הו איביי. ללא ספק האתר שצבר את המוניטין הכי גרוע לאורך השנים ולא בכדי אבל אני עדיין שומרת לו חסד נעורים מאחר שזה אחד האתרים הראשונים שגיליתי עם כניסתי לעולם האונליין שופינג. זה לא שהוא היה תמים כל כך בעבר, אבל תופעת החיקויים ללא ספק התפשטה והחמירה לאורך השנים. אולי בגלל שהתמזל מזלי ולא נפלתי על שום חיקוי, הוא המשיך להיות אחד האתרים שאני נהנית לקנות בהם עד עצם היום הזה, אם כי אופי החיפוש שלי בו בהחלט השתנה עם הזמן.

זה בהחלט אתר שאני ממליצה להיזהר בו ולא הייתי מחפשת מוצר איפור שיש סביבו הייפ כי רוב הסיכויים שאכן תיפלו על חיקוי. לכן החלטתי לעשות עבודת שטח מקיפה ולהמליץ לכן על כמה מוצרים מקוריים ואמינים, מהסוג שאני מזמינה מאיביי שוב ושוב כי אין להם תחליף. עוד לפני כן, אמליץ לכן לפתוח חשבון באתר Ebates אם טרם עשיתן זאת, ממש כאן.

אל חשש, זו ממש לא הונאה – הכל כאן Legit וחינמי לחלוטין. זה אתר שלאחר פתיחת החשבון בו, אתן נכנסות ממנו לשלל אתרי קניות, כמו למשל איביי ומבצעות רכישה. הרכישה מתבצעת בדיוק באופן שבו אתן רגילות באותו אתר אבל היא מתועדת דרך Ebates ואתן מקבלות החזר נאה מערך הרכישה. השתמשתי בשירות הזה לפני שנים ונהניתי ממנו מאוד (ראיתי החזרים נאים!), עד ששכחתי מקיומו ורק לאחרונה חזרתי אליו שוב וזה באמת הבדל משמעותי. אם כבר אנחנו מוציאות הון באתרי קניות, למה שלא נקבל כמה אחוזים מהרכישה בחזרה?

פוסט על מציאות מאיביי במגזין Fashion tails Luba Shragaמכירות את בלוני ה-LOVE שצצים עכשיו בכל מקום ועולים הון? הם מושלמים לצילומים, למסיבות וכמובן גם לחתונות. אבל למה לשלם הון על בלון אם אפשר לשלם דולר אחד? מכאן.

פוסט על מציאות מאיביי במגזין Fashion tails Luba Shragaסטודנטיות ומחפשות עט טוב שעובד באמת? אתן יכולות להפסיק לחפש כי העטים של חברת MUJI היפנית הם שם דבר בעולמן של גיקיות כלי הכתיבה (יש דבר כזה?), מכאן

פוסט על מציאות מאיביי במגזין Fashion tails Luba Shragaבואו נודה באמת, כולנו שונאות לנקות מברשות. אני לרוב מסיימת את התהליך כשהידיים שלי נראות כמו של בת 85 מרוב השהייה הממושכת מתחת לברז המים. כדי להקל קצת את התהליך, אלוהי הסיגמא המציאו את כפפת הסיליקון הזו ומאז כולם כבר הספיקו לגנוב מהם את הרעיון, ממש כאן.

פוסט על מציאות מאיביי במגזין Fashion tails Luba Shraga

יש גם משטח ניקוי למיטיבות לכת, מכאן

פוסט על מציאות מאיביי במגזין Fashion tails Luba Shragaאם כבר הזכרנו את MUJI אז כדאי שתדעו שהם אלופים בכל מה שקשור לייצור פדים מכותנה. מאז שגיליתי אותם – לא חזרתי לפדים רגילים ואני פשוט מזמינה בכל פעם אריזת ג’מבו לא מולבנת מאיביי. זה הדבר הכי רך, הכי נעים והכי לא מתפורר שאי פעם תפגשו, סמכו עליי, זה מאסט. מכאן.

פוסט על מציאות מאיביי במגזין Fashion tails Luba Shraga

פוסט על מציאות מאיביי במגזין Fashion tails Luba Shraga

אני מתכננת פוסט ענקי שעוסק בטיפוח קוריאני אז אני לא רוצה לחלק יותר מדי ספויילרים, רק אומר שאם אתן סובלות מאקנה או מהופעה של פצעונים, שני המוצרים האלה של cosrx הם מאסט באוסף שלכן והם אפילו מאושרים על ידי גורו הטיפוח קרולין היירונס. ארחיב עליהם כאמור בהמשך, מבטיחה. מכאן ומכאן.

פוסט על מציאות מאיביי במגזין Fashion tails Luba Shraga

עדיין בשגרת הטיפוח וגם על זה מצפה לנו פוסט נפרד, אז רק אספר בינתיים שהזמנתי שתי חבילות של מטליות ניקוי הפנים האלה ואני מאוד מרוצה. הן רכות ונעימות, אני עושה בכל אחת מהן שימוש במהלך שגרת הניקוי בערב ומשליכה לכביסה, אז חבילה של 20 לגמרי סוגרת לי את הפינה. מכאן.

פוסט על מציאות מאיביי במגזין Fashion tails Luba Shragaחובבות הצילום בוודאי כבר יודעות שרפלקטור עולה הון קטן בארץ, למרבה המזל – באיביי הוא עולה גרושים. בכלל, לפני שאתן שוקלות לקנות ציוד צילום שקשור בתאורה או בחצובות, ממליצה בחום לבדוק את ההיצע באיביי או באלי אקספרס (ולקרוא היטב חוות דעת כמובן). מכאן.

פוסט על מציאות מאיביי במגזין Fashion tails Luba Shraga

עדיין בנושא הצילום, הפעם בכל מה שקשור בצילום פולארויד. אם אתן מחפשות חנות שמוכרת את כל האקססוריז הרלוונטיים למצלמת הפולארויד שלכן, כולל פילם בשחור-לבן שמאוד נחשק בחודשים האחרונים, זו החנות עבורכן.

פוסט על מציאות מאיביי במגזין Fashion tails Luba Shraga

ככלל, אין באמת סיבה להזמין שפתונים של מאק באיביי ומוטב לקנות בחנות, אבל יש גוונים מסוימים שלא הגיעו לארץ כמו למשל MEHR היפיפה. במקרה שבא לכן להתחדש בשפתון שקשה להשיג, ממליצה לכן לפנות למוכר הזה.

פוסט על מציאות מאיביי במגזין Fashion tails Luba Shraga

אם אתן מחובבות האיפור הקוריאני, בחנות הזו תוכלו למצוא מדגם ממש מצוין של מוצרים. אלה מוצרים שיש להם ניחוח קצת יותר מערבי, לכן לא תמצאו פה מוצרים ריריים אך הם עדיין מבוססים על הפילוסופיה הקוריאנית לטיפוח הפנים.

אז זהו לבינתיים, אם אהבתן את הרעיון אשמח להפוך את זה לסדרה קבועה ואל תשכחו להירשם לאיבייטס כדי לחסוך פרוטות.