בניסיון למנוע את משבר גיל 30, התחלתי להשלים מעכשיו עם העובדה שאני מתקרבת אליו. המסר חלחל עד כדי כך שכמעט שכחתי שאני בעצם עומדת להפוך להיות בת 29 ועדיין לא בת 30. אופסי. כמה בנות 30+ בקהל מאחלות לי לאור העובדה הזו שלא אזכה להגיע לגיל שלושים? מתארת לעצמי שיש כמה כאלה בקהל.

בכל מקרה, השנה לא תמצאו שום חדי קרן, קשתות ונצנצים ברשימה. חלאס. התבגרתי, אין לי באמת מה לעשות עם זה, נמאס לי לחפש ולקנות שטויות ולכן הרשימה הפעם תהיה מורכבת מדברים פרקטיים. אל דאגה, זה לא אומר שתמצאו בה קוצץ ירקות, עדיין מדובר ברשימת לייף סטייל כיפית אך קצת ממוקדמת יותר ביחס לשנים עברו. אגב, אני לחלוטין רצינית עם הרשימות האלה, כך שאם אתן חושבות שמדובר באיזו מתיחה או שאיבדתי את שפיות דעתי – אל. אני מבקשת מהחברים לקנות מהרשימה הזו, כל אחד בהתאם ליכולתו ואפשר גם לחבור יחד לרכישת מתנה אחת גדולה יותר.

האם אני חיה בסרט שאני ביונסה וכולם צריכים לציית לרשימה שלי? לא ממש: אני באמת חושבת שזו רשימה שחוסכת הרבה כאב ראש, מונעת בזבוז מיותר ועל כן היא דווקא שימושית ויעילה.

ווישליסט מתנות יום הולדת במגזין Fashion tailsהמוצר הזה נמצא במקום הראשון בווישליסט שלי ומי שייקנה אותו ללא ספק ייזכה במקום של כבוד בפנתיאון החברויות שלי. לצורך העניין, כן, אני לגמרי מנהלת פנתיאון שכזה. מדובר במסיכת Heavy duty של מותג שמסקרן אותי זמן מה ומכילה תרכובת קטלנית של חומצות שיכולה לעשות פילינג כימי משובח לפנים תוך דקות ספורות. סיריאסלי, אם אתן לא תקנו לי, אצטרך לקנות לעצמי כי אין מצב שאני מדלגת על תכשיר ורוד שמכיל בתוכו אורגיית חומצות – ראו הוזהרתן. אפשר להזמין אותו מכאן עם חברת שילוח (או לצוד באיביי).

ווישליסט מתנות יום הולדת במגזין Fashion tailsלא הזמנתי מאסוס כבר זמן מה אבל זה לא אומר שאתם לא יכולים להזמין לי! את המותג Lazy oaf אני אוהבת כבר תקופה ארוכה וממליצה במיוחד על חולצות הטישירט שלהם שעשויות מכותנה נעימה ורכה. החולצה הזו היא בחירה מתבקשת, מכאן.

ווישליסט מתנות יום הולדת במגזין Fashion tailsאיני מפסיקה לחשוב על הבושם הזה ומן הראוי שיהיה שלי. הוא גם כיכב בפוסט בשמי הנישה שלי, תנו לי! מכאן

ווישליסט מתנות יום הולדת במגזין Fashion tailsעוד לא קרב היום שבו אקנה לעצמי טי-שירט בייסיק ב-50 פאונד, אבל אני בהחלט זקנה מספיק כדי לרצות אחת כזו, לטיפולכם המסור אודה. תודה. מכאן.

ווישליסט מתנות יום הולדת במגזין Fashion tailsמן הראוי שלכבוד יום הולדתי אקבל שרשרת עם האות שבו מתחיל שמי ויש אפילו 10% הנחה ברכישה, על לא דבר! אני כלבת יום ההולדת הכי מתחשבת ביום, מכאן

ווישליסט מתנות יום הולדת במגזין Fashion tails

מחזיק כרטיסים של האחת והיחידה, קייט ספייד, מכאן

ווישליסט מתנות יום הולדת במגזין Fashion tails

ואם כבר אז מוטב שיהיה לי ארנק תואם, נכון? זה של טד בייקר הוא מרהיב ונמצא בראש הווישליסט שלי, מכאן

ווישליסט מתנות יום הולדת במגזין Fashion tails

לא היו לי עגילי חישוק שנים והגרסא האלגנטית הזו נראית כמו דרך טובה לסגור מעגל, מכאן

ווישליסט מתנות יום הולדת במגזין Fashion tails

ואם אתם כבר מזמינים מאסוס, עשו טובה, אין לי עדיין שום פריט מתוך הקולקציה החדשה של Ban.do אהוביי וזה ממש מחדל. מכאן.

ווישליסט מתנות יום הולדת במגזין Fashion tailsיש לי חשק לסניקרס חדשות ואילו בנעלי ההתעמלות של פומה אני חושקת כבר כמה זמן. כעת הן נחתו באסוס בגרסא תכלכלה וזה מוצא חן בעיניי אפילו יותר, מכאן.

ווישליסט מתנות יום הולדת במגזין Fashion tails

אני אוהבת את כל הטבעות המינימליסטית של Mejuri כך שכל בחירה תהיה מוצלחת מבחינתי, למשל זו, זו או זו

ווישליסט מתנות יום הולדת במגזין Fashion tails

נרות של דיפטיק הם הנרות הכי טובים שיש, נקודה. הבעירה שלהם מושלמת והריחות מעולים, אני הכי אוהבת את הניחוחות העציים והירוקים שלהם, רק מה? המחיר אאוץ’, לכן זו תהיה מתנת יום הולדת מושלמת. מכאן.

ווישליסט מתנות יום הולדת במגזין Fashion tails

עוד קצת סקין קייר לסיום, הפעם של מותג נישה שעושה לי עיניים כבר כמה זמן. הסרום הזה הוא כל מה שטוב בעולם הטיפוח הבוטאני, המחיר שלו סביר והמשלוח הבינלאומי בחינם. מכאן.

אז איך יודעים שלא ייבצעו רכישות כפולות? כפי שניתן לראות, חובבות הפתעות גדולה אני לא, כך שהכי פשוט יהיה לדבר איתי ולתאם איתי. מה לגבי הכיף שכרוך בלחפש מתנה, להתאים אותה לחוגג יום ההולדת ולהפתיע אותו? אני אומרת – לעזאזל עם זה, מוטב לקבל מה שאת רוצה באמת במקום להכניס את כל מי שאוהב אותך לסטרס קיומי. כמה נחמד שבכל שנה אני הופכת להיות תובענית ושתלטנית אפילו יותר, הידד!