כשזה נוגע לבחירת מוצרי האיפור, יש מוצרים שלדעתי שווה להשקיע בהם ויש מוצרים שאפשר לקבל תמורה מלאה גם מהדראגסטור. אני אהיה הראשונה להודות שהקטגוריה השניה נוטה להיות המספקת ביותר אך כשאני רוצה להתפנק, אני בכל זאת קונה מוצרים יוקרתיים ונהנית לשחק בהם. הפוסט הבא יהיה מלא במוצרים כאלה, ראו הוזהרתן!

נחתו במשרדי המהדורה היוקרתית Fashion tails Luba Shraga

נתחיל דווקא ממוצר שהוא לא פרופר יוקרתי, אלא מה שהייתי מגדירה כמוצר ביניים: ה-Dry conditioner של אמיקה מייצג ז’אנר חדש של מוצרים שאליהם נחשפתי לאחרונה ומטרתם לרכך את השיער, לרענן אותו ולהתיר קשרים. את ה-Dry shampoo שלהם אני מכירה ואוהבת כבר זמן מה, אבל למוצר הזה תכלית קצת שונה והוא שימושי במיוחד אם אתן נוהגות להשתמש בשלל מכשירי עיצוב כמו פן, מחליק או מסלסל. כמו כן, מדובר במוצר יעיל במיוחד להרגעת חשמל סטטי וכדי למנוע יצירת פריז מרגיז בשיער, מה שלעתים קורה בעקבות הפעלת חום על השיער.

יש לו ריח נעים, רשימת רכיבים נאה והוא עומד בהבטחות שלו בצורה מלאה. על אף שאני עדיין שומרת אמונים לשמפו היבש, הכנסתי גם את המוצר הזה לרוטינה הקבועה כשאני מרגישה שהשיער עייף ולא כתוצאה משומניות, אלא זקוק לתכשיר ש”ירים” אותו קצת למעלה. עלותו 108 ש”ח וניתן להזמין אותו כאן.

נחתו במשרדי המהדורה היוקרתית Fashion tails Luba Shraga

נחתו במשרדי המהדורה היוקרתית Fashion tails Luba Shragaהמוצרים של ג’יבנשי יכולים להופיע במילון תחת הגדרת “מוצרי יוקרה” ולכן לא ממש מפתיע שאפשר למצוא אותם גם בפוסט החדש. החברים בג’יבנשי השיקו קולקציית קיץ מרהיבה הכוללת את ליין שפתוני ה-Rouge Interdit שמורכבת מ-16 גוונים שונים. כבר הצהרתי בעבר שעל אף שלא מדובר על הוצאה שהיא מאסט, יש לי חיבה יקרה במיוחד לשפתונים מהז’אנר ואני מוצאת שאין שום דבר שמשתווה לפורמולה של שפתונים יוקרתיים כשהם עשויים היטב: פורמולה לחותית, נוחה מאוד על השפתיים, פיגמנטית ורכה, אך גם עמידה באופן מפתיע. כל התיאורים הללו קולעים בול גם לסדרת השפתונים החדשה בה אני משתמשת כמעט באופן בלעדי מאז שהתקבלה לסקירה.

נחתו במשרדי המהדורה היוקרתית Fashion tails Luba Shragaכאילו שלא מדובר גם כך בקולקציה נחשקת, ג’יבנשי גם השיקו שפתון נוסף במהדורה מוגבלת ועם אפקט שיש יפיפייה שהפך למוצר שחובבות הז’אנר מתאמצות מאוד להשיג. אמנם במובנים מסוימים מדובר במוצר טרנדי הודות לגימיק שלו ועם זאת התוצאה היא קלאסית ולכן לא ניתן לקטלג את השפתון יחד עם כל מוצרי האינדי האופנתיים שהשימוש בהם לעתים כלל לא מובן. השפתון זכה לשם Rouge Revelateur, מספר 25 ואני מודה שמהסווטץ’ שלו שהיה נראה לא אחיד, חששתי שאפקט השיש ייצור פאצ’ים לא מחמיאים על השפתיים אך התבדיתי מיד עם ההנחה: הפורמולה שלו דומה ליתר השפתונים אלא שהצבע שמתקבל הוא עשיר יותר הודות למשחקי הפיגמנט שניתן למצוא בו.

נחתו במשרדי המהדורה היוקרתית Fashion tails Luba Shraga

מספרי השפתונים ימין לשמאל: 6, 9, 13 ו-25, הלא הוא שפתון השיש המפורסם. מחירו של כל שפתון הוא 165 ש”ח וניתן להשיג אותם ברשתות הפארם.

יחד עם השפתונים הושקו גם עפרונות שפתיים בגוונים שונים, שזכו לשם האקזוטי Framboise Velours – אך אני ממשיכה לשמור אמונים ל-Lip cheat בגוון Pillow talk שמתאים בעיניי לכל שפתון ולא דורש שום דבר מעבר לכך. מה שמעניין בעפרונות זו בעיקר העובדה שהאריזה מגיעה יחד עם מחדד עפרונות קטן וזה כבר עניין שימושי במיוחד, היות ומחדד לא טוב יכול להפוך למחריב עפרונות סדרתי. שווה לפקוח עין לקראת נחיתתו של עפרון השפתיים השקוף בשבועות הקרובים לארץ, שכן הוא ייקלע לדעתי לאותה משבצת של עפרון אוניברסלי אשר מעבר לו אין צורך בעפרונות נוספים. העפרונות עולים 135 ש”ח וניתן להשיג אותם ברשתות הפארם.

נחתו במשרדי המהדורה היוקרתית Fashion tails Luba Shragaיחד עם השפתונים נחת גם הברונזר Healthy glow powder floral impression שיכול בקלות לקטוף את התואר הברונזר בעל הלוק הנאה ביותר למראה. הסווטץ’ שלו היה מאוד כתמתם מה שגרם לי לחשוד שהוא לא יתאים לי, אבל במבחן התוצאה הוא דומה מאוד ל- Bronze soliel האייקוני של שאנל: שניהם חמים ועם זאת שניהם גם פשוט נראים טוב בניגוד לכל הציפיות, כך שלא לחינם הם מזכירים לי זה את זה.

נוח מאוד לעבוד איתו, נוח מאוד לטשטש אותו, הוא מעניק גלואו בריא לפנים אפילו לבהירות כמוני (ולכן לדעתי הגוון 02 יתאים עד גוון NW-NC 20 לכל היותר). הקושי המרכזי הוא לאחסן אותו שכן האריזה היפיפייה הזו היא גם מאסיבית במיוחד וכמובן גם המחיר שכואב לכיס – 325 ש”ח. המוצר הזה יתאים בעיקר לאספניות איפור שלא מדלגות על שום שימר במהדורה מוגבלת של דיור או קולקציה חדשה של טום פורד ולכן יישמחו לאמץ גם את הבייבי הזה לאוסף ובחיי, כמה שהוא יפה.

נחתו במשרדי המהדורה היוקרתית Fashion tails Luba Shragaאחרון חביב מג’יבנשי הוא ה-Teint couture cushion שמשחק על הטרנד החם של מוצרי Cushion. הטרנד מקורו בקוריאה ולמרות חיבתי הידועה למוצרים קוריאניים, איכשהו יצא שזו ההתנסות הראשונה שלי עם הז’אנר. הגוון שקיבלתי הוא 1 ואני עדיין מוצאת שהוא כהה לגוון העור שלי, יחד עם זאת, הודות לעבודת טשטוש יעילה וירידה לצוואר אני מוצאת שאפשר לעבוד איתו בכל זאת. את המוצר הזה קיבלתי לסקירה וכמובן שאילו הייתי בוחרת להוציא עליו 319 ש”ח, לא הייתי מסתפקת בהתאמה פחות ממושלמת ולכן הייתי שמחה אילו היו מרחיבים את הליין מעבר לשלושה גוונים בלבד.

נחתו במשרדי המהדורה היוקרתית Fashion tails Luba Shragaמהפאף כמובן נפרדתי באופן מיידי ועברתי להשתמש בביוטי בלנדר. אני מוצאת שלמוצר יש כיסוי קל שאופייני למוצרים מהז’אנר אך הוא בהחלט נוכח ומפתיע לטובה – כאן לא תמצאו כיסוי שקפקף בלבד כמו במוצר החדש והמקביל של שאנל, אלא כיסוי שבהחלט נותן עבודה. הגימור שלו יפיפיה, חי אך לא מבריק מדי. אני אוהבת את העובדה שלאורך היום המייקאפ מתקבע בצורה מוחלטת ומרגיש כמו עור שני – לחלוטין לא טריוויאלי כשמדובר במוצרים מהז’אנר הזה שלעתים מרגיש כאילו הם לא מתקבעים עד הסוף. לסיכום מדובר ביופי של מייקאפ, אבל בחייאת, תנו לנו גוונים נוספים לעבוד איתם!

נחתו במשרדי המהדורה היוקרתית Fashion tails Luba Shragaנעבור קצת לטיפוח כי אני יודעת שזה החלק האהוב עליכן. ה-Vital treatment של Blithe הוא מוצר ביניים, משהו בין טונר/ תמצית לסרום. בפועל אני משתמשת בו יותר כסרום לכל דבר ועניין והוא דוגמא לקדמה הקוריאנית שאני כל כך אוהבת ומרבה לכתוב עליה. הקוריאניות ידועות בשגרת טיפוח ארוכה ומורכבת, אבל לדעתי ברוב המקרים מדובר במיתוס שדבק בהן ומוצרים כאלה הם ההוכחה לכך שאפשר לצמצם את שגרת הטיפוח לכמה שפחות שלבים על ידי השימוש במוצרים רב תכליתיים שיכולים לסגור את כל הפינות.

מדובר במוצר עם רשימת רכיבים מפוארת ממש המבוססת ברובה על תמציות שורש. המוצר נספג במהרה לתוך העור ומעניק לחות כמו שום סרום אחר, יחד עם תועלות המסייעות לאיחוד גוון העור. ה-Vital treatment מהווה דוגמא קלאסית בעיניי לטיפוח משתלם, משום שהוא אמנם עולה אמנם 38 פאונד לפני הורדת מיסים, אבל הוא כל כך רב שימושי ומגיע בגודל מכובד של 150 מ”ל. כדי לעשות בו שימוש נכון צריך לפזר מתוכו כמה טיפות לתוך כפות הידיים ולטפוח בעדינות על עור נקי לאחר שניקיתן אותו.

את המוצר ניתן להזמין כאן.

נחתו במשרדי המהדורה היוקרתית Fashion tails Luba Shragaמוצר שהוא ההיפך המוחלט ממנו משום שמדהים עד כמה הוא לא משתלם, הוא ה-Blam cumin serum של המותג היוקרתי Odacite. אם הבקבוקון שמופיע בתמונה נראה לכן זעיר זה משום שהוא בהחלט כזה: מדובר ב-5 מ”ל של מוצר שנמכר כמוצר בגודל מלא ובמחיר מלא בהחלט. הסרום הזה הוא בעצם התשובה של הקוסמטיקה הירוקה לכל מיני תכשירים מייבשי פצעונים למיניהם, משום שגם בו ניתן להשתמש בו כתכשיר נקודתי או לערבב עם הסרום שלכן והוא אמור לטפל בבעיה מהשורש ולא רק לייבש את הפצעונים בצורה חיצונית ומזיקה.

המוצר מבוסס על רכיב עיקרי: הכמון השחור. בכמון השחור נעשה שימוש לצורך טיפול באלרגיות, שיפור המערכת החיסונית ובעיות עיכול אך לאחרונה התגלו גם התועלות שלו לעור הפנים, היות והוא מספק שלל ויטמינים כמו A ו-C ובנוסף הוא גם עשיר במגנזיום ו-Zinc. בקיצור, עוד רכיב סופר-סטאר שכדאי להכיר. הכמון השחור חודר לנקבוביות, עוזר לאזן את העור ואת כמויות השמנים שהוא מפריש, להרגיע אותו, להזין אותו ולסייע בהיעלמותם של פצעונים. שימו לב שבמותג מציינים שהמוצר לא מיועד לשימוש באותה שגרה יחד עם רטינול ואינו יתאים לעור מאוד רגיש.

זה מוצר מעניין מכיוון שהוא מבוסס על רשימת רכיבים מינימליסטית במיוחד והוא בעצם לא עומד כמוצר בפני עצמו אלא ככלי עזר משלים לסרום ולשאר שגרת הטיפוח שלכן.

הייתי שמחה לומר שמדובר בבזבוז כסף כמו שאר התכשירים לייבוש פצעונים שאליהם אני לא מתקרבת, אבל הוא לא כזה מכיוון שצורת הפעולה שלו שונה לחלוטין והוא באמת עובד. הוא המוצר שמסייע להעלים פצעונים בקצב המהיר והאפקטיבי ביותר שראיתי ולכן בהחלט אצטרך לשקול את צעדיי כשיסתיים. בינתיים אני משתמשת בו באופן מאוד מדוד, בשילוב טיפה שלו עם הסרום שלי ומקווה לנס פח השמן. ניתן להזמין אותו כאן או כאן.

נחתו במשרדי המהדורה היוקרתית Fashion tails Luba Shraga

מוצר שעדיין לא נגעתי ולא ניסיתי אותו הוא ה-Thermal cleansing balm של אמורביצה. לפני שאתן כועסות עליי שאני מציגה מוצר שטרם פתחתי, אתן מוזמנות לכתוב משוב עצבני לדואר ישראל: קיבלתי את המוצר הזה חצי שנה אחרי שהזמנתי אותו! הזמנתי אותו בתקופה שבה לא היו לי מוצרי ניקוי רבים בשידת הטיפוח והייתי צריכה משהו שיסגור לי את הפינה של החלק הראשון בשגרת ניקוי הפנים, הייתי סקרנית לנסות מוצרים של המותג כבר זמן מה וכך התגלגלתי אל הבאלם הזה.

בדומה לשאר מוצרי אמורביצה, המוצר מופק מחימר ומים טרמליים הונגריים שאמורים להעניק לוק של אצילות מזרח אירופאית. הוא מכיל בתוכו שורה של רכיבים בוטאניים ומינרליים שאמורים לחזק את ההגנות הטבעיות של העור. אני סקרנית מאוד לנסות אותו וייתכן בהחלט שתיתקלו בסקירה מקיפה יותר שלו בפוסט ניקוי שאני מתכננת לכן בקרוב. ניתן להזמין אותו כאן.

נחתו במשרדי המהדורה היוקרתית Fashion tails Luba Shragaאיל מקיאג’ השיקו מוצרי גבות מסדרת ה-Brow factor המגיעים בשפורפרת ג’ל ובחמישה גוונים שונים. מאוד קיוויתי שבתוך השפורפרת אמצא ספולי שייאפשר לי לסדר את הגבות, אך זה לא היה המצב ולכן כדי לעבוד עם המוצר צריך להניח אותו על גב כף היד ולהניח את החומר על הגבות באמצעות מברשת זוויתית. הפורמולה של המוצר מוצלחת אבל שוב חוזרת הטענה שלי לגבי מוצרי השפופרת של איל מקיאג’: לא נוח ולא פרקטי לעבוד איתם. למלא או לצייר גבות זה גם כך עסק ביש עבור חלק גדול מהנשים ולכן אני מוצאת שבתחום הזה מוטב שיציעו כמה שיותר פתרונות נוחים ונגישים – ולא כאלה שעלולים לסרבל את התהליך אפילו יותר. המוצר עולה 119 ש”ח וניתן להשיג אותו בסניפי איל מקיאג’ ברחבי הארץ.

נחתו במשרדי המהדורה היוקרתית Fashion tails Luba Shraga

נחתו במשרדי המהדורה היוקרתית Fashion tails Luba Shraga

כמעט במקביל לג’ל הגבות, השיקו באיל מקיאג’ קונסילרים מוצקים. אני לא נגד הרעיון ואני מודה שבשנים עברו השתמשתי הרבה בקונסילרים מהז’אנר הזה, אז בשבילי זו הייתה מעין חזרה לשורשים. הפורמולה של הקונסילרים כבדה למדי ותתאים למי שמחפשת מוצר Heavy duty. לצרכים האישיים שלי תמיד השתמשתי במוצרים כאלה לכיסוי פגמים נקודתיים מכיוון שלאזור שמתחת לעיניים אני מעדיפה משהו אוורירי יותר, בייחוד ככל שהשנים חולפות. מצד שני, אם אתן מחפשות משהו בגימור שלא משחק משחקים, אז דעו שבסדרה יש גם קורקטרים פיצ’יים שמיועדים לנטרול כהויות באזור שמתחת לעיניים.

יחד עם הקונסילרים התקבלה מברשת סינטטית שטוחה במספר 142, שהיא הדרך האהובה עליי להעמיס חומרים קרמיים, החל מקונסילרים כאלה ועד צלליות קרם. המברשות של איל מקיאג’ מצוינות ודווקא מברשת מהסוג הזה פחות שכיחה לדעתי מהדראגסטור, אז מתוך כל המוצרים שהצגתי לכן מבית איל מקיאג’, זו האופציה המועדפת בעיניי.

נחתו במשרדי המהדורה היוקרתית Fashion tails Luba Shragaאני לא חושבת שיצא לי להיתקל בבושם של ג’ו מלון שלא התחברתי אליו ושמורה לי בלב חיבה מיוחדת לז’אנר הניחוחות הפרחוניים של המותג. מעבר לכך שהאריזה של קולקציית Star Magnolia מרהיבה ביופייה, היא מכילה בתוכה את התווים של הפרח שעל שמה היא קרויה יחד עם נגיעות הדריות שמעניקות לבושם ניחוח מורכב יותר ומונעות ממנו מליפול לכל מיני קלישאות פרחוניות. לטעמי הניחוחות הפרחוניים של ג’ו מלון הם בין החזקים של המותג ולכן אם אתן מתחברות לתיאור שקראתן, ב-280 ש”ח ל-30 מ”ל תעשו כאן עסקה לא רעה בכלל.

נחתו במשרדי המהדורה היוקרתית Fashion tails Luba ShragaAHAVA השיקו את סדרת ה-Mineral radiance עם אריזות שנראו כמו יצאו זה הרגע מבית הייצור של טטה הרפר. אז רשימת הרכיבים של טטה הרפר זה לא – האריזות הירוקות הן בערך הדמיון היחידי כאן. יחד עם זאת, הפורמולות של AHAVA, גם אם לא נקיות לגמרי, הן בהחלט מהטובות שאפשר למצוא פה בארץ ואני מוצאת שנדיר שבמותג מפשלים בהשקות החדשות.

אם נתעלם לרגע מהעובדה שאני שונאת כשמפרסמים מוצר מסוים כ”דיטוקס” או כמוצר שעושה “ניקוי רעלים”, נגלה סדרה עשירה במינרלים המפורסמים של המותג יחד עם שלל רכיבים לחותיים במחירים שבהחלט מניחים את הדעת. המסיכה עולה 139 ש”ח והקרם עולה 239 ש”ח – סקירה מפורטת תגיע בהמשך. את מוצרי AHAVA ניתן להשיג בפארמים ובחנויות הדגל של המותג.

נחתו במשרדי המהדורה היוקרתית Fashion tails Luba Shraga

מוצר יוקרתי אחרון להפעם, לפני שאתן מאבדות הכרה, הוא בושם שנראה כמו תכשיט וזה לא ממש מקרי, שכן מדובר בבושם Goldea מבית בולגרי. אני אוהבת בשמים שמבוססים על מוסק וענבר – ואני בדרך כלל גם אוהבת בשמים שמבוססים על תווים פרחוניים. תנו לי בושם שמבוסס על שילוב של כל התווים שתיארתי ותקבלו בושם שסביר להניח שאני אוהב מאוד, מה שקרה לי עם ה-Goldea.

בשמים מהז’אנר האוריינטלי ובשמים מהז’אנר הפרחוני הם בטופ שלי ובבולגרי שילבו בחכמה בין שתי הקטגוריות והתוצאה שהתקבלה היא אלגנטית ביותר. עליי זה לא בושם שמחזיק מעמד שעות ארוכות, מה שאומר שהוא לא יכול להתברג לרשימת הפייבוריטים האולטימטיביים שלי (שם נמצאים ג’ו מלון) אבל זה ללא ספק בושם יפיפייה, בריח נפלא לחובבות הז’אנר שכיף להתבשם בו וכיף להעמיד על שידת האיפור. הבושם עולה 399 ש”ח ל-50 מ”ל.

אז זו הייתה הסקירה היוקרתית שלי, מה ניסיתן ואהבתן החודש בתחום האיפור ו/או הטיפוח היוקרתיים?