לסקירה של שיתוף הפעולה החדש בין OFRA לניקי טוטוריאלז ניסיתי לגשת כמה שיותר אובייקטיבית וזאת למרות שלא חיבבתי את התוצאה כבר מסרטון ההכרזה של ניקי. הדיעות ברשת היו חלוקות: חלק התלהבו מאוד מהגוונים הלא שגרתיים לצד הבחירה במוצרי הדגל של OFRA וחלק סלדו מהשת”פ מהסיבות הללו בדיוק, מה שהוכיח ששיתוף הפעולה הזה הפך לסיפור הצלחה ללא קשר לטיב המוצרים.

פוסט סקירה של השת"פ בין Nikkie Tutorial ל-OFRA במגזין Fashion tails

אין ספק שהקלף המנצח של השת”פ הזה הוא באריזה: אריזת קרטון קשיחה עם ציפוי דק של נצנצים והטבעת FOIL ברוז גולד. אני מודה שהופתעתי לטובה מהאריזה במציאות, כי על אף שראיתי אינספור תמונות שלה ברשת – בלייב היא יפה אפילו יותר. הגוון החמים של הרוז גולד משתלב בצורה יפה עם הגוונים החמים של המוצרים, התמונה של ניקי יפיפייה וניכר שחשבו כאן על כל הפרטים. האריזה הזו מתכתבת היטב עם האריזות החדשות של השפתונים הנוזליים, אשר נראות ומרגישות הרבה יותר יוקרתיות ביחס לאריזת הפלסטיק של פעם.

פוסט סקירה של השת"פ בין Nikkie Tutorial ל-OFRA במגזין Fashion tails

פוסט סקירה של השת"פ בין Nikkie Tutorial ל-OFRA במגזין Fashion tailsהראשון שעומד לסקירה הוא כמובן ההיילייטר Everglow, שדומה בצורתו להיילייטר הפיצה האייקוני של OFRA אך מכיל שלושה סטריפים שמאפשרים גישה הרבה יותר נוחה לכל אחד מהמשולשים.

לכאורה נראה שזה הילד לו פיללתי כי הוא בעל אותו פורמולה משוגעת כמו של כל ההיילייטרים של OFRA שאותם כבר הכתרתי כמעולים אך מעניק נתח מכובד יותר לכל גוון, שזה בעצם הדבר העיקרי שהפריע לי במוצר המקורי.

אז יש לנו גוון לבן וגוון זהבהב- אפרסקי, שניהם הרבה יותר חמימים מהגוונים שניתן למצוא בפיצה (או היילייטר בוורלי הילס בשמו החדש) – אך עדיין יפיפיים, לבישים וכאמור, מגיעים גם בכמות גדולה יותר. כבר כשראיתי שאת השליש האחרון הקדישו לגוון ברונזה התאכזבתי, כי אני אף פעם לא מבינה מדוע בפלטת היילייטרים בהירה משלבים גם גוון כהה כל כך ומבחינתי נכונה האמרה “תפסת מרובה לא תפסת”, רק מה? בפיצה אפילו גוון הברונזה עדין ולביש יותר, בעוד שכאן הוא חם וממש כתום. אני מתקשה להבין לאיזה גוון עור היילייטר כזה יתאים ולמען האמת, אפילו בתור צללית הגוון בעייתי לדעתי. מדובר בגוון נחושתי זהה לצבע שמופיע על האריזה, רק שצבע שנראה יופי על אריזה טרנדית – עלול להיראות פחות טוב על עצמות הלחיים.

פוסט סקירה של השת"פ בין Nikkie Tutorial ל-OFRA במגזין Fashion tailsנמשיך לשלישיית השפתונים, שם לא ציפתה לי הפעם הפתעה נעימה. אני והשפתונים המטאליים גם ככה לא בסטיז ואילו הפעם ציפו לנו שלושה גוונים לא שגרתיים אפילו ביחס לז’אנר הזה. מצד אחד, מעריכה את המהלך לבחור גוונים לא שגרתיים אשר כמותם לא ניתן למצוא בכל קולקציה. היילייטרים ושפתונים נוזליים הם מוצרי הדגל של OFRA וככאלה, הם עלולים להיות רפטטיביים אז כמה כבר שפתוני שזיף-יין או ניוד מוקה אפשר לאסוף?

פוסט סקירה של השת"פ בין Nikkie Tutorial ל-OFRA במגזין Fashion tails

מצד שני, אני שמה את ההערכה שלי לעניין בצד ובוחנת כיצד השפתונים האלה עוברים את מבחן המציאות, כי זה מה שרלוונטי בפועל והתשובה היא: הם לא. לצערי הרב אין כאן אפילו גוון אחד שאיתו הייתי מעוניינת לצאת מהבית כפי שהוא ואפילו הגוון הניודי, Nude potion, שנראה הכי ניטראלי, בפועל חולק אותו גוון צבע עם השפתיים שלי (נתון מרשים בפני עצמו, יש לי שפתיים נטולות כל פיגמנט) – מה שגורם להן להימחק לחלוטין. מדובר בניוד חלבי מדי לטעמי וכזה שלא נראה טוב על עור בהיר וייראה רע עוד יותר על עור כהה.

פוסט סקירה של השת"פ בין Nikkie Tutorial ל-OFRA במגזין Fashion tailsמשם העניינים לא ממש משתפרים ואנחנו מגיעות ל-Spell שהוא קורלי ניאוני על גבול הניאוני, שילוב קשה לעיכול. אין לי הרבה מה לומר לגביו, כי כתומים הם גם ככה לא הגוונים שאני אוהבת או נוהגת לעשות בהם שימוש.

האחרון הוא Coven שהוא חום מטאלי, אני מוכנה להודות שיש לו קטע ואני יכולה לדמיין שעל גווני עור עמוקים Coven וכנראה גם Spell ייראו מאוד יפה, אבל זו כבר התאמה מאוד ספציפית, כך שזה בעייתי בפני עצמו.

אפשר לנסות להפוך את הגוונים ללבישים יותר באמצעות ערבוב עם שפתונים אחרים/ עפרונות שפתיים אך מבחינתי זו אופציה פחות אופטימלית ואני מעדיפה לקנות שפתונים שאפשר להניח כפי שהם.

אז בואו נסכם, Shall we?

יתרונות

✛ קיים סוף סוף גם באתר הישראלי קוד הנחה, nikkie, מה שמוזיל את עלות הערכה ב-255 ש”ח במקום 320 ש”ח

✛ בסכום הזה מדובר בתמורה מעולה למחיר, שכן הסט כולל ארבעה מוצרים בגודל מלא. בהנחה שתשתמשו בכל המוצרים – מדובר בדיל טוב. לצורך השוואה, היילייטר של OFRA עולה בדרך כלל 145 ש”ח.

✛ האריזה יפיפייה

✛ מדובר בפורמולה המוכרת של ההיילייטר והשפתונים של OFRA – פורמולה מעולה

פוסט סקירה של השת"פ בין Nikkie Tutorial ל-OFRA במגזין Fashion tailsחסרונות

✛ השפתונים מטאליים ומגיעים בגוונים מאוד לא שגרתיים, מה שנובע לדעתי מהעובדה שניקי עצמה לא מתאפרת ביום יום ולכן בחרה גוונים שאינם לבישים

✛ הגוונים לא מתאימים ליום יום או לעבודה

✛ חלק מהגוונים לא מתאימים לבהירות עור, השפתון הבהיר לא מתאים לבעלות עור כהה, כך שאני מתקשה לדמיין כיצד מישהי יכולה לנצל את כל המוצרים במלואם, הייתי שמחה לראות את הערכה נמכרת גם כמוצרים בודדים

✛ המוצרים עצמם חוזרים על עצמם, כך שאם יש בבעלותכן את אחד השימרים של OFRA, אני לא ממש רואה סיבה להזמין את ההיילטר מתוך הערכה

למי הערכה תתאים?

✛ אספניות של OFRA ו/או מעריצות של ניקי

✛ חובבות גוונים חמים

✛ בעלות עור כהה/ בצבע זית, לדעתי לבהירות מוטב להתרחק מהקולקציה

✛ חובבות שפתונים מטאליים

✛ חובבות גוונים מיוחדים ולא סטנדרטיים

✛ ג’יי לו

לסיכום, לא מדובר באחד משיתופי הפעולה המוצלחים של OFRA. מאחר שניקי היא מאסטרית של טכניקות, הייתי מתעניינת הרבה יותר אילו הייתה משיקה יחד איתם מייקאפ או פריימר. מוטב להשקיע את הסכום הזה ברכישת היילייטר בודד, כמו למשל הבוורלי הילס ושפתון נוזלי לבחירתכן. אני מודה שלא ציפיתי מניקי לבחירות שמרניות ובכל זאת חבל “לבזבז” פורמולות טובות כל כך על גוונים לא שמישים.

הערכה עולה 255 ש”ח בהקשת הקוד nikkie וניתן להזמין אותה כאן