אני לא יודעת באיזו אדיקות אתן צופות בסרטוני יוטיוב וכמה זה מעניין אתכן, אבל אני צופה באופן קבוע למדי כבר שנים ויש כמה אושיות שהן חלק מהפלייליסט שלי ואצפה בכל סרטון שלהן, לא כי הן בהכרח גאונות איפור או אלופות בסטייל – אלא כי אני מתחברת לאישיות שלהן ולמה שהן מייצגות. זה גם אומר שאני מתעניינת במידה מסוימת בעדכונים הקשורים לחייהן האישיים ויש סיכוי טוב למדי שאם הן יכריזו על פרק חדש בחייהן, אשמח בשמחתן.

בדיוק כפי שאנחנו שואבות השראה מהיוטיובריות החביבות עלינו בענייני טרנדים, מוצרים, טכניקות וכו’, אפשר גם לשאוב השראה מהבחירות שהן עשו ומאורח החיים שלהן. אני מציינת את זה מכיוון שכמה מהיוטיובריות החביבות עליי התחתנו לאחרונה ובחרו לעשות את זה בצורה שונה מהנורמה, במהלכים שנתפסו בעיניי כמרעננים ולגמרי מצדיקים פוסט בפני עצמו.

להתחתן יוטיוב סטייל במגזין Fashion tails Luba Shraga

להתחתן יוטיוב סטייל במגזין Fashion tails Luba Shragaהראשונים להתחתן וגם הזוג שהרשים אותי יותר מכל, הם אנה ומארק. הם ערכו טקס אזרחי מצומצם, אנה לבשה שמלה של Whistles שזה ממש לא מותג חתונות פרופר אלא מותג האופנה האהוב עליה (ובת’כלס גם עליי) ביום יום, עשתה את האיפור ואת השיער לעצמה בסטייל האופייני לה.

המסיבה נערכה בדירה שלהם, הקייטרינג היה מורכב מכמות מרשימה של פיצות מדומינוס, על צלם הוידאו הם ויתרו וביקשו מכמה חברים לתעד, למסיבה עצמה הם הזמינו אך ורק משפחה קרובה ביותר (אפילו ללא דודים ובני דודים) וחברים. בתור מי שהגיעה מתחום החתונות, שמעתי מאינספור זוגות סיפורים על כך שהם רצו שהחתונה תהיה משהו מסוים והיא הפכה לבסוף משהו שונה כתוצאה מאילוצים. אנה ומארק מוכיחים שאפשר גם אחרת ולא חייבים להיכנע לשום אילוץ כזה או אחר כדי לספק את המשפחה.

הבאים בתור הם קייט וג’ורדן. הפעם אני מודה שציפיתי לחתונת פינטרסט מהאגדות כי הרי קייט היא מלכת הפינטרסט והחתונה אכן הייתה כזו במובנים מסוימים אך גם לגמרי לא צפויה, מכיוון שקייט וג’ורדן ברחו לניו יורק כדי להתחתן, רק שניהם. בהמשך הם חזרו לסקוטלנד וערכו שם מסיבה לחברים והם גם צפויים לטוס לניו זילנד כדי לחגוג עם המשפחה שלה.

להתחתן יוטיוב סטייל במגזין Fashion tails Luba Shraga

את האיפור עשה לקייט אדוארדו מבובי בראון ואת השמלה היפיפייה שהיא לבשה, היא “מיחזרה” אחר כך גם למסיבה בבית. נראה שבמקום להוציא הון עתק על החתונה, הזוג זכה לטייל וליהנות מחופשת פינטרסט מושלמת בניו יורק ואם תשאלו אותי, זה נשמע כיף הרבה יותר מכל אופציה אחרת.

להתחתן יוטיוב סטייל במגזין Fashion tails Luba Shraga

פה הם כן השקיעו מאוד בתיעוד ובוידאו, מה שנשמע לי הגיוני לאור העובדה שהם היו רק שניהם יחד בניו יורק וכי באופן כללי, גם סטילס וגם וידאו זה משהו ששווה מאוד להשקיע בו לדעתי.

האחרונה להתחתן בינתיים היא הלן שמתעדת את הקשר שלה עם מת’יו בולוגיים יומיים והרבה פעמים מראה גם את הצד האנושי בזוגיות שלהם שהוא פחות ממושלם וחשוף להרבה ביקורת. מאחר שהלן היא בסטי עם קאט מ-Rock N’ roll bride ומאחר ששתיהן אפילו הקימו ערוץ יוטיוב משותף בשם ה-Confetti girls, זה היה די ברור שגם החתונה של הלן תהיה OFFBEAT כי בואו נודה באמת, גם הסטייל היומיומי שלה הוא לא בדיוק שגרתי וסטנדרטי.

להתחתן יוטיוב סטייל במגזין Fashion tails Luba Shragaלהבדיל מהגישה הקולית של הזוגות הקודמים, הלן ומת’יו השקיעו הכל בחתונת פסטיבלים עד הדיטיילים האחרונים והם גם שיתפו חלק לא מבוטל מההכנות בערוץ הוולוגים. עקבתי אחרי הלן (בצורה נון סטוקרית לחלוטין) הרבה לפני שהיא ומת’יו עברו לגור ביחד, עוד בימים שבהם היא חלקה דירה עם חברי הלהקה שלה ואני מודה שלא הייתי חושבת שכל אופציה אחרת הייתה מתאימה לה, מלבד זו שהם בחרו לבסוף.

להתחתן יוטיוב סטייל במגזין Fashion tails Luba Shraga

להתחתן יוטיוב סטייל במגזין Fashion tails Luba Shraga

להתחתן יוטיוב סטייל במגזין Fashion tails Luba Shragaהתיעוד המלא מהחתונה עדיין לא שותף ברשת מאחר שמדובר באירוע ממש טרי, אבל ממה שאפשר היה לראות, עושה רושם שמדובר בחתונה צבעונית, כיפית וכזו שלא ממש דופקת חשבון. למרות שהיא ללא ספק שונה משתי החתונות האלגנטיות הקודמות, בעיניי היא גם יושבת על אותה משבצת של חתונה בסטייל אחר, כזה שלא מתפשר על שום דבר והולך עם האמת של הזוג עד הסוף.

להתחתן יוטיוב סטייל במגזין Fashion tails Luba Shragaזו ללא ספק חתונה שהייתי שמחה להיות מוזמנת אליה כאורחת: היה שם גלגל ענק, עמדת גליטרים, Food trucks, אוהלים לילדים ואוכל שהיה נראה מרהיב (וכולנו יודעות שזה מה שחשוב באמת!)

להתחתן יוטיוב סטייל במגזין Fashion tails Luba Shraga

להתחתן יוטיוב סטייל במגזין Fashion tails Luba Shraga

להתחתן יוטיוב סטייל במגזין Fashion tails Luba Shraga

אז מהי דעתכן לגבי המגמה החדשה של החתונות ביוטיוב? האם גם אתן בעד?

(התמונות נלקחו מהאינסטגרם של הלן, אנה, קאט וקייט)