בכל פעם שאני אומרת לעצמי “נו, אולי תוותרי על המדור הפעם? אין מצב שתמצאי מספיק מוצרים מעניינים” – אני מוצאת את כמות המוצרים האורגזמית ביותר שאני פשוט. צריכה. מיד. אז מדוע שרק אני אהנה מכל הטוב הזה ולא אדרדר אתכן יחד איתי?

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shragaמוצר של The ordinary, מה? אתן בטח שואלות את עצמכן האם לא קניתי את כל הליין עד כה. אז לא, אבל Squalane בהחלט נמצא ברדאר שלי. הוא גם אמור להיות בראדר שלכן, כי מעבר לכך שהוא מתאים לכל סוגי העור אך פנטסטי במיוחד לעור שמן, בקרוב אעלה DIY של כמה שמנים מ-The Ordinary ואתן לא תרצו לפספס את זה! ניתן להזמין כאן. 

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga

חוץ מזה שאני בקטע איום ונוראי של כפכפים ונפלתי חזק בטרנד, בכפכפים האלה אפשר למצוא גיבסניות מיובשות עדינות שהודבקו על העקבים ואני מוכנה להישבע שזה הדבר הכי קסום שראיתי מימיי, מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shragaלאוליבר בונאס יש ליין תכשיטים יפה במיוחד וזו אחת הפייבוריטיות שלי מתוכו, האם אפשר להאשים אותי? מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shragaאני מחבבת מאוד את הרעיון של למסגר עטיפת אלבום במסגרת שיש. אני מחבבת מאוד את הרעיון של מסגרת שיש. מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga

כן מנורת פלמינגו ניאונית, אני מעוניינת בך. מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shragaהשרשרת העדינה והיפה ביקום, או לפחות באינטרנט. מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shragaמה יש לי לעשות כרגע עם מעיל פרחוני אינני יודעת ובכל זאת ברור לי מעל כל צל של ספק שאני צריכה אותו. מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga

מקסים בעיניי הרעיון של למסגר בתוך הקייס של הטלפון תמונת Instax שצילמנו בעצמנו, מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga

כי צריך פתרון אחסון לכל התכשיטים החדשים שקנינו מתוך הפוסט הזה ואילו המעמד הזה בסייל! מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga

לא לחובבות חתולים בלבד, סתם אני צוחקת. ברור שכן! מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shragaזו הייתה פלטה במהדורה מוגבלת שיצאה מהליין של שרלוט טילבורי וזה היה מצער מכיוון שהיא הייתה פיגמנטית, בגוונים חמים וכללה בתוכה שלושה מוצרי עיניים ושלושה מוצרי פנים או במילים אחרות > הפלטה שעושה הכל חוץ מלהכין קפה. היא חזרה למלאי במהדורה מעט כהה וחמימה אפילו יותר, מה שהופך אותה לגורג’ס ומחייבת אתכן לחטוף אותה בטרם תיעלם. מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga

האריזה היפה בעולם, מה שאני יכולה רק להניח שאומר שגם תכולתה מצוינת. אה, לא ככה זה עובד? בכל מקרה – צריכה את זה. מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shragaהשוז המושלמות, מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shragaחולצה שלגמרי מייצגת אותי פאקינג היטב, מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shragaאפשר לדבר רגע על כך שהמכירה הביתית המפורסמת שלי עם טל, הדבר הכי טוב שקרה בעולם מאז המצאת טוסט עם אבוקדו (זרמו איתי בבקשה גם אם אינכן אוהבות טוסט עם אבוקדו) – חוזרת בשישי הקרוב למטרופולין שהוא רמת גן ואנחנו מוכרות גם הפעם סטוקים של בגדים, אקססוריז, פיצ’פקעס לבית וביוטי – כמעט הכל עד 100 ש”ח, חלק בעבור הרבה פחות? הו, זה היה משפט ארוך. בקיצור, תבואו! כל הפרטים אודות המכירה תמצאו כאן (כמו גם פעילות שווה שנערכת בעמוד האיוונט).

אז במה אתן חושקות השבוע?