן כל דבר שאתן יכולות להוסיף כדי לשפר את הטעם הזה, כמו סירופ אגבה או ממתיק כלשהו, גרנולה או פירות מיובשים – יעשו עם המשקה הזה ואיתכן חסד.

מתכון למשקה קייצי לעור בריא במגזין Fashion tails Luba Shraga✛ אתן יכולות לשתות את זה כמשקה מרענן, אתן יכולות להפוך את זה לארוחת בוקר קלילה ואתן יכולות גם לשתות את זה בתור תרופה אם אתן ממש לא בקטע.

זה בריא, זה מזין ואפשר גם לשדרג את זה בכל מיני דרכים.
תהפכו את הדרינק הזה למנהג קבוע בקיץ ותוכלו לחזק את העור שלכן ואת שאר הגוף. לרוויה!