אני מוכרחה לציין שהצלחתי לאחרונה לסיים מוצרים בקצב מעורר התפעלות – לפחות במונחים שלי. יש לי כרגע בשידת הטיפוח כמה וכמה מוצרים שעומדים להסתיים ואפילו בצלליות הצלחתי להגיע לאחרונה לפאן, שזה כבר מכובד בכל קנה מידה. אילו רק הייתי מצליחה לסיים שפתון, אז הייתי מרגישה שהגעתי לפסגת שאיפותיי. נו, לפחות בכל הקשור לסיום מוצרים.

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאTidal הוא אחד ממוצרי הטיפוח המעניינים ביותר שיצא לי לנסות ולכן אין לי ספק שבהמשך ארכוש אותו שוב. מדובר בקרם לחות במרקם ג’לי תכלכל עם רכיבים אנזימטיים פעילים ו- Alpha arbutin שאותו כבר הכרנו מהפוסט של The Ordinary בתור רכיב הבהרה לא מאוד נפוץ אך אפקטיבי. בשל כך, ממש לא מדובר בקרם הלחות הרגיל שאפשר לשלוף מהמדף ולכן אני העדפתי להשתמש בו בתור תמצית ריכוך, כך שהוא היווה את הליבה של שיטת העבודה החדשה שלי באמצעות שכבות לחות דקות.

מאחר שהשתמשתי בו בוקר וערב, הוא נגמר תוך פרק זמן של ארבעה חודשים, שזה מצער לאור העובדה שהמוצרים של Sunday Riley יקרים כל כך ולמרות זאת, אני ממליצה על המוצר בלב שלם לכל מי שרוצה להשיג מראה עור קורן, לא משנה איזה סוג עור יש לכן או כמה מורכבת או פשוטה שגרת הטיפוח שלכן – לדעתי יש לו מקום בכל שגרת טיפוח. הטענה היחידה שלי היא שסאנדיי ריילי צריכים לעשות שיעורי בית בכל הנוגע לאריזות אטומות והייתי מצפה ממוצר שמכיל בתוכו רכיבים רגישים – להיות ארוז בצורה שונה. ניתן להזמין אותו כאן

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאמוצר נוסף שהעור שלי “שתה” הוא חמאת השיאה העשירה של ל’אוקסיטן לגוף. קיבלתי אותה בשיא היובש של החורף וזה מסביר מדוע עד סיומו – היא נעלמה כלא הייתה. כעת אני לא רואה סיבה לרכוש מוצר כל כך Heavy duty אבל מאחר שכל חמאות הגוף שלי הסתיימו, משהו אומר לי שהיא תהיה זו שאבחר לחדש לקראת החורף הבא, מוצר עם מרקם מהמם וריח מהמם אפילו יותר, מכאן.

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאמוצר שלא ארכוש שוב זו מסיכת ה-Supermud cleaning treatment של Glamglow. רכשתי אותה בברלין במהלך הטיול האחרון באוקטובר כשמצב העור שלי היה בכי רע וזה מסביר מדוע הצלחתי לסיים מסיכת חימר תוך כמה חודשים ספורים (וטוב שכך, זו מסיכה שנוטה להתייבש בקלות). עשיתי בה שימוש נקודתי באזורים הבעייתיים כי כבר אז הרגשתי שהיא עלולה להיות אגרסיבית מדי. זו מסיכה שעושה שימוש בכמה סוגי חומצות בבת אחת, כמו למשל חומצה לקטית, גליקולית וסליצילית, אך גם בכמות גדולה של רכיבי בישום ושימור, מה שמפספס קצת את המטרה מבחינתי בתור בעלת עור רגיש.

זו לא מסיכה נוראית ואני לגמרי מבינה את ההגיון שעומד מאחוריה, אבל במבחן התוצאה – היא עולה הרבה מאוד ולא חשתי שהיא אפקטיבית כמו מסיכות אחרות שיש לי, היא אמנם גרמה לעור להיראות טוב יותר באופן מיידי לאחר השימוש במסיכה אך ההשפעות שלה לטווח הארוך היו מזעריות. ניתן להזמין אותה כאן.

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

את מסיכת השיער של OUAI הזמנתי כפינוק נטו ומתוך אהבת אמת למותג. כנראה שזו אהבה בוערת אם היא גרמה לי להוציא סכום מרעיש של 25 פאונד על חבילה של שמונה סשטים, אבל כך קרה. כדי להצדיק את הרכישה השערורייתית הזו, הפכתי את מטלת החפיפה לטקס פולחן שכולל יציאה מהמקלחת עם המסיכה על הראש, ישיבה מול סרטוני יוטיוב ואכילת חטיפים במשך שעה שלמה > ורק אז חזרה למקלחת כדי לשטוף את המסיכה. שכנעתי את עצמי שזה חלק מריטואל הבילוי שלי ביום שבת אבל כולנו יודעות את האמת: התקמצנתי על כל טיפה של המסיכה האומללה הזו.

זו מסיכה נהדרת שמצטרפת לליין מוצרים נהדרים מבית OUAI, אבל יותר מכך שהמסיכה הזו יקרה, היא מספיקה בממוצע לחודשיים, כך שבתור הוצאה קבועה בלתי אפשרי לתחזק אותה. מדוע, הו מדוע המסיכה הזו לא מגיעה בצנצנת כמו אצל רוב המותגים? הייתי רוכשת אותה בשמחה רבה שוב. אם גם לכן בא להשתולל, תוכלו להזמין אותה כאן.

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאה-moringa balm של Emma Hardie הוא כנראה באלם הניקוי המפורסם ביותר שיש בקטגוריה בקרב חובבי הסקין קייר ולא בכדי: יש לו מרקם מפנק, ריח לימוני נעים והוא אפקטיבי מאוד בהסרת האיפור. בכל פעם שהשתמשתי בו נהניתי מהחוויה, רק מה? מתחילת השימוש במוצר ועד סופו חשדתי שהוא מחצ’קן אותי. למרות שהוא מוצר מאוד מפנק ומהנה לשימוש, רשימת הרכיבים שלו רחוקה מלהיות מושלמת. אמנם זה פחות קריטי כשמדובר במוצר שמסירים מהפנים כמעט באופן מיידי, אבל ייתכן שאחד הרכיבים בכל זאת גירה לי את העור.

מאחר שמדובר במוצר בגודל נסיעות ומאחר שגם כך העור שלי היה מאוד רגיש בתקופת השימוש, לא הצלחתי להגיע למסקנה נחרצת וייתכן שביום מן הימים אתן לו צ’אנס מחודש. אם אין לכן עור רגיש ואתן מחפשות באלם מפנק, ממליצה לכן לתת לו צ’אנס. ניתן להזמין אותו כאן

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאעוד מוצר שלא ארכוש שוב זו מסיכת ה-Primrose facial cleansing masque שמכילה בתוכה יותר רכיבים מזיקים (כולל אלכוהול) מאשר מועילים. אני מוצאת שהמותג Aesop (שמשום מה סמכתי על היותו מותג טיפוח ירוק ומועיל) מייצר הרבה מאוד מוצרים בינוניים עם רשימת רכיבים בינונית וזה מאוד מאכזב, במיוחד בהשוואה לתגי המחיר היקרים. היה טוב אילו הייתי בוחרת במסיכה מתוך הליין שמיועדת לטיפול באקנה ודווקא מכילה בתוכה רכיבים לא רעים בכלל, אבל בהמלצת נציגת המכירות בחנות של Aesop בחרתי בזו וחוץ מלהשאיר את העור שלי מתוח מיובש – היא עשתה עבורו מעט מאוד. אם אתן בכל זאת מחפשות מסיכה מהליין, הייתי ממליצה לכן להזמין במקומה את זו.

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאאני לא ממש מבינה מה פשר הפסטיבל סביב Tatcha luminous dewy skin mist חוץ מאשר המיתוג הנחשק: מדובר בתרסיס חלבי שאמור להעניק לעור לחות אך משום מה מכיל בתוכו אלכוהול ומשאבה שאינה מפזרת את החומר בצורה שווה. מעבר לכך שהמיסט החלבי של פיקסי הוא דיופ למוצר הזה, בעיניי הוא מוצלח ממנו משמעותית אז חסכו את הכסף שלכן, יש לטאצ’ה כמה מוצרי טיפוח אחרים שנראים מפתים הרבה יותר.

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

כבר המלצתי בעבר על מוצרי טיפוח הגוף של ז’ילינסקי ורוזן – ואני בהחלט עומדת מאחורי ההמלצה שלי. רק שימו לב שאם אתן רוכשות קרמי גוף – ממליצה בחום על צנצנות הפלסטיק ולא על צנצנות הזכוכית: אלו אמנם נראות מרשימות יותר מהצנצנת שמוצגת בפניכן כעת, אך בפועל היא איננה מאפשרת ניצול מקסימלי של החומר וחבל. ממליצה לכן לקפוץ ליפו או לשינקין כדי לרחרח את הניחוחות של המותג, תמצאו שם כמה הפתעות נעימות.

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאאפרופו מוצרים שלא ניתן לחלץ מתוכם את החומר, אז כמובן שאני חייבת להזכיר גם את קונסילר הפרו-לונגוור של מאק. קונסילר שהוא לחלוטין סוס עבודה ושימושי מאוד שיהיה באוסף. הוא לגמרי עזר לי בזמנים הקשים אבל גם כעת יש לי כבר גיבוי שלו כי לעולם אין לדעת מה יקרה וטוב שלדעת שיש לכן קונסילר עם כיסוי מלא במגירת האיפור. הגוון שלי אגב הוא NW15.

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאמוצר נוסף ששימש אותי במשך שנים (ועל כך תעיד האריזה הישנה שלו) זה הסטרוב של מאק, שהוא בעיניי עד היום אחד המוצרים הכי אייקוניים ובגדר חובה מתוך מוצרי המותג. מדובר במעין קרם בסיס לחותי עדין שמעניק גימור פנינתי זוהר לעור, הוא מוצר רב תכליתי והשקעה מצוינת. קצת קשה להשיג אותו במלאי לאחרונה אחרת כבר הייתי רוכשת ממנו גיבוי, אבל אין לי ספק שזה יקרה בעתיד.

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

עוד מוצר שהציל אותי בחורף היה סרום ה-OSMOTER לעיניים של חברת AHAVA. היה לסרום מרקם חלבי סמיך והוא הצליח ללחח את האזור הדק שמתחת לעיניים שלי כמו שום קרם אחר. השתמשתי בו בשמחה רבה בחורף האחרון ובקודם, כך שהוא שירת אותי נאמנה ובכל זאת התבאסתי שנגמר. מי יודע, אולי בחורף הבא נתאחד שוב. ניתן להשיג ��סניפי סופר פארם ו-AHAVA ברחבי הארץ.

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

מוצר שדווקא לא עשה עבורי כלום זו מסיכת שמן המרולה לשיער. זה גם אחד המוצרים שהייתי שמחה אילו הייתה לי מהם כמות גדולה יותר כדי שאוכל לקבוע לגביהם חוות דעת נחרצת אבל מאחר שלא נרשמה בינינו התאהבות והמוצר הסתיים תוך כמה שימושים, לא חשתי שהפקתי ממנו שום תועלת וזה חבל – כי שמן מרולה זה דווקא רכיב שאני לגמרי מעריכה ומחבבת גם בטיפוח השיער וגם בטיפוח העור. אם בא לכן לתת צ’אנס, אפשר להזמין אותה כאן.

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

את שמן השקדים של ל’אוקסיטן רכשתי לראשונה החורף אחרי שקראתי אינספור המלצות אודות המוצר. הפעם אני יכולה להעיד שהוא לגמרי שווה את ההייפ ואפילו ניסיתי לשווא למצוא לו דיופים אצל חברות מעט זולות יותר כמו למשל סבון, כי בפועל – אין לו מתחרים. יש לו מרקם מפנק, ריח נעים וקל להתגלח איתו, אז הוא ללא ספק יירכש שוב בחורף הבא. מכאן.

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

עוד מוצר מפנק שבעצם הכיר לי את ז’אנר המסיכות המלחחות (וגרם לי לשנות את דעתי לגבי ה-Sheet masks), זו מסיכת הבד של Juvena. למרות שהשימוש בה היה לא כל כך נוח לתפעול, אחרי שמצליחים לבסוף להניח את המסיכה כראוי על הפנים, נהנים במשך עשרים דקות מפצצה של לחות, מעור Dewy וקורן. רק מה? היא עולה 319 ש”ח לחמש יחידות אז אני מתקשה להאמין שארכוש אותה בעצמי, אם כי היא ללא ספק מסיכה מצוינת. ניתן להשיג בסניפי סופר פארם בבלעדיות.

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאהנר Green rose של סבון היה בגדר הפתעה נעימה: לא היו לי לגביו ציפיות גבוהות והוא התגלה כנר אפקטיבי, מרענן ונעים, עם בעירה שווה ואיכותית עד לסיומו – מה שלא תמיד אפשר לקבל גם מנרות יקרים משמעותית. הנר הזה והנר הבא כבר גרמו לי להכתיר את סבון בתור מלכת הנרות הישראלית, רק הייתי שמחה אילו היו מרחיבים את הליין אפילו יותר כדי לספק לי קצת נחת.

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאאם כבר הזכרנו את הכוכב הקטן, אז לא אוכל להתעלם מנר השוקולד של סבון שעשה לי כיף החורף הזה. קיבלתי אותו לראשונה למטרת סקירה אבל כל כך התלהבתי ממנו שנרכשו ממנו שתי יחידות נוספות. מדובר בממזר קטן אך מאוד חזק, שמפיץ ניחוח של שוקו חם בכל רחבי החלל. אמנם מדובר בכמות מזערית שאינה מספיקה ליותר מאשר כמה שימושים אבל מאחר שרכשתי כל נר במבצעים השונים ב-10-20 שקלים, ללא ספק היה מדובר בתמורה מלאה למחיר ואף יותר מכך. אם עדיין מתאפשר לכן להשיג את הנר מהליין – ממליצה לכן בחום לעשות זאת.

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאלקראת החורף ביצעתי הזמנה מרוכזת של שישה נרות ישירות מבאת’ אנד בודי וורקס. ההזמנה כללה בעיקר נרות אפייה מהזן המחליא שאני כל כך אוהבת ובחרתי להראות לכן את ה-Maple Cinnamon pancakes מתוך החמישייה שקיבלתי בפועל (למרות שביצעתי הזמנה של שישייה כאמור) כדי להדגים מדוע אינני מתכוונת להוציא שוב הזמנות גדולות מבאת’ אנד בודי וורקס: הנר הזה בער חלש מאוד, בצורה מאוד לא נוכחת, עם בעיית בעירה משמעותית. את כל הנרות של באת’ אנד בודי וורקס לא ניתן להבעיר עד הסוף ולאחרונה שמתי לב לתופעה מרגיזה: הם בוערים בעוצמה (אלו שבוערים היטב הכוונה) בערך עד כמחצית מגובה השעווה ומהאמצע עד לסוף, שוב מתקבלת בעירה חלשה ולא אפקטיבית.

למרות שהריחות עדיין מעולים והמגוון גדול, לא חשתי שקיבלתי תמורה ראויה למחיר, שלא לדבר על ההתעסקות עם כל הקופונים, חברות השילוח והמוצרים השבירים.

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

אני מניחה שכמעט בכל פוסט Empties אפשר יהיה למצוא אצלי מוצר כלשהו של אסנס ויש כמה מוצרים שכבר רכשתי שוב ושוב. דווקא את פריימר הצלליות של אסנס לא רכשתי בינתיים כי עברתי לעשות שימוש בפריימר צלליות של מותג יוקרתי, אבל אני עדיין חושבת שזו אלטרנטיבה לא רעה בכלל, גם אם לא סופר עמידה. במייקאפ מוס של אסנס לעומת זאת, אני ממשיכה להשתמש ונדמה לי שאפילו כעת יש לי שני גיבויים ממנה בגוון 09 שמתאים אפילו ללבנבנות כמוני.

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

אוסף הבשמים שלי גדל מאוד לאחרונה הודות לאהבה שלי לבשמי נישה ולבשמים שקיבלתי לסקירה, לכן אני עושה מאמצים עילאיים להתמקד כל פעם בבושם אחר ולסיים אותו עד הטיפה האחרונה. בושם מספר 3 L’IMPERATRICE של D&G היה אחד הבשמים האהובים עליי ואחד שלגמרי הפך למזוהה איתי לפרק זמן של כשנתיים הודות לעובדה שהוא היה נוכח ועמיד עליי מאוד. למיטב ידיעתי לא ניתן להשיג אותו בארץ, אך זו הייתה מתנה מאוד מוצלחת שקיבלתי מחמותי באחת הטיסות האחרונות שלה לחו”ל. מדובר בשילוב בין תווים פירותיים לבין תווים ספייסיים שכידוע אני מאוד אוהבת. השילוב ביניהם יוצר תוצאה מאוד ייחודית (אך לא משונה כמו חלק גדול מהבשמים שלי) ובמחיר נגיש למדי. בפעם הבאה שתבקרו בדיוטי פרי או בספורה, ממליצה לכן בחום להסניף אותו – לא תתחרטו.

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

קרם הידיים הטיפולי של סבוקלם הוא קרם הידיים הטוב ביותר שניסיתי אי פעם, נקודה. הוא הציל אותי בחורף והפך לחלק מהטקס הקבוע שלי לפני השינה. הוא כל כך עשיר שאני מוצאת שהוא אולי עלול להיות אינסנסיבי מדי לשימוש במהלך היום, אבל בלילה? מושלם. בהחלט יירכש שוב לקראת החורף הבא. ניתן להשיג בפארמים או באתר.

מוצרים שסיימתי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

אחרון חביב הוא נוזל מנקה ספוגיות איפור של דייסו היפנית. אם אתן משתמשות בספוגיות באופן קבוע כמוני אתן בוודאי נתקלות בצורך לנקות אותן לעתים קרובות מאוד. יש כל מיני שיטות לנקות ספוגיות ואני לא אומרת שהנוזל הזה הוא בגדר מאסט, אבל זו שיטת הניקוי המועדפת עליי: היא הקצרה ביותר, אפקטיבית ויסודית. בעבור השקעה של כמה שקלים שמחזיקה מעמד כחצי שנה, אני לגמרי מרגישה שמתקבלת תמורה מלאה למחיר. ניתן להזמין כאן.

אילו מוצרים סיימתן לאחרונה ואתן ממליצות עליהם? או לחילופין ממליצות להיזהר?