לפני כמה חודשים המלצתי לקנות את הפדים הקוסמטיים של MUJI. התגובות לכך היו מעורבות: חלק הזמינו אותם בשמחה, כנראה שזה סגר להן את הפינה בחיפוש אחר פדים קוסמטיים מתאימים וחלק הרימו גבה ותהו למה בעצם יש צורך לייבא פדים יקרים מחו”ל כשאפשר לגשת לסופר פארם ולשלוף את הפדים הגנריים הרגילים מהמדף? אחרי הכל, זה לא בדיוק מוצר משנה חיים.

פוסט על פדים קוסמטיים במגזין Fashion tails Luba Shragaאז נכון, מוצר משנה חיים זה לא ואין לי ממש אפשרות להבטיח לכן שסדרי עולם יתהפכו בשגרת הטיפוח שלכן אם תחליטו לעשות שימוש בפדים קוסמטיים מהסוג היוקרתי, אבל יש לי כמה סיבות מדוע כדאי לכן לשקול את זה בכל זאת:

✛ הם אורגניים ונטולי צבעים מלאכותיים או רכיבים מלבינים, מה שהופך אותם לאיכותיים יותר וזאת להבדיל מפדים קוסמטיים גנרים אשר אינם עשויים מ-100% כותנה. לא אומר לכן שפדים רגילים הם בהכרח לא בריאים, מסרטנים או כל תיאור דרמטי אחר, אבל מה שבטוח – פדים אורגניים בריאים יותר וזה עוד צעד קטן כדי להבטיח שגרת טיפוח מאוזנת יותר, אז היי, למה לא?

✛ מאחר שאין בהם רכיבים מזיקים, הם גם המתאימים ביותר לעור עדין ורגיש, גם של תינוקות.

✛ כי אם אנחנו משקיעות תשומת לב רבה במברשות האיפור ובכלים הקשורים להנחת האיפור, מדוע שלא ננהג באותה צורה כשזה נוגע לכלים להנחת מוצרי הטיפוח שלנו?

✛ הם מבזבזים פחות חומר, זה עדיין לא הופך אותם לחסכוניים בהשוואה לפדים קוסמטיים רגילים, אבל זה הופך אותם לחסכוניים יותר וזו נקודה נוספת לקחת לתשומת הלב בשיקלול כל הפקטורים.

✛ רוב הפדים הקוסמטיים נמכרים באריזות ענקיות, מה שאומר שזה לא דורש התעסקות ברכישה והזמנה מחדש לעתים קרובות מדי. חוץ מזה, זה מוצר קטן שאפשר לזרוק לסל הקניות כדי לסגור הזמנה.

✛ הם אינם מתפרקים ושאריות מהם לא נשארות על העור: כמה פעמים יצא לכן לרכוש במיטב כספכן פדים קוסמטיים מהסוג הגנרי שפשוט פיזית התפרקו כשניסיתן לעשות בהם שימוש.

✛ הם הנעימים ביותר: מכירים את הפדים שיש להם מרקם מחוספס ומגעיל? צמרמורת. אני תמיד אומרת ששגרת הטיפוח צריכה להיות מפנקת כדי שתהיה לנו המוטיבציה להתמיד בה יום יום ואין ספק שפדים קוסמטיים נעימים הופכים את כל החוויה לנעימה יותר.

אני מודה שאחרי שהתחלתי להשתמש בפדים קוסמטיים מעט איכותיים יותר – לא הבטתי לאחור. יש כמה סוגים של פדים שאני ממליצה עליהם, כמו למשל אלו של מוג’י, אלו של שיסיידו או אלו של Innisfree. העלות היא בדרך כלל כ-25 עד 40 שקלים לחבילה ענקית של 180 פדים, כך שזה בהחלט לא נוראי כל כך ואפשר גם להזמין כמה חבילות בבת אחת כדי לחסוך בעלויות אפילו יותר. אל תשכחו להשתמש באיבייטס כדי לחסוך לעצמכן עוד כמה פרוטות בהזמנה.