הפילוסופיה הכללית שלי לגבי פריימרים גורמת לי לצפות שאלו יעניקו לי לחות ויכינו את העור לקראת הנחת האיפור וזהו בערך. בדיוק כמו מערכת היחסים עם הפקיד שלי בבנק, כך גם גישתי כלפי פריימרים: ככל שהציפיות נמוכות יותר, כך פחות סביר שאתאכזב. לכן אני לעולם לא מצפה שפריימר יחולל ניסים לעור, יגרום למייקאפ להחזיק מעמד 12 שעות וכו’.

הפילוסופיה הזו נחמדה ויפה עד שמגיעים חודשי יולי ואוגוסט – בהם לחות לעור זה לא בדיוק מה שחסר לי. בימים שבהם אני מתאפרת (שמע ישראל) ויוצאת מהבית (שמע ישראל) דרוש לי כיסוי אטום הרמטית ולשם כך מצאתי שני פריימרים חדשים שהוכיחו שדווקא אפשר למצוא ניסים ונפלאות בז’אנר הזה – ואפילו בסכום נמוך ביותר.

אז תכירו את הפריימרים שעומדים להציל אתכן הקיץ. ליידיז, אם יש לכן עור מעורב או שמן, אתן תודו לי על כך:

פריימרים שאיתם תשרדו את הקיץ במגזין Fashion tails Luba Shraga

הפריימר הראשון הוא ה-Jelly pack של J.one – הפריימר שתופס את המייקאפ ולא עוזב. מדובר באחד המוצרים המעניינים שיצא לי להכיר בתחום האיפור ובטח זה עם המרקם הכי יוצא דופן: מרקם ג’לי סמיך ודביק מאוד, ברמה שקצת קשה לפזר בצורה שווה על הפנים. הסוד הוא לטפוח את הפריימר עם הידיים לתוך העור, כמו סרום או מוצר טיפוח אחר. הגימור הדביק יישאר גם אחרי ההנחה אך אל חשש – זה בדיוק מה שגורם לאיפור “להידבק” עליו. אני בטוחה שהמרקם הזה לא ימצא חן בעיניי חלקכן אבל אם תצליחו לראות מבעד לכך ואת התועלות שלו, מבטיחה שזה ישתלם.

מה אומר לכן? אני נזהרת בדרך כלל מאוד בבחירת המילים שלי ולא מרבה להתלהב מכל דבר,  אבל הפעם אני יכולה לומר שזה הפריימר היחידי שראיתי שהוא אכן מסוגל לתת אפקט פוטושופ לפנים ולצמצם באופן משמעותי את הופעת הנקבוביות. זה בטח יהיה כבר שחוק לגמרי אם אומר שזו עוד עדות לחדשנות הקוריאנית, אבל זה נכון! יתרון נוסף הוא שמדובר במוצר בעל פורמולה נקייה יחסית לפריימרים שאפשר לפגוש בתחום ומטרתם למלא נקבוביות.

למעשה, המוצר כולל בתוכו את ה-Niacinamide, רכיב שהוא חלום לעור מעורב או בוגר (אמ;לק: מדובר ברכיב שמסייע בחידוש תאי העור ומסייע לאחד את טקסטורת העור), יחד עם נוגדי חמצון, חומצה היאלורונית ורכיבי לחות אחרים, מה שהופך אותו למוצר טיפוח בפני עצמו. הפורמולה שלו לא מושלמת ולכן ניתן למצוא בו אלכוהול, אך אני מוצאת שהתוצאה הסופית אינה מייבשת את העור ואינה סותמת נקבוביות. אני משלבת אותו עם האינפליבל של לוריאל, שגם הוא סוס עבודה בקטגוריית הבסיס ואני מוצאת שגם במזג האוויר המחרוד שבחוץ וגם אחרי שעות מחוץ לבית – המייקאפ לא מתפרק ולא זז גם מהאזורים הבעייתיים ביותר.

עובדה משעשעת לגבי הפריימר הזה: הוא פותח על ידי שחקנית דרמה קוריאנית בשם Ha Ji-won שהמטרה שלה הייתה לייצר מוצר שגם מעניק לחות וגם תופס את המייקאפ לצורכי העבודה שלה ואם תשאלו אותי? היא הצליחה בשני הסעיפים. מיותר לציין שהפריימר גם מקל על ההנחה של המייקאפ וממש גורם לו להחליק מעל העור, בצורה הכי טובה שיש. בקיצור, קסם של מוצר.

את הפריימר המדובר ניתן להזמין כאן ב-72 ש”ח בלבד, אל תשכחו להשתמש באיבייטס כדי לחסוך כמה פרוטות נוספות

פריימרים שאיתם תשרדו את הקיץ במגזין Fashion tails Luba Shraga

המוצר הבא הוא ה-Anti shine primer של קטריס שאמור להיות דיופ מאוד דומה ל-Blur stick המפורסם של MILK. אני מודה שהתחבטתי מאוד בסוגיה האם להשקיע בפריימר של מילק היות והוא המוצר עם הביקורות הכי מעורבות ברשת ובאופן כללי, למצוא מוצר שממלא נקבוביות והוא לא שיט מוחלט – זה עניין די נדיר, לכן לא התלהבתי להשקיע כ-40$ רק במוצר עצמו לא כולל עלויות הייבוא לארץ. רק שאז מאריה לאונרד אהובתי המליצה על הפריימר של קטריס ואמרתי לעצמי שבפחות מ-50 שקלים ממש לא כואב לי לנסות.

אז כשמאריה ממליצה על משהו אני מוצאת שהיא צודקת: קל מאוד לעבוד איתו, הוא מטשטש את הופעת הנקבוביות, הוא לא מייבש ולא נותן גימור מגעיל. אני מניחה אותו רק באזור ה-T, בעוד שאת הפריימר של J.one אני מניחה על כל הפנים ואז אני פשוט משחקת איתם: לפעמים אני משתמשת בפריימר של J.one ומחזקת אותו קצת באזורים הבעייתיים עם הפריימר של קטריס, לפעמים אני מפרידה ביניהם, לפעמים אני משתמשת בהם בשילוב עם פריימרים אחרים.

מה שבטוח, הם מצטרפים לשלישייה המנצחת שלי יחד עם תחליב לחות המאט שלי של ל’אוקסיטן, עבור נשים עם עור מעורב או שמן שרוצות לשרוד את הקיץ בכבוד מבלי למרוח שיט על הפרצוף שיסתום להן את כל הנקבוביות. אם אתן סומכות על ההמלצות שלי, כל בחירה שתעשו באחד הפריימרים שהזכרתי תהיה בחירת זהב.

את הפריימר המדובר ניתן להזמין כאן, אל תשכחו להשתמש באיבייטס כדי לחסוך עוד כמה פרוטות.

התנסיתן בפריימרים שהזכרתי? מוזמנות לספר לי בתגובות!