זו התקופה בשנה שבה כל מגזיני הביוטי מדברים על בסיס קליל ופרשי לקיץ. אני מודה שהמסרים האלה בשילוב עם מזג האוויר המשתנה משפיעים גם עליי, יחד עם זאת, אני גם מכירה בעובדה שליצור בסיס כזה הוא אינו דבר טריוויאלי לבעלות עור מעורב. אני מוצאת שעור מעורב הוא הפכפך ביותר מכל סוגי העור היות ויש לו צרכים משתנים, כמו כן, רוב הסיכויים שהוא נושא עמו כל מיני אותות מלחמה כמו שאריות של אקנה, פיגמנטציה, אדמומיות ואולי גם כמה פצעונים פעילים.

הכנת בסיס מושלם לאביב במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

למצוא את האיזון המושלם בין ליצור מראה עור פרשי לבין עור שנראה בכל זאת מלוטש ולא מציג בגאון כל פגם ופגם עליו זה כאמור לא עניין פשוט ולכן החלטתי לחלוק כמה טריקים שאימצתי לאורך הזמן כדי ליצור בסיס עדין אך גם אפקטיבי.

הכנת בסיס מושלם לאביב במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאאני מוצאת שהטריק המרכזי הוא להכין את העור כראוי להנחת הבסיס ולכן מבחינתי זה דורש הרבה לחות. כבר סיפרתי לכן על סיפור האקנה שלי ועל כך האופן שבו גיליתי שהעור שלי מיובש – ולכן אני עובדת עם שכבות דקות של לחות גם בשגרת הטיפוח שלי וגם בשלב הביניים בהכנת העור להנחת האיפור. השלב הראשון בשגרת האיפור שלי תמיד יהיה להתיז את ה-Hydrating milky mist המצוין והמרענן של פיקסי, שמכיל בתוכו רכיבים יפים ומרגיש נעים ביותר על העור, ניתן להזמין כאן.

הכנת בסיס מושלם לאביב במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאוזה מביא אותי לטריק הבא: שימוש בשני פריימרים שונים. עור מעורב כשמו כן הוא, כולל אזורים שנוטים ליובש ואזורים שנוטים להבריק כעבור כמה שעות. שמתי לב ששימוש אך ורק בפריימר מאט גורם למייקאפ לשבת לא טוב באזור המצח שלי שנוטה ליובש ואילו פריימרים לחותיים גורמים למייקאפ להיעלם מאזור הסנטר ולהתפרק באזור האף ולעתים גם בסנטר כעבור כמה שעות. עור קפריזי, כבר אמרתי? לכן אני מניחה פריימר מאט באופן אסטרטגי באזורים שנוטים להבריק והיכן שיש לי את הנקבוביות הבולטות ביותר.

אני לא יכולה להמליץ מספיק על תחליב לחות המאט Pivoine Pure של ל’אוקסיטן שהוא מוצר היברידי מעניין שמספק גם מעט לחות וגם מאריך את חיי האיפור. כמובן שלא הייתי מסתמכת רק עליו כדי לספק לחות ואני משתמשת בו יותר למטרת יצירת מראה המאט. אני יכולה להעיד שהוא נותן עבודה וזה ללא ספק מוצר שארכוש שוב ושוב, יהיה מעניין לבחון אותו בפעולה גם בקיץ. ניתן להשיג בחנויות ל’אוקסיטן ברחבי הארץ או באתר.

הכנת בסיס מושלם לאביב במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

מוצר היברידי נוסף הוא ה-Priming moisturizer האהוב של גלוסייה שאף הוא מוצר ביניים בין קרם לחות לבין פריימר. יש לציין שגם עליו אני לא מסתמכת בתור ספק הלחות היחידי שלי והוא מתאחסן במגירות האיפור שלי משום שאיני רואה בו מוצר טיפוח אלא כמוצר שמכין את העור לאיפור. לכן, אין קשר בינו לבין שגרת הבוקר שלי (ואם תשתמשו בו כקרם לחות סיכוי גבוה שתתאכזבו) אך הוא בהחלט מסייע להוסיף עוד קצת לחות לעור והוא זה שמונע מהמייקאפ שלי להיראות מקומח באזורים שנוטים ליובש. אם יש לכן ממש קילופים ופאצ’ים של עור יבש – המוצר הזה יכול לעזור במעט גם לשיפור הטקסטורה. ניתן להזמין כאן (20% הנחה בהזמנה ראשונה)

הכנת בסיס מושלם לאביב במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאה-Cooling water של מילק הוא מוצר שלא זכרתי להשתמש בו לעתים קרובות מדי היות והוא מאוד ספציפי אז מי בכלל חושב על זה? רק שכעת, עם שעון הקיץ, כשאנחנו ישנות פחות וזה ניכר על רובנו, אני מוצאת את עצמי שולחת אליו יד לעתים קרובות יותר ומוצאת גם שהוא מסייע להוריד קצת מהנפיחות מסביב לעיניים, מכין את האזור העדין שמתחת לעיניים להנחת קונסילר ומרגיש מרענן. הייתי שמחה מאוד לאחסן אותו במקרר כדי להגביר את האפקט שלו אפילו יותר, אבל מובן לי שבמקרה כזה לא אזכור להשתמש בו לעולם, המוצר הזה ספציפי הוא אינו מאסט ואם אתן מוצאות אלטרנטיבות שיושבות על אותה משבצת – לכו על זה. ניתן להזמין אותו כאן.

הכנת בסיס מושלם לאביב במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

אני לא חושבת שהענקתי מספיק כבוד כאן בבלוג ל-Camouflage cream של מאלו ווילז, כנראה מהסיבה שאני עצמי גיליתי אותו מחדש לאחרונה. אני מניחה אותו אחרי שאפשרתי לפריימרים להיספג, באופן נקודתי באזורים האדמומיים של הפיגמנטציה שנותרה לי לאחר האקנה. מדובר במתקן גוון צהבהב שמעולה לנטרול אדמומיות, רק צריך לשים לב שהוא דק ויבש מאוד ולכן חשוב לעבוד איתו מהר.

הסיבה שאני מניחה אותו לפני המייקאפ היא כדי שלא יישאר שום זכר לצהבהבות שלו וגם כדי שמעל המייקאפ אצטרך להניח כמה שפחות שכבות וכך אאפשר לו להיראות טבעי ככל הניתן. ניתן להזמין אותו כאן.

הכנת בסיס מושלם לאביב במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאמתקן גוון נוסף שאני מניחה לאחרונה לפני המייקאפ מהסיבה הזו בדיוק הוא ה-Retouching wand האהוב עליי מבובי בראון בגוון Fair. מאז שהחלטתי לעשות בו שימוש כקורקטור פיצ’י מתחת לעיניים, אני מוצאת שזה מוצר חובה באוסף שלי ואני משתמשת בו על בסיס יומיומי. הקונסילר מעולה לאביב היות ויש לו פורמולה קלילה שמיטשטשת בקלות, ניתן להשיג אותו בחנויות בובי בראון ברחבי הארץ. אלטרנטיבה טובה וזולה של פיקסי שנחתה זה עתה באייהרב תוכלו למצוא כאן.

הכנת בסיס מושלם לאביב במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאכעת נעבור למייקאפ עצמו ואני שמחה לבשר שחזרתי ל-Matchmaster האהוב שלי ממאק בגוון 1.0. למרות שלא השתמשתי בו תקופה ארוכה, נזכרתי מדוע אני אוהבת אותו כל כך החל מהשימוש הראשון: כיסוי בינוני וחי, התאמה מדויקת בגוון וגימור יפיפיה. בעיניי טכניקת הנחת המוצר חשובה לא פחות מהמוצר עצמו ולכן אני תמיד מניחה את המייקאפים שלי עם ספוגית לחה של ביוטיבלנדר. תמיד אעדיף מייקאפים בעלי כיסוי בינוני-נמוך וגימור חי כדי ליצור בסיס שנראה כמה שיותר כמו עור אמיתי וכדי שלא יהיה ניתן להבחין בשכבות האיפור.

הכנת בסיס מושלם לאביב במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאכעת אני רוצה להכיר לכן את הקונסילר החדש והאהוב עליי לכיסוי פצעונים, גם הוא קוריאני כמובן והוא The Saem cover perfection tip concealer. מעבר לכך שיש לו פורמולה מושלמת והוא מתאים בדיוק לגוון העור שלי (הגוון שלי הוא Clear beige), השמועה אומרת שהוא אמור להיות הדיופ לקונסילר המפורסם, Radiant creamy concealer של נארס. מאחר שלא ניסיתי אותו איני יודעת להעיד לכאן או לכאן אבל כפי שהבנתן, בעיניי הוא עומד בפני עצמו ובהשקעה של פחות מ-20 שקלים, לדעתי כל אחת צריכה לנסות אותו. החיסרון העיקרי שלו הוא בהתאמת הגוונים, כיאה למוצרים קוריאניים רבים – הוא מגיע בעיקר בסקאלת הגוונים הבהירה אך יכול גם לשמש כקונסילר הארות עבור מי שמעוניינת בכך. ניתן להזמין אותו כאן.

מזכירה לכן להיות ילדות טובות ולהשתמש ב-Ebates כשאתן רוכשות מאתרים כמו איביי, לוק פנטסטיק ו-Space NK כדי לקבל עד 5% הנחה (משתנה בכל אתר) משווי ההזמנה בחזרה.

זה גם השלב לציין שמתחת לעיניים אני משתמשת ב-Tape Shape המפורסם של טארט שאותו דווקא לא צילמתי מתוקף היותי בלוגרית פח. אני מניחה שלוש נקודות קטנות בלבד מתחת לעיניים באמצעות האפליקטור העצום כדי לא להעמיס, הוא קונסילר מאוד סמיך ולכן חשוב להשתמש בו בקמצנות. גם איתו כדאי לעבוד מהר מאוד כי הוא נוטה להתייבש מהר אבל היתרון המהותי שלו כקונסילר מתחת לעיניים? הוא מתייבש כל כך מהר עד שהוא אינו דורש פידור, כך שהוא מסייע ביצירת מראה איפור כללי שהוא רענן אך לא שמנוני. ניתן להזמין אותו כאן (הגוון שלי הוא Fair beige והייתי אומרת שהוא המקבילה של NW10)

הכנת בסיס מושלם לאביב במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאאני מודעת היטב לכך שחפרתי על ה-Filmstar contour duo של שרלוט טילברי אבל לפחות זה אומר שאני עקבית. אם להודות באמת, מבחינתי זה מוצר על זמני ועונתי, כך שאני משתמשת בו מסביב לשעון ובכל עונות השנה, אבל גם באביב כשרוצים ליצור בסיס קליל – הוא מושלם היות ולא ניתן ליצור איתו מראה כבד מדי או כתמי. מאחר שאיני מאמינה בשגרת קונטור מלאה במהלך היום, אני משתמשת בגוון הכהה מבין השניים כסוג של מוצר ביניים בין קונטור לברונזר, כלומר אני מחטבת איתו את עצמות הלחיים אך ל�� משתמשת בשום מוצר אחר מעל, מבחינתי זה ממש לא הכרחי.

היופי בדואו הזה הוא שאני נהנית גם מההיילייטר הזהוב כך שלגמרי אפשר להשתמש בשניהם באותו לוק ולסגור את הפינה, אם כי בהמשך אציג בפניכן אלטרנטיבה נוספת להיילייטר שמתאים לעונה. מבחינתי המוצר הזה הוא קלאסי ומאחר שאני משתמשת היטב בשני הגוונים – גם שווה כל פרוטה. ניתן להזמין אותו כאן.

הכנת בסיס מושלם לאביב במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

אני מוצאת שלעשות שימוש בקונטור, ברונזר, סומק והיילייטר עלולים ליצור בסיס מאוד כבד, במיוחד ביום יום ובמיוחד באביב – לכן אני תמיד מנסה למצוא טכניקות ומוצרים שייאפשרו ליצור לוק קליל יותר. הסומק המינרלי Just a wisp של מאק קולע להגדרה הזו בדיוק, כי גם הוא מוצר ביניים בין סומק להיילייטר, הוא מעניק Sheen בובתי ורדרד למראה הלחיים והתוצאה היא כל כך יפה עד שאפשר בקלות לדלג על ההיילייטר אם לא רוצים להעמיס. שימו לב שבפוסט הזה מופיעים כמה וכמה מוצרים שאפשר לעשות בהם שימוש רב תכליתי כי זה מסייע לי להשיג את התוצאה האביבית הזו שאליה אני מכוונת עם כמה שפחות מוצרים. ניתן להשיג בחנויות מאק או באתר.

הכנת בסיס מושלם לאביב במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאאת ההיילייטר החדש של בקה רכשתי כמתנת יום הולדת לחברה ומאחר שאני חברה פח (ולא רק בלוגרית פח), אני מרשה לעצמי להציג בפניכן את המוצר עוד לפני שהיא קיבלה אותו בפועל. ככה זה, להיות חברה של בלוגרית חמדנית זה מתכון לאסון, מזל שהיא מורגלת לכך ויש לה סטנדרטים נמוכים בשלב הזה. בכל מקרה, אנחנו לא כאן כדי לדבר על הכישורים החברתיים שלי (או ההיעדר בהם) אלא על העובדה שמדובר ככל הנראה בהיילייטר המושלם לאביב.

ה- Prismatic Amethyst הוא דואו-כרומי, הוא עדין ואם לסמוך על הפורמולות הרגילות של בקה (בזה כמובן לא נגעתי, אפילו לי יש גבולות) – הוא בוודאי גרוס דק ומושלם. כאלטרנטיבה אני יכולה גם להציע את ההיילייטרים הדואוכרומיים של מאק מסדרת ה-Extra dimension או את פלטת ה-Moon child של אנסטסיה, שניהם יושבים על אותה משבצת של היילייטרים דואו-כרומיים לא שגרתיים. מה שכן, אלו של מאק נוטים להיות מעט יותר גליטריים, אם כי יפים לא פחות, לכן אם אתן מחפשות משהו עדין יותר, הייתי ממליצה לבדוק את אורבן דיקיי או את בקה כאמור. ניתן להזמין כאן

הכנת בסיס מושלם לאביב במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

רגע לפני שנעזוב את קטגוריית מוצרי הלחיים אני חייבת להמליץ על הסומק PUFF החדש של גלוסייה שהוא בעיניי תמצית האביב בטיובה: ורוד קר ובובתי שמעניק מראה של הסמקה טבעית. לסומק יש מרקם ג’לי קליל, קל לעבוד איתו והוא מיטשטש כמו חלום, מבלי להזיז את האיפור. אם אתן חובבות סמקים קרמיים – אתן מוכרחות לבדוק את הסומק הזה, רק מזהירה מראש שזה מרקם שאינו דומה לשום דבר אחר שהכרתן וזו לגמרי נקודה לזכותו. את הסומק ניתן להזמין כאן (20% הנחה בהזמנה ראשונה).

הכנת בסיס מושלם לאביב במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאבפודרת מאט אני משתמשת בצורה מאוד קמצנית ונקודתית, על אותו עיקרון שבו אני עובדת עם שני פריימרים: אני לא רוצה להעניק מראה מקומח לאיפור שלי אלא רק לקבע את האזורים שמועדים לפורענות. אני מאוד אוהבת את פודרת האיירבראש של שרלוט טילברי ומוצאת שהיא לחלוטין מצדיקה את שמה, מה שהופך אותה לכלי עזר מושלם ליצירת בסיס פלולס לאביב. ניתן להזמין אותה כאן.

הכנת בסיס מושלם לאביב במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

אתן בוודאי יודעות שאינני אוהבת את פלטת השיש של האורגלס ואני חושבת שהיא החמצה גדולה. מה שאני כן מאוד אוהבת זה את ז’אנר הפודרות המאירות ואלו של האורגלס הן הטופ של הטופ. כתוצאה מכך אני משתמשת בעיקר בחלק של הפודרה בפלטה הזו (Money well spent) כדי להניח אותה על שאר אזורי הפנים במטרה להעניק מראה מלוטש וזוהר יותר לעור. שיטת העבודה שלי עם פודרות מאירות שונה לחלוטין מפודרת מאט: את פודרת המאט אני מניחה עם מברשת קטנה בצורה ממוקדת ואילו את הפודרות המאירות אני מניחה עם מברשת גדולה ופלאפית בצורה נדיבה יותר על שאר שטחי העור. את הפודרות של האורגלס ניתן להזמין כאן (10 פאונד הנחה בהזמנה ראשונה באמצעות השימוש בלינק).

הכנת בסיס מושלם לאביב במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאאני לא מאמינה בשימוש בספריי קיבוע איפור ולכן גם לא תמצאו אחד כזה כאן. נראה לי חבל להכין את העור לאיפור, ללחח ולהתייחס אליו יפה –  כדי לרסס בסופו של דבר את התוצאה הסופית עם מוצר שמכיל בתוכו אלכוהול ולייבש את העור. לכן, אני משתמשת כבר שנים בפיקס פלאס של מאק, שמכיל בתוכו רכיבים טובים, מגיע עם משאבה מעולה ומרענן את העור. אני מוצאת שמוצרים מהסוג הזה מורידים עוד קצת מהמראה המקומח שעשוי להיווצר כתוצאה מהקיבוע עם הפודרות וזה בעיקר מה שאני צריכה ממוצר שבו אני עושה שימוש בשלב הזה. את הפיקס פלאס ניתן להשיג בחנויות מאק או באתר.

איך אני מבטיחה שהאיפור בכל זאת לא יזוז? ובכן, אני לא. אני מסתמכת על ההכנה שביצעתי לפני הנחת האיפור ובעיקר על הגישה שלי, שאומרת כי מוטב לא לחנוק את העור עם איפור. לכן אני לא עובדת שעות נוספות על הסתרת כל סימן וכל פצעון – וגם לא נכנסת לפאניקה אם האיפור אכן זז לאורך היום. אפשר לקחת פודרה בתיק פודרה לתיקונים ואפשר גם לקבל את העובדה שאלה החיים האמיתיים ואין לי עניין להתהלך עם איפור אינסטגרם ביום יום. ככל שתקבלו היבטים מסוימים בעור שלכן אני גם מאמינה שיהיה לכן קל יותר לאהוב את הבסיס שלכן גם אם הוא לא באמת מושלם ומציג כמה נמשים או כמה פצעונים מבלי לטייח אותם.

הכנת בסיס מושלם לאביב במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

עפרונות ג’אמבו לשפתיים הם מסוג המוצרים האהובים עליי, לא משנה אם הגימור שלהם הוא יותר כמו באלם או אטום: הם נוחים על השפתיים, קל לעבוד איתם, אפשר לזרוק לתיק ולחדש אותם בכל שלב נתון ועל כן כל הקריטריונים הללו הופכים אותם למושלמים לאביב. מהסיבה הזו אני אוהבת את ה-Art stick החדש של בובי בראון מקולקציית הוואנה בגוון Brown berry, עיפרון בגוון ניוד-קרמל מושלם שנמרח כמו חמאה וקל מאוד לעבוד איתו. אם אתן מחפשות שפתון אוניברסלי שיתאים לכל לוק איפור ולטעמי גם לכל גוון עור, ממליצה לכן לבדוק את הסדרה הזו ואת הגוון הזה באופן ספציפי.

לא הייתי אומרת שהצבע הזה ספציפי הוא אביבי במיוחד, אבל מאחר שבפוסט הזה בחרתי שלא להתייחס לאיפור העיניים אלא בעיקר לבסיס, אני מוצאת שהגוון הניודי יתאים וישלים כל לוק שתיצרו. ניתן להשיג בחנויות בובי בראון.

הכנת בסיס מושלם לאביב במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאהפעם לא מדובר במוצר בסיס לפנים אבל מצאתי לנכון להזכיר גם אותו וזה המשזף המפורסם מבית RCK. אני מתה על המוצר הזה ומעולם לא חשבתי שאומר את זה לגבי מוצר מהז’אנר, הלא ידוע שבעבר התנגדתי לכך. מעבר לכך שגם זה מוצר רב תכליתי אותו אפשר אפילו לערבב עם המייקאפ כדי ליצור תוצאה מעט חמימה ושזופה יותר (אפילו אם אתן בהירות כמוני), זה כמובן מוצר שקלאסי להשתמש בו על הרגליים, הדקולטה או כל אזור אחר בגוף שתמצאו לנכון.

הסיבה שבגללה אני אוהבת אותו היא כי הוא לא משזף קלאסי: הוא מוגדר כ-Body glow ואני מוצאת שזה תיאור מדויק, הוא נותן לוק מעט זוהר יותר מבלי להיות שמנוני, מעט חם יותר מבלי להיראות ברונזה. באחד הימים לפני סשן צילומים, לבשתי שמלה וחשפתי רגליים לראשונה מזה הרבה זמן. רגע לפני שיצאתי מהבית החלטתי לעשות שימוש במוצר הזה והוא העניק תוך כמה שניות מראה מעט זוהר יותר לרגליים, מבלי שכפות הידיים שלי ייצבעו בצבע כתום ומבלי שאצטרך לשקיע דקות ארוכות בעיסוי החומר לתוך העור כך שייראה אחיד, בקיצור – שוס. ניתן להזמין כאן.

הכנת בסיס מושלם לאביב במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאמוצר משלים נוסף שיש סביבו הרבה באזז ברשת הוא ה-Sun mist של פיקסי והרשו לי לומר לכן שהבאזז הזה מקורו במכונת יחסי ציבור משומנת ותו לא, כי המוצר הזה גרוע. רכשתי את המוצר כי אני אוהבת את מוצרי המיסט של פיקסי וכי רציתי מקדם הגנה שאפשר לחדש תוך כדי היום מעל האיפור. אני נוטה לחשוב שהאפקט של תרסיסים כאלה הוא בעיקר פסיכולוגי, היות וכנראה שצריך לרסס כמות עצומה כדי שמקדם ההגנה יהיה אפקטיבי בפורמט הזה. כך או כך קיוויתי שזה יהיה מוצר תחזוקה נחמד לאביב ולקיץ.

כשאספתי אותו מהדואר בסיום יום עבודה, מראה האיפור שלי גם כך היה נראה כבר עייף ולפני הסרה, כך שריססתי את המוצר מעליו כדי לבחון האם הוא עושה את העבודה. מזל שלא עשיתי את זה עם מראה איפור רענן כי יש סיכוי סביר שהייתי מחריבה אותו מיד: המוצר הזה אינו שקוף והוא הרבה יותר סמיך מהמיסט הרגיל של פיקסי, כתוצאה מכך, גם הפיזור של החומר באמצעות המשאבה אינו אחיד ואני אחסוך מכן אנלוגיות מעולם המין אבל תארו לעצמכן למה דומה החומר לבן וחלבי שניתז מתוך המשאבה. נעצור כאן.

אז מאחר שלא מדובר בחומר שקוף, אין באמת שום דרך לחדש איתו את ה-SPF מעל האיפור, כך שאין לי מושג מדוע משווקים אותו בצורה כזו או מה שחשבו כל הבלוגריות הבריטיות הנחמדות כשהציגו אותו בתור מוצר כזה. קודם כל, את המיסט אני לא ממליצה לרסס ישירות על הפנים, אלא מוטב לרסס על היד ולפזר באמצעותה את החומר. המוצר הזה מתאים לחידוש ה-SPF במידה ואתן נמצאות ביום סידורים או בחוף הים, כלומר במידה ואינכן מאופרות או כדי לחדש את ה-SPF באזור הדקולטה והכתפיים נניח, אם אתן נמצאות שעות בחוץ.

אילו הייתי יודעת שהמוצר הזה אינו שקוף, אין שום סיכוי שהייתי מזמינה אותו אבל מאחר וכבר עשיתי זאת, אני מניחה שאעשה בו שימוש למטרה הזו בהיעדר ברירה אחרת. אז אם שקלתן להזמין אותו – ממליצה לכן לוותר ולהמשיך לחפש אחר אלטרנטיבות אחרות ואם תרצו בכל זאת, הוא זמין לרכישה כאן.

מהם הטריקים שלכן ליצירת בסיס איפור נאה לקיץ?