ייתכן שהזדקנתי, ייתכן שסתם איבדתי את הרלוונטיות ואני לא מבינה עניין אבל אני מודה ומתוודה שלא הצלחתי להתחבר לשום טרנד אופנתי לאחרונה. אני מרגישה כאילו כל הטרנדים מעונות הקיץ נועדו לגרום לנו להרגיש שלא בנוח (ע”ע טרנד OFF the shoulder) או נועדו להוציא את מימדי הגוף מכל פרופרציה תקינה, כמו למשל עם מכנסי הליצן והשרוולים המתנפחים שנראה שכולן אוהבות.

השלמתי כבר עם העובדה שאיני טיפוס טרנדי ואני מודה שזה לא גרם לי לאבד שעות שינה בלילות, עד שגיליתי טרנד שלא עורר בי בחילה בזכות היותו עדין ופרקטי, כזה שלוקח טרנד אחר וחרוש עד מוות – טרנד הכיתובים על חולצות, למחוזות הרבה יותר נעימים ופחות אין יור פייס. הכירו את טרנד הרקמה העדינה:

טרנד חולצות הרקמה במגזין Fashion tailsאפשר לזהות מכנה משותף די ברור מהחולצות האלה: מינימליסטיות, בדרך כלל חולצות פסים אך לעתים חולצות חלקות, בצבעים לא משתלטים ועם כיתוב שהוא לרוב זעיר עד כדי בלתי מורגש, אבל הוא לגמרי שם:

טרנד חולצות הרקמה במגזין Fashion tailsהבעיה העיקרית היא שהוא מאוד נוכח גם במחיר: כמעט כל החולצות מהז’אנר שייכות למותגי יוקרה ומצאתי להן ייצוג במותגים כמו La Ligne, Maison Labiche ו- Whistles עם תגי מחיר שמתחילים ב-50 פאונד לחולצה ויכולים להגיע למחיר… עזבו, אחסוך לכן שבץ קל.

מאחר שעל החולצה שלי אפשר לרקום בקלות את צמד המילים Basic bitch כי אין שום סיכוי בעולם שאני מוציאה 50 פאונד ומעלה על חולצת טי-שירט, היה לי מובן שדרוש פיתרון סולידי יותר במחיר. לבסוף כמו תמיד נמצאה הישועה בטופשופ:

טרנד חולצות הרקמה במגזין Fashion tailsסחבק אפילו הצליחה לקרוא ולפענח מה כתוב על החולצה: Toujours dans mon coeur או בתרגום חופשי – לנצח בלבי. אז החולצה הזו לא חייבת להיות לנצח בלבי כי היא עלתה 119 ש”ח כולל משלוח ולא 50 פאונד ומעלה, בתרחיש הזה לבטח היינו נאלצות להתחתן ולקחת יחדיו משכנתא כי לעולם לא היינו נפרדות – אך למרות זאת אני מחבבת אותה עד מאוד. יש לה קצוות רומנטיים שעליהם הייתי יכולה לוותר בשמחה אך אני מוצאת שהם לא הורסים את הטופ ולחלוטין אפשר ללבוש אותה בלוק קשוח אך עם צד רומנטי צרפתי.

טרנד חולצות הרקמה במגזין Fashion tailsאין לי הרבה הצעות הגשה ללוק הזה כי אלה טופים שמתאימים לכל מראה ואפשר ללבוש אותם בקלות ומבלי להקדיש לכך מחשבה – וזה היופי שבהם. ההמלצה היחידה שלי היא שאם אתן בוחרות בחולצה מתוחכמת בעלת כיתוב צרפתי, רק תוודאו מראש שלא כתוב שם בצרפתית “יש לי פס קקי בתחתונים” כי אילו הייתי מעצבת חולצות בעצמי, תהיו בטוחות שזה הדבר הראשון שהייתי מתעקשת לרקום עליהן ולמכור להמונים. רק אומרת.

אם חשקה נפשכן בטופ שלי, הוא עדיין זמין לרכישה כאן.

מה דעתכן לגבי טרנד רקמות הכיתובים?