יש אינספור טרנדים הקיץ שאהיה הראשונה להודות בכך שאני פשוט לא מבינה:

לגבי טרנד הקש לעומת זאת, אין לי התנגדות. אולי כי לא ממש מדובר בטרנד טרי מהניילונים אלא בסך הכל מדובר במגמה שחוזרת על עצמה בכל קיץ. השנה לעומת זאת, ראינו שינוי מסוים באופן שבו הטרנד מוגש לנו היות ויש כמה פריטי קש שממש הפכו לאייקונים. כמו כן, ראינו זליגה של הטרנד גם לתחום עיצוב הבית יחד עם שלל פריטי מקרמה באווירת בוהו והאמת היא שגם הפעם אני בעד.

פוסט על טרנד הקש במגזין Fashion tails Luba Shraga

מי שעקבה אחרי אבולוציית הסטייל שלי בוודאי נתקלה בתיק קש מהסיקסטיז שכיכב שוב ושוב באאוטפיטים שלי מלפני כמה שנים והאמת היא שנהניתי ממנו עד ממש לאחרונה כשהוא שבק לבסוף חיים ונאלצתי להיפרד ממנו. אני עוד משחקת ברעיון להתחדש בתיק קש אחר במקומו אבל בינתיים אוספת השראה משלל מקומות ברשת. אין ספק שה-תיק האייקוני של העונה הוא תיק ה-Arc המפורסם של מותג אנונימי עד לאותה נקודה בשם Cult gaia.

פוסט על טרנד הקש במגזין Fashion tails Luba Shraga

להבדיל מכל מיני תיקי לוגו כעורים של גוצ’י וכד’, התיק הזה מוצא חן בעיניי משום שהוא מעוצב בהשראת תיקי פיקניק יפניים, הוא עשוי מבמבוק ויש לו לוק מאוד מובחן ולא שגרתי. הייתי אומרת שאילולא הוא היה כל כך טרנדי ומזוהה, הוא היה יכול בקלות להפוך לתיק קלאסי שישרת אותנו לדורות. המותג והתיק עלו לגדולה הודות לאינסטגרם כמובן ונדמה שהיום אינך יכולה להפוך לאינסטגרם בייב עם קבלות אלא אם כן את מתהדרת באחת הגרסאות של התיק.

פוסט על טרנד הקש במגזין Fashion tails Luba Shragaמצד שני, מחוץ לאינסטגרם, AKA העולם האמיתי, התיק הזה לא ממש נפוץ והשמועה אומרת שהוא קוטף מחמאות רבות. ב-Cult Gaia ראו כי טוב והשיקו מאז וריאציות נוספות לתיק אך הבסט סלר ממשיך להיות הגוון הטבעי שמגיע בשני גדלים ולמעשה, קשה מאוד להשיג אותו מאחר שהוא כמעט תמיד נמצא מחוץ למלאי. ראוי גם לציין שלהבדיל מתיקי אינסטגרם קלאסיים של גוצ’י ושות’ שעולים אלפי דולרים, התיק הזה מתומחר בינתיים במחיר יחסית סביר שנע בין 120-200 דולר, תלוי בגודל שבוחרים ואפשר רק להניח שעם גודל הביקוש, יעלה גם המחיר בהמשך.

פוסט על טרנד הקש במגזין Fashion tails Luba Shraga

תיקי קש אמנם מתכתבים באופן טבעי עם לוקים בסגנון בוהו או שמלות פרחוניות, אך אני גם חושבת שהם נראים יופי עם כל מיני לוקים מינימליסטיים בעלי קווים נקיים ואפילו עם טישירט וג’ינס.

פוסט על טרנד הקש במגזין Fashion tails Luba Shragaמצאתי כמה אופציות חמודות מתוך אתרי האונליין השונים, כמו למשל התיק הזה.

פוסט על טרנד הקש במגזין Fashion tails Luba Shragaאו הנעליים האלה, שבוודאי לא יתחבבו על כולכן אבל מזכירות לי פיניאטה!

פוסט על טרנד הקש במגזין Fashion tails Luba Shragaאו התיק הזה, שהוא לגמרי אחד הנאים בעיניי ומאוד מפתיע שהוא שייך למותג סקינידיפ.

פוסט על טרנד הקש במגזין Fashion tails Luba Shraga

הפעם מדובר בשילוב של שני טרנדים – טרנד הרקמה וטרנד הקש, בתוצאה שאני מחבבת מאוד – מכאן.

פוסט על טרנד הקש במגזין Fashion tails Luba Shragaכל אביזרי הפיניאטה מוצאים חן בעיניי מאוד, אתן חושבות שמתחבאים בהם חטיפים כמו במוצר המקורי? אם כן, אשמח! מכאן.

פוסט על טרנד הקש במגזין Fashion tails Luba Shragaכובעי קש לרוב מגיעים בגוונים טבעיים, למצוא כובע בגוונים שונים זה מרענן וגם יפה ביותר! מכאן.

פוסט על טרנד הקש במגזין Fashion tails Luba Shragaתיקי פרנזים די מיצו את עצמם, אבל החיבור עם הקש כחומר גלם נותן להם טוויסט מעניין, מכאן.

פוסט על טרנד הקש במגזין Fashion tails Luba Shragaאמרתי לכן שזה גם נכנס חזק לתחום עיצוב הבית? יש גם אופציות זולות למדי, מכאן.

פוסט על טרנד הקש במגזין Fashion tails Luba Shragaוגם אופציות פחות זולות אך עדיין מהממות, מכאן.

פוסט על טרנד הקש במגזין Fashion tails Luba Shragaוהנה hack קטן לעיצוב הבית: רכשתי את הסל הזה מחברינו אלי אקספרס, ממש כאן, הוספתי לו עלים (אמיתיים) שרכשתי בפרחי בוקי ב-20 ש”ח וכך קיבלתי עציץ נאה למראה במקום להוציא הון על עציץ מונסטרה במחיר מלא שאצלי בבית לפחות, לא מאריך ימים. העלים האלה לעומת זאת, החזיקו לי בפעם הקודמת חודשים ארוכים והם דורשים תחזוקה מינימלית ביותר.

פוסט על טרנד הקש במגזין Fashion tails Luba Shraga

כובע הקש שלי מסטרדיווריוס כיכב כמה וכמה פעמים בפוסט “מה לבשתי בחודש יוני” והוא לגמרי הציל אותי מהשמש הקופחת. מעבר לכך הוא קשיח, בנוי טוב ונראה מצוין עבור 45 ש”ח בלבד (אפשר להשיג אותו עדיין בחנויות).

פוסט על טרנד הקש במגזין Fashion tails Luba Shragaאם כובע קש עצום מככב בשער של אחד המגזינים האהובים עליי בכל הזמנים, Kinfolk, זה גורם לי להרגיש פחות כמו קורבן אופנה כשגם אני מתלהבת ממנו. אם Kinfolk אומרים שזה חם, תהיו בטוחות שמדובר בטרנד חם בקטע מאוד איכותי, אינטליגנטי ומינימליסטי.

פוסט על טרנד הקש במגזין Fashion tails Luba Shraga

אגב, מדובר במהדורה קיצית ומהממת במיוחד של המגזין, שהנושא שלה הפעם הוא מערכות יחסים מסוגים שונים וניתן להזמין אותה כאן.

אז מהי עמדתכן לגבי טרנד הקש? מצטרפות או מתנגדות?