להקדיש פוסט לדראגסטור ישראלי, כזה שאפשר פשוט לשלוף מהמדף – זה לא עניין של מה בכך בבלוג שלי, שמתרכז בצורה מאסיבית בקניות אונליין. למרות הרגלי הקניות האישיים שלי, אני מכירה בכך שלא לכולנו יש את הסבלנות הנדרשת כדי להזמין אונליין וגם אם יש, עדיין נחמד כשיש אפשרות לגשת לפארם ולקנות את המוצר המתאים מבלי להמתין לו שבועיים במקרה הטוב. עם הרבה הפתעות נעימות אך גם פספוסים מצערים, אני מגישה בפניכן את סקירת הדראגסטור שלי:

הול מהדראגסטור הישראלי במגזין Fashion tails Luba Shraga

במשך שנים ארוכות נהגתי להסיר איפור באופן בלעדי עם מסיר האיפור הדו פאזי של קרליין לעיניים רגישות ולכן אפשר לומר שאני שומרת מקום חם בלב לז’אנר מסירי האיפור הללו. כיום אני מסירה איפור עם שמן ניקוי או עם באלם, אך עדיין מוצאת שכדאי להחזיק בבית בסוג כלשהו של מסיר איפור “אולדסקול” למקרה שנותרו שאריות קלות או לכל מיני סיטואציות אחרות בלתי צפויות, מה שנקרא – לכל צרה. אז למרות שמסיר האיפור של קרליין קיים עד עצם היום הזה, נחמד לדעת שיש כעת גם אפשרות נוספת למסיר איפור דו פאזי מבית פופה.

הול מהדראגסטור הישראלי במגזין Fashion tails Luba Shraga

מעולם לא ניסיתי טיפול לשיער שמגיע בתצורת אמפולות ותמיד היה לי הרושם שמדובר בטיפול יקר השמור רק למותגים מקצועיים. שמחתי לגלות אפשרות חדשה ומרעננת מבית נטורל פורמולה, שנותנים לאחרונה עבודה אינטנסיבית בתחום פיתוח המוצרים – אמפולות על בסיס קרטין טהור. כל אריזה מגיעה עם ארבע אמפולות בגודל 10 מ”ל כל אחת, כאשר לטעמי כל אחת יכולה להספיק עד שתי חפיפות כשמדובר בשיער ארוך ודק. אני מחבבת מאוד את המוצר הזה ומקפידה לעשות בו שימוש פעם בשבוע כנדרש, אני בהחלט מוצאת שזה נותן את האקסטרה משהו הזה בדומה למסיכת הזנה טובה וזאת במחיר של 49.9 ש”ח למארז (להשיג ברשת סופר פארם בלבד).

הול מהדראגסטור הישראלי במגזין Fashion tails Luba Shragaאני תמיד מחפשת קרמים חדשים להגנה מהשמש כדי לסקור ולהמליץ לכן, מכיוון שאני יודעת עד כמה זה נושא מבוקש ורגיש. אז מעבר לכך שפוסט שעוסק אך ורק בנושא הזה יינחת בקרוב, לבינתיים הסתפקתי בסקירת ג’ל הפנים השקוף מבית לייף עם SPF 50. התרגשתי מאוד מכל הנתונים שהוצגו על גבי האריזה וקיוויתי לבשר שמצאתי את קרם ההגנה המושלם בדראגסטור הישראלי אך לצערי לא נרשם כאן סיפור אהבה: הפורמולה מרגישה סיליקונית מאוד, כך שמעבר לכך שלא רציתי לקרב את זה לפנים, אפילו מריחה באזורים אחרים בגוף הטקסטורה הרגישה לי לא נעימה. קרם ההגנה עולה 49.90 ש”ח והוא מגיע גם בתצורת ספריי ב-39.90 ש”ח.

הול מהדראגסטור הישראלי במגזין Fashion tails Luba Shraga

אני מודה שבאופן אישי לא הייתי ממהרת לשלוף מהמדף את ה-In shower של ניוואה, בעיקר כי אני מפונקת ואוהבת את המוצרים שלי קצת יותר מתוחכמים. אני גם מודה שאני לעולם לא נוהגת להסיר איפור או לשטוף פנים בתוך המקלחת, מבחינתי הפעולה הזו של ניקוי הפנים היא תחילתו של ריטואל טיפוח שאני מאוד נהנית ממנו ונוהגת לעשות מיד אחרי המקלחת ולא על הדרך.

יחד עם זאת, אני לא בדיוק המשתמשת הממוצעת – והצרכים או הרצונות שלי לא קולעים לצרכים והרצונות של כולכן, לכן אם אתן מחפשות מוצר ניקוי פנים בסיסי שעושה את העבודה עם רשימת רכיבים סבירה בהחלט, לגמרי ממליצה לכן לבדוק את האופציה של ניוואה. למי המוצר לא יתאים? למפונקות כמוני או לכל מי שמקפידה על פורמולות נקיות. אני מוצאת שבהשוואה לרעות אחרות אותן אפשר למצוא בדראגסטור, המוצר הזה הוא הימור בטוח ומפתיע לטובה. המוצר עולה 39.90 ש”ח וניתן לקנות אותו בפארם.

הול מהדראגסטור הישראלי במגזין Fashion tails Luba Shraga

סדרת ה-Dead sea Minerals של לייף התגלתה כהפתעה נעימה עם ריח נעים אך לא משתלט ומענה טוב לכל אזורי הגוף. אציין לטובה את חמאת הגוף שמיד עושה רושם של מוצר המתאים לחורף בלבד, אך בפועל יש לה טקסוטרה אווירירית של מוס ולטעמי יכולה להתאים אפילו לקיץ. מוצרים מצוינים למי שמחפשת טיפוח גוף No muss, no fuss במחיר נוח מהפארם.

הול מהדראגסטור הישראלי במגזין Fashion tails Luba Shragaחיכיתי להזדמנות נוספת להתנסות במוצרי Dead sea Premier והפעם בקטגוריית מוצרי השיער שמככבת בפוסט הזה, מסדרת ה-Age defying Aragan: שמן ארגן הוא רכיב שאני מחבבת מאוד, גם בהקשר של טיפוח העור וגם בהקשר של טיפוח שיער, אז שום דבר רע לא יכול לצאת מבחינתי ממוצרים המבוססים על השימוש בו. הריח של המוצרים נעים, השימוש בהם נוח – יחד עם זאת, אני לא יכולה לומר שהם הפילו אותי מרוב התאהבות.

המסיכה נותנת עבודה ברמה טובה בהחלט, אך היא לא עולה בביצועים שלה על מסיכות אחרות שניסיתי ולמעשה, הייתי אומרת שכבר פגשתי טובות ממנה ולקרם אני פשוט לא מוצאת מקום בשגרת טיפוח השיער שלי בתור מישהי בעלת שיער דק מאוד וארוך, עם שגרת טיפוח השיער בסיסית ממילא. המסיכה עולה 115 ש”ח והקרם עולה 82 ש”ח כך שלסווג אותם תחת דראגסטור זו קצת רמאות ומצד שני, יש לי את הבעיה החוזרת עם מוצרי המותג שלא מרגישים לי מספיק יוקרתיים כדי להצדיק את תג המחיר.

הול מהדראגסטור הישראלי במגזין Fashion tails Luba Shraga

עפרונות הגבות נטולי החידוד של קרליין היו בגדר הפתעה נעימה עבורי: העיצוב הנקי, מברשת הספולי בקצה יעילה ובחירת הגוונים לא רעה הופכת אותם לאופציה מצוינת מהדראגסטור ושל מותג ישראלי בפרט. אני מוצאת שחלקכן יינהלו יחסי אהבה או שנאה עם המוצר הזה, שכן הטיפ של העיפרון עבה למדי ביחס לעפרונות דקיקים שאותם הורגלנו לרכוש אצל אנסטסיה לדוגמא. יחד עם זאת, אני מסתדרת איתם היטב מאחר שאינני נדרשת לשרטט את הגבות מאפס – הם אמנם לא מאפשרים דיוק מאסיבי אך אפשר להשיג איתם תוצאות נאות במינימום זמן וב-39.90 ש”ח בלבד. הגוון שאני משתמשת בו אגב הוא ה-Ash brown ואני מוצאת שהשמות של המוצרים מצביעים על החלוקה בין הגוונים הקרירים לגוונים החמים יותר.

הול מהדראגסטור הישראלי במגזין Fashion tails Luba Shragaאני מודה שכאשר התחיל טירוף ספוגיות הסיליקון לא היה לי שום עניין לצלול לתוכו, אך כשקיבלתי להתנסות את הספוגית שהשיקו ב-Call Perfume, החלטתי למרות הקושי התפיסתי לגשת לזה עם ראש פתוח, שהרי גם ספוגית איפור הייתה בעבר קונספט משונה עבורי והיום זו שיטת הנחת האיפור המועדפת עליי. מה אומר לכן? גם אילו הייתי מגייסת לטובתי את כל האנרגיות החיוביות הקיימות בעולם הזה, לא הייתי מצליחה להבין את הפואנטה בספוגית הסיליקון הזו. כפי שאני רואה את זה, הקלף המנצח של הספוגית הוא באופן שבו קל לנקות אותה היות והיא אינה סופגת לתוכה את החומר כמו ספוגית רגילה. אני מודה שמלאכת ניקוי הספוגיות היא לא מהאהובות עליי, יחד עם זאת, אני בוחרת ביצועים על פני קלות הניקיון ולכן הספוגית הזו כושלת בעיניי ברוב הסעיפים.

העובדה שספוגית רגילה סופגת לתוכה חומר מאפשרת  לה גם להטמיע את החומר היטב לתוך העור עם הגימור הטבעי ביותר, בעוד שספוגית הסיליקון מזיזה אותו ממקום למקום תוך כדי שהיא משאירה סימני מריחה בכל עבר ומבחינתי אי אפשר להשלים את איפור הבסיס בצורה כזו. כשאני סוקרת מוצרים אני עושה כמיטב יכולתי לא להסתפק רק בחוויה האישית שלי אלא לנסות ולהבין למי המוצר הזה יכול להתאים, רק שהפעם אני חשה קושי רב לעשות זאת, היות והמוצר הזה מיותר בעיניי. ב-35 ש”ח, תג מחיר יקר למדי עבור התמורה שמקבלים, מוטב להשקיע במברשת נחמדה, בספוגית או אפילו בשתיים – או בכל אמצעי אחר להנחת האיפור שהוא לא פיסת הסיליקון הזו. ניתן להזמין אותה כאן.

הול מהדראגסטור הישראלי במגזין Fashion tails Luba Shragaגאדג’ט נוסף והפעם מוצלח לדעתי, זו ארגונית האקריל ללקים של לייף. מוצרי אקריל שקופים הם תמיד מצרך מאוד מבוקש ויחסית נדיר בארצנו, היכן שלא ניתן להזמין MUJI ביתר קלות ובכך להפוך ליוטיוברית מן השורה, לכן נחמד מאוד שניתן כעת לגשת לפארם ולשלוף ארגונית נאה שכזו. הארגונית מרגישה עמידה ואיכותית למדי, עולה 39.90 ש”ח וניתן למקם בה בקבוקונים בגדלים שונים. כבעלת אוסף מכובד של הלקים של ANNY קצת התקשיתי למצוא להם פתרון בארגונית, אך לקים של OPI וגם Essie נכנסים לתוכה בקלות.

הול מהדראגסטור הישראלי במגזין Fashion tails Luba Shragaשני מוצרי שיער נוספים מבית GLISS נחתו במשרדי, האחד הוא מרכך שאמורים להניח על שיער שיובש באמצעות מגבת לאחר חפיפה או שיער יבש, המגיע בתצורה של ספריי והשני הוא סרום לטיפול עמוק שמגיע כקרם ומיועד לשימוש באופן דומה. גם הפעם עם הקרם לא היה לי שום קליק וחשתי שהוא מכביד על השיער שלי במקום לסייע לו. גם לגבי הספריי לא הבנתי בהתחלה מה הביג דיל, עד שיום למחרת סירקתי את השיער והרגשתי כיצד הוא הרבה יותר חלק, רך וקל לתחזוקה.  הספריי כבר מצא את מקומו בשגרת הטיפוח שלי לאחר שאני מייבשת את השיער במגבת אבל הקרם? מוותרת. המרכך עולה 38.90 ש”ח והסרום עולה 48.90 ש”ח, את שניהם ניתן להשיג בפארם.

הול מהדראגסטור הישראלי במגזין Fashion tails Luba Shragaהשארתי את הטוב לסוף כי רבלון היא ללא ספק אחת מחברות הדראגסטור המעולות ואני מודה שלא יצא לי להשתמש במוצרים שלה לאחרונה, כך שנרשם הפעם איחוד מרגש. צלליות קרם הן תמיד מוצרים שימושיים באוסף האיפור ובדראגסטור אפשר למצוא כמה וכמה אופציות טובות לעניין. הצלליות החדשות של רבלון מסדרת הקולורסטיי לא שונות מכך: הן רטובות יותר מהפיינט פוט של מאק, אך בדיוק במידה הנכונה. הן שקופות יחסית כשמניחים עם האצבע כשטיפה עדינה של צבע, אך פיגמנטיות הרבה יותר כשמניחים עם מברשת שטוחה סינתטית, כך שאפשר לשחק איתן איך שמוצאים לנכון. בחירת הגוונים יפיפייה ובסך הכל מדובר בצלליות קרם מוצלחות מאוד בז’אנר שלהן. הייתי אומרת שהפורמולה שלהן מזכירה לי יותר מכל את פורמולת הצלליות הקרמיות של בורז’ואה. הגוונים הנמצאים ברשותי:

הול מהדראגסטור הישראלי במגזין Fashion tails Luba Shraga

הול מהדראגסטור הישראלי במגזין Fashion tails Luba Shraga

755 – שחור מעושן עם חלקיקים כסופים
710 – ברונזה חם, האהוב עליי בחבורה
750- לבן פנינתי ושימרי, מצוין להוספת נקודות הארה
735 – צללית חאקי עם נטייה לאפרפרות

בסדרה יש 12 גוונים וכל אחת עולה 59.90 ש”ח לפני המבצעים השונים.

הול מהדראגסטור הישראלי במגזין Fashion tails Luba Shragaחוץ מהצלליות התקבלו גם עפרונות לגבות גם כן מסדרת הקולורסטיי: להבדיל מקרליין, כאן יש חוד בינוני – לא דק ולא עבה מדי, מושלם לשליטה בעובי הגבות ולטעמי מתאים גם למי שמציירת את הגבות שלה בצורה מאסיבית יותר. גם כאן החצי השני של העפרון הוא מברשת ספולי שימושית והחידוש הוא שהחומר עצמו הוא יחסית שעוותי, כך שהרבה יותר קל “להדביק” ולהצמיד באמצעותו את הגבות כדי שלא יזוזו, גם למשך שעות. ניסיתי הרבה מאוד מוצרי גבות לאחרונה, גם יוקרתיים וגם מהדראגסטור ואני מוכרחה לומר שאלו של רבלון הם האהובים עליי עד כה הודות לעובדה הזו. העפרונות מגיעים בחמישה גוונים ואני ממליצה בחום לחטוף.

לסיכום, הרבה חידושים יש בדראגסטור הישראלי לאחרונה, חלקם מוצלחים וחלקם הרבה פחות – מה שבטוח, לא משעמם כאן!