ואני לא ממש מבינה מה פשר ההייפ.

אני בטוחה שחלק לא מבוטל מכן אוהבות את ווין גוס ואני מודה שאני גם לא מבינה את ההייפ סביבו: אני מוצאת שהרבה מההמלצות שלו נלהבות באופן לא פרופורציונלי ואין לו שום בעיה לצאת בהכרזות גדולות לטובת החשיפה, הלייקים וכותרות הקליק-בייט.

גוס הפך בחודשים האחרונים לסוג של שגריר בלתי רשמי של The ordinary ואני מאמינה שיש לו גם חלק לא מבוטל באטרף שנוצר סביב המייקאפים וברשימות ההמתנה הארוכות. את מייקאפ הסרום סקרתי לאחרונה אך לא הצלחתי להתחבר אליו ואם הסקירה הראשונית שלי הייתה מהוססת, אני יכולה להוסיף בדיעבד שככל שהתנסיתי בו יותר כך חיבבתי אותו פחות ופחות.

לאור הנתון הזה ולאור העובדה שחיכיתי פרק זמן לא סביר של שלושה חודשים עד שהמייקאפ החדש בעל הכיסוי הגבוה נחת אצלי לבסוף – מיותר לציין שאת הסקירה הזו התחלתי עם הפרצוף החמוץ האופייני לי.

סקירת המייקאפ בעל הכיסוי הגבוה של The Ordinary Fashion tails Luba Shraga

אני מודה שההנחה הראשונית שלו הפתיעה אותי לטובה: ראשית, הגוון שבחרתי 1.0N, הגוון הניטראלי והבהיר, יושב עליי מצוין בשני סוגי המייקאפים ולא מתחמצן לאורך היום. אני לצורך העניין, NW13 במאק ואני מוצאת שיש למייקאפים של המותג יכולת להיטשטש ולהיות מותאמים בצורה ממש מושלמת לגוון העור, שזה פלוס מאוד גדול, בטח כשמדובר בעור בהיר כמו שלי.

הפעם עקבתי מיד אחר ההוראות והנחתי לחיצה של המשאבה על גב כף היד ובאמצעות ביוטיבלנדר לחה פיזרתי את החומר על גבי העור כפי שממליצים במותג. התרשמתי מהעובדה שגם עם הביוטיבלנדר מתקבל כיסוי בינוני + עם גימור שהוא הפעם לא מאט (ומת) כמו במייקאפ סרום, אלא כיסוי נאה יותר למראה. מבחינת ביצועים המייקאפ בעל הכיסוי הגבוה של The Ordinary מאוד הזכיר לי את האינפליבל של לוריאל וייתכן שהוא אפילו בעל כיסוי גבוה קצת יותר.

אני מתארת לעצמי שעם הנחה באמצעות מברשת יכול להתקבל כיסוי מלא כבר מהשכבה הראשונה. לאחר שהנחתי אותו התרשמתי מאוד מהתוצאות והרגשתי שדרושה לי עבודה מינימלית עם קונסילר, אם בכלל, כדי להסתיר פגמים נקודתיים. יתרון נוסף של המייקאפ הוא בתוספת של ה-SPF 15, מה שנותן עוד קצת הגנה מפני השמש ומצד שני הופך אותו למייקאפ שלא מתאים לצילומי פלאש.

בשלב הזה דעתי השתפרה וחשבתי שאולי אוכל לדווח לכן על המייקאפ הטוב ביותר בעולם ב-6$ בדיוק כפי שוויין גוס הבטיח. רק שאז יצאתי לחום הישראלי ושמתי לב שכבר כעבור חמש שעות המייקאפ מתפרק בצורה מאוד לא מחמיאה באזורי ה-T שלי ובמיוחד סביב אזור הסנטר. יש לציין שהכנתי לפני כן את העור כפי שאני מכינה אותו בכל יום בקיץ, כלומר השתמשתי בפריימר האהוב עליי שנותן עבודה יותר מכל פריימר אחר.

אני משערת שאילו הייתי משתמשת בפריימר עדין יותר או ללא פריימר בכלל, הוא היה מתפרק ונעלם תוך פרק זמן קצר אפילו יותר. אמנם בחברה לא מיתגו אותו כמייקאפ בעל עמידות גבוהה אלא מייקאפ בעל כיסוי גבוה, הבטחה שבה הוא עומד בצורה מלאה, אבל אלו הן בדרך כלל צמד תכונות שהולכות יד ביד יחד ואני מצפה ממייקאפים בעל כיסוי גבוה בהם אני משתמשת שיחזיקו מעמד יותר מכמה שעות בודדות לפני שייעלמו מהפנים.

סקירת המייקאפ בעל הכיסוי הגבוה של The Ordinary Fashion tails Luba Shragaייתכן שנשים בעלות עור יבש שמחפשות כיסוי גבוה יתאהבו בו, לדעתי הוא לא מומלץ לבעלות עור מעורב ושמן. מצד שני, גם את המייקאפ השני לא אהבתי למטרה הזו ולכן אני חושבת שגם בכל הקשור לפריימרים וגם בכל הקשור למייקאפים יש למותג בעיה ביכולת לספק מענה לסוג העור שלנו וחבל. היה לי את הפוטנציאל לאהוב את המייקאפ הזה מאוד ובסך הכל אני אוהבת את הביצועים שלו, אבל לא את האופן שבו הוא נראה עליי בהמשך היום.

דבר נוסף שכדאי לשים לב אליו הוא ששני המייקאפים, גם בעל הכיסוי הגבוה וגם הסרום, הם משום מה מבוססים על שמן קוקוס, מה שיכול באופן פוטנציאלי להפוך אותם לבעייתיים מאוד עבור עור רגיש ובעל נטייה לאקנה – ולסתום נקבוביות לאורך זמן. הפורמולה המדהימה שוויין גוס עף עליה בסרטון שלו? יכולה באופן פוטנציאלי להפוך לסיוט שלנו. אז לא תודה. המייקאפ הזה יחד עם המייקאפ הקודם עוברים לבוידעם מבחינתי.

לסיכום: מייקאפ זול בעל כיסוי גבוה זו לא ממש בשורה מרגשת כאשר בשוק האיפור העממי מככבים כבר שנים הקולורסטיי והאינפליבל. מעבר לכך, המייקאפ של The Ordinary לא מצליח ליישר איתם קו בגלל פורמולה בעייתית לעור רגיש ועמידות חלשה.

את המייקאפ ניתן להזמין כאן, בהצלחה עם זמן ההמתנה.