זה לא סוד שאני מחבבת מאוד את מוצרי שרלוט טילבורי: אני מוצאת שהם מסייעים להשיג לוק מלוטש אך לא עשוי מדי וזה מתכתב עם הגישה הכללית שלי לגבי עולם האיפור. כמובן שהאלמנט היוקרתי והאריזות היפות שמתווספות למשוואה בכלל לא מזיקות, אך מעבר לכך אני באמת ובתמים אוהבת את המוצרים שנמצאים ברשותי והם בעיניי בין המוצלחים באוסף שלי.

אחד המוצרים המוצלחים הללו הם Instant look in a palette, מוצר שלא היה ניתן להשיג עד כה היות והגרסאות הקודמות Natural beauty ו- Seductive beauty זמינות רק באתר של שרלוט שלא שולח לישראל ובשאר המקומות הן אזלו מהמלאי. ממש לאחרונה יצאה לאור הפלטה החדשה ואני מוצאת  שבכל מקרה אני מעדיפה אותה, היות ויש בה גוונים נוכחים יותר, נראה שהפלטות הקודמות היו בהירות אפילו יותר. אז תכירו את הבייבי החדשה: Beauty glow

Charlotte Tilbury Instant look in a palette beauty glow review / Fashion tails Luba Shraga

הפלטה מכילה בתוכה שלושה מוצרי עיניים וארבעה מוצרי פנים, היא מגיעה באריזה קשיחה ועמידה – ומראה גדולה מאוד. למרות כמות הפאנים הגדולה, כל גוון מקבל כבוד ראוי בהחלט ואין שום בעיה לעבוד עם מברשות בגדלים שונים. בשל כך, זו פלטה שמתאימה מאוד ליומיום, לנסיעות ולכל מי שרוצה להתארגן במהירות בבוקר ואין לה זמן להתעסק עם לוקים מורכבים וללקט גוונים מתוך פלטות שונות.

Charlotte Tilbury Instant look in a palette beauty glow review / Fashion tails Luba Shragaעל כל פאן יש מספר כך שאפשר להבחין בבירור בסדר הפעולות ואת אופן השימוש בו, אם כי אני ממש לא ממליצה שתניחו לחלוקה הזו להגביל אתכן או להתייחס אליה כתורה מסיני, שכן אני מוצאת את עצמי משתמשת בכל אחד ואחד מהגוונים גם ליצירת מראה האיפור בעיניים.

Charlotte Tilbury Instant look in a palette beauty glow review / Fashion tails Luba Shragaבדומה לשאר הסמקים של שרלוט טילבורי, הפלטה מכילה שני גווני סמקים שאמורים להניח באותו לוק, הבהיר ביותר על תפוחי הלחיים.

Charlotte Tilbury Instant look in a palette beauty glow review / Fashion tails Luba Shraga

למרות שמדובר בפלטה קלאסית לנסיעות, אל תניחו לזה לבלבל אתכן: הגוונים פיגמנטיים, המוצרים גרוסים דק, הם מתאימים מאוד ליום יום אם כי אפשר לעשן את מראה העיניים גם לטובת הערב וכל גוון נבנה בהתאם למידת הרוויה הרצויה. אין בפלטה הזו אף גוון שיאכזב אתכן בביצועים או כזה שלא תוכלו להשתמש בו. שאלת השאלות היא האם אפשר לארוז את הפלטה הזו ורק אותה לחו”ל? התשובה לדעתי היא בהחלט כן.

Charlotte Tilbury Instant look in a palette beauty glow review / Fashion tails Luba Shraga

אז למרות הביקורת החיובית, הפלטה הזו לא מושלמת: הייתי מעדיפה שהגוון השימרי הבהיר מתוך הפלטה יהיה גוון מאט והייתי מעדיפה שהצללית המעושנת תהיה כהה עוד יותר, כמו כן, אני לא חובבת סמקים גדולה לכן הייתי מעדיפה להקריב את הסומק הנוסף והכהה לטובת צללית מעבר נוספת. מצד שני, אני לגמרי משתמשת בסומק הכהה גם לטובת מראה איפור העיניים כך שכל הגוונים כאן רב תכליתיים מבחינתי.

אני מודעת היטב לכך שהסומק הכהה בוודאי נראה מבהיל וגם אני לא התלהבתי ממנו בהתחלה, אבל כשאני מערבבת בין שני הגוונים אני מקבלת תוצאה יפה שמתמזגת בצורה הרמונית עם כל שאר הגוונים של הלוק, לומר לכן שאלו הסמקים הכי יפים באוסף שלי? פחות, אבל אני מוצאת שבמבחן המציאות ועל הלחיים הכל נראה פחות או יותר אותו דבר וזה לא קריטי כל עוד הפורמולה טובה ומיטשטשת בקלות. ההילייטר לעומת זאת, הוא הפתעה מאוד נעימה: הוא נוכח ונבנה למראה זוהר, ללא גליטרים ולא זהוב מדי, גרוס דק ויפיפיה. אם ההיילייטר בדואו המפורסם של שרלוט זהוב לכן מדי, בהחלט ממליצה לבדוק את הפלטה הזו.

Charlotte Tilbury Instant look in a palette beauty glow review / Fashion tails Luba Shragaהייתי אומרת שהפלטה הזו מתאימה יותר לבהירות עור, משום שהברונזר בהיר ביותר והייתי אומרת שהוא משהו בין קונטור לברונזר, אני מתקשה להאמין שהוא ייראה היטב גם על שחומות עור, לכן הייתי אומרת שהפלטה הזו מתאימה לנשים בגוון עד NW/NC25 ואולי 30 לכל היותר, אלא אם כן אתן חיות בשלום עם הרעיון לעשות שימוש בברונזר בעיקר בתור צללית מעבר.

Charlotte Tilbury Instant look in a palette beauty glow review / Fashion tails Luba Shraga

זה הלוק שיצרתי באמצעות הפלטה, למעשה, אני מאופרת כאן ברוב מוצרי שרלוט טילבורי, כולל הפודרה הנהדרת בגוון הבהיר ביותר, עפרון Lip cheat בגוון Pillow talk ושפתון בגוון Nude kate. לקחתי את הלוק הזה לנסיעת מבחן של כ-10 שעות, את הצלליות הנחתי מעל פריימר של לוראק. לקראת הערב הבחנתי בדהייה מסוימת של הצללית החומה בה השתמשתי לתיחום, אך שאר הצלליות היו נוכחות כמו בבוקר ואילו מוצרי הפנים לא זזו ממקומם.

לסיכום, הפלטה בגוון Beauty glow לגמרי מצדיקה את השם שלה: פלטה שמושכת לכיוון החם יותר אך תתאים לבהירות, מושלמת לנסיעות ולבקרים בהן אנחנו ממהרות – אך עומדת ואיכותית גם בפני עצמה. יש כמה גוונים שבולטים בחסרונם אך בסך הכל זו פלטה הרמונית, שאפשר ליצור איתה מגוון מצומצם אך יפה מאוד של לוקים, בכל הגוונים ניתן לעשות שימוש מירבי והיא מצוינת ליום יום, היא לא מהפלטות האלה שמשתמשים בהן רק בשלושה-ארבעה מוצרים ובשאר לא נוגעים.

הפלטה עולה 49 פאונד לפני הורדות מיסים, כלומר ההוצאה תסתכם לכן בכ-200 ש”ח, מחיר לא רע בכלל עבור שבעה גוונים בגודל מכובד ומוצר רב תכליתי כל כך. אם אתן מתלבטות האם לקנות אותה אני אומרת – אל תתלבטו ולכו על זה, בהנחה שאתן מחבבות את הצבעים שראיתן, תהיו בטוחות שהיא תהיה לכן שימושית ביותר.

ניתן להזמין אותה כאן.