גם לסקירה הזו, בדומה לסקירה של השת”פ בין ניקי ל-OFRA ניסיתי לגשת כמה שיותר אובייקטית, הפעם מכיוון אחר: כשג’פרי סטאר ומאני MUA הכריזו על השת”פ והציגו את המוצרים, אני מודה שהם מצאו חן בעיניי מאוד, החל מהאריזות ועד בחירת הגוונים.

אני מתארת לעצמי שזה שיתוף פעולה שלא ירד להרבה אנשים בקלות בגרון והנה רקע לכך: ג’פרי הוא כוכב מייספייס בדימוס עם קריירת פופ – דאנס תמוהה אך מצליחה למדי, כך שהוא הגיע ליוטיוב לפני כשנתיים עם עדת מעריצים אך מאז הפך למצליח אפילו יותר וערוץ היוטיוב שלו עומד כעת על מעל ארבעה מיליון רשומים. אני חושבת שאחת הסיבות שכל כך אוהבים אותו (וזו גם אחת הסיבות שלי) היא שהוא עשיר בצורה מושחתת ובעל מותג איפור עצמאי משלו ולכן אין לו עניין בחסויות, קודים של הנחות ולפרגן למותגים שלא לצורך – מה שהופך אותו ככל הנראה לאחת הפיגורות היותר אמינות ואובייקטיבית.

אך גם לשנואות ביותר. אין מה לעשות, השנה היא 2017 ולמרות זאת ג’פרי מקבל הרבה מאוד הייט על הופעתו החיצונית. יש לו גם פה גדול, אז הוא גם הסתבך לא פעם בגלל פליטות פה שגרמו לחלק מתעשיית הביוטי להפנות אליו את הגב, אבל משהו אומר לי שהוא מסתדר היטב גם בלי זה. בכל מקרה, אחר מותג האיפור שלו אני עוקבת כבר כמה זמן, כי אני יוצאת מנקודת הנחה שאם יש מישהו שיודע לעשות עבודה כמו שצריך, זה ג’פרי.

גם למאני לא חסרות שערוריות משלו, אבל נראה שמאז שהשניים הכירו והתחברו הם בלתי נפרדים ולכן זה היה רק עניין של זמן עד שיוציאו שת”פ יחדיו. זה השת”פ הראשון של מותג האיפור של ג’פרי ואילו מאני ידוע כאחד שבוחר שת”פים בצורה מוצלחת ולכן הייתי סקרנית מאוד לגלות מה השניים ישיקו. הקולקציה שהושקה מורכבת מהיילייטר בגוון Eclipse ושני שפתונים נוזליים בגוון I’m shook ו- Daddy, באריזות הולוגרפיות שחורות שמשלבות את הלוגו של שני המותגים. החלטתי לוותר על גוון Daddy שהוא גוון ניינטיז חום-אפרפר-אספלט, כי אני לגמרי מרגישה שמיציתי את הז’אנר הזה, אז היום הציג בפניכן את ההיילייטר והשפתון הנוזלי הנוסף.

בואו נעשה אנבוקסינג ביחד!

JEFFREE STAR MANNY MUA FASHION TAILSכמה פרטים יבשים לגבי ההזמנה: ביצעתי אותה ישירות מהאתר של ג’פרי סטאר היות ובביוטי ביי המוצרים לא היו במלאי, כעת הם חזרו למלאי ולכן אני ממליצה להזמין משם עם משלוח בחינם כך שזה חיסכון משמעותי. עם כל העיכובים שיש עכשיו בדואר, המתנתי כחודש להגעתה של החבילה. הכל היה ארוז היטב וממותג עד הפרט האחרון, כולל נייר פצפצים ורוד ועטיפות נייר עם הלוגו של השת”פ.

JEFFREE STAR MANNY MUA FASHION TAILS

JEFFREE STAR MANNY MUA FASHION TAILSבואו נדבר רגע על האריזות כי הן באמת מרהיבות: אריזות שחורות נקיות שהן בחלקן מאט ובחלקן גלוסיות, מה שנותן להן אפקט כמעט תלת מימדי עם הלוגו בגוונים הולוגרפיים. החלק הפנימי של האריזות הוא ורוד כהומאז’ למוצרים מהליין הרגיל של ג’פרי והתוצאה הסופית באמת יפיפיה. בדומה לשת”פ של ניקי ו-OFRA, ניכר שגם הפעם הקדישו תשומת לב לכל דיטייל הקשור בהופעתם החיצונית של המוצרים ומאוד נעים להתבונן בהם, לא אכחיש.

JEFFREE STAR MANNY MUA FASHION TAILS

JEFFREE STAR MANNY MUA FASHION TAILS

המוצרים שהזמנתי הם I’m shook, שפתון נוזלי בגוון אדום-בורדו חם, עם נטייה קלה לטרה קוטה.

JEFFREE STAR MANNY MUA FASHION TAILSו- Eclipse שהוא היילייטר אפרסקי, לא קר מדי ולא חם מדי, פיצ’י מושלם.

JEFFREE STAR MANNY MUA FASHION TAILSנתחיל מהשפתון בגוון I’m shook: הוא לא אדום קלאסי ואני אוהבת את זה. הוא פיגמנטי מאוד, אפשר לכסות את כל שטח השפתיים עם מריחה אחת. להבדיל משפתונים אחרים של ג’פרי הוא מגיע נטול ריח אך הפורמולה נשארה זהה. הפורמולה של השפתונים של ג’פרי היא בעיניי בין הטובות בתעשייה ואני נהנית במיוחד מהעובדה שלאפליקטור יש שיפוע שמאפשר הנחה מדויקת של החומר בלא מאמץ. השפתון מתייבש למאט מוחלט תוך עניין של כמה שניות מרגע ההנחה.

לקחתי את השפתון לנסיעת מבחן של שמונה שעות שאמנם לא כללה ארוחה מאסיבית, אך כללה נשנושים בשפע ושתי כוסות קפה. הוא ירד באופן כמעט בלתי מורגש בחלק הפנימי של השפתיים אבל בגדול לא הרגשתי שהוא דורש חידוש והוא היה נראה טוב גם בסיום היום. מבחינת ייבוש השפתיים, הייתי אומרת שבשעות הראשונות להנחה הוא כמעט ואינו מורגש מבחינתי, אך לקראת הסוף נרשמה תחושת יובש קלילה, מה שהיה נראה לי טבעי לאור העובדה שהוא היה מונח עליי במשך לא מעט שעות. יחד עם זאת, מזכירה לכן שכל עניין העמידות וייבוש הם מאוד אינדווידואליים. בכל מקרה, השפתון מבחינתי הוא להיט ולדעתי יתאים למגוון גווני עור.

JEFFREE STAR MANNY MUA FASHION TAILS

JEFFREE STAR MANNY MUA FASHION TAILSההיילייטר Eclipse בניגוד למה שניתן לצפות מג’פרי חובב ההיילייטרים, הוא דווקא עדין ואני אוהבת את זה. בהשוואה לפורמולה החביבה עליי של OFRA, בהנחה ראשונה הוא מרגיש הרבה יותר גירי, מחוספס ופחות פיגמנטי. יחד עם זאת, הוא נבנה בצורה יפה ונדרשו לי שלוש שכבות של החומר כדי להגיע לאותה מידת רוויה כמו ההיילייטרים של OFRA אבל השורה התחתונה היא שהוא לגמרי יכול להגיע לשם והתוצאה המתקבלת היא יפיפייה: לא כזו שרואים מהירח, אך בהחלט נוכחת. הייתי אומרת שההיילייטר הזה הוא יותר בר השוואה להיילייטרים הבודדים של אנסטסיה, שהם גם בין האהובים עליי ואני אוהבת את האפשרות לשלוט במידת הברק שמתקבל באמצעות עבודה עם שכבות עדינות.

הביקורת היחידה שלי כלפי ההיילייטר היא שהיה מקום לעדן את הפורמולה קצת יותר ולהגיש מוצר שגרוס דק יותר. יחד עם זאת, במבחן התוצאה זה פחות קריטי לי כי אני אוהבת את הלוק המתקבל, את הגוון וכל מה שקשור בכך. אם אתן חוששות מחלקיקי גליטרים או כל דבר בסגנון – זה לא המצב כאן.

JEFFREE STAR MANNY MUA FASHION TAILS

זה היה הלוק שיצרתי לפני כמה ימים עם המוצרים. לסיכום, אני חושבת שזה שיתוף פעולה מוצלח מאוד שעוקף את השת”פ של ניקי ו-OFRA בסיבוב. לתחושתי כאן בחירת הגוונים באמת הייתה אוניברסלית ונבחרה מתוך מחשבה על אנשים שמתאפרים ביום יום ומה שיתאים לצרכים שלהם. כל המוצרים מתפקדים ברמה גבוהה וגם אם ההיילייטר היה יכול להיות בעל פורמולה קצת קטיפתית יותר – אני עדיין אוהבת אותו מאוד. השילוב שבחרתי יוצר מראה איפור קלאסי שאי אפשר לפספס איתו. אז כמו שג’פרי אומר, זה לגמרי Fashion tails approved ואני ממליצה עליהם בחום.

ההיילייטר עולה 25.5 פאונד וניתן להזמין אותו כאן
השפתונים עולים 16 פאונד וניתן להזמין אותם כאן

מה חשבתן לגבי השת”פ?