אתן כבר יודעות איך זה עובד: מוצרים חדשים  שעומדים למבחן. בחלקם התנסיתי באופן ראשוני, את חלקם סקרתי בצורה מעמיקה. חלק אהבתי, חלק פחות ויש אפילו כמה הפתעות נעימות (וגם כמה נפילות). נתחיל:

נחתו במשרדי מהדורת פברואר Fashion tails Luba Shraga

נחתו במשרדי מהדורת פברואר Fashion tails Luba Shraga

לא תליתי תקוות גדולות בפלטה הזו של קרליין ואני מודה שהופתעתי לטובה. יש לי אוסף מרשים למדי של היילייטרים ולכן הייתי משוכנעת שהפלטה הזו תהיה MEH לכל היותר ותעבור הלאה, כי תיארתי לעצמי שהיא בוודאי לא תהיה ראויה להישאר עם שאר החברים באוסף. הכי Mean girls גרסת מוצרי האיפור. בכל מקרה, התברר שהיא ראויה בהחלט הודות לשלושה היילייטרים פיגמנטיים, רכים ומעוורים כמו שאני אוהבת שיכולים להתאים לגווני עור שונים. למה רק שלושה? כי בדומה לפלטות היילייטרים רבות, גם כאן התעקשו להוסיף גוון נחושתי שלא ברור לי איך הוא יכול להתאים בכל צורה שהיא ללחיים, אבל הוא יכול לעבוד בתור צללית שימרית כך שזה לא חסר תועלת לחלוטין.

המינוס היחידי הוא באריזה שממש קשה לפתוח ולכן אני לא טורחת לסגור עד הסוף כדי שלא אצטרך להיאבק בה בכל פעם, אבל באמת שזה חסרון זניח יחסית לעובדה שאפשר למצוא פלטה מוצלחת כל כך בדראגסטור ועוד של מותג ישראלי. שאפו. פלטת Shimmer & Glow עולה 120 ש”ח לפני המבצעים השונים.

נחתו במשרדי מהדורת פברואר Fashion tails Luba Shraga

אם יש מוצרים שאני מציגה בפניכן לפני שהספקתי לדגום או בתור סקירה ראשונית, אני משתדלת לחזור אליהם עם סקירה מעמיקה יותר מאוחר יותר כדי שזה לא יהיה חסר ערך לחלוטין. דעתי לגבי המוצרים של JUVENA לא השתנתה דרסטית מהפעם האחרונה, אם כי ייתכן שהייתי קצת קשה מדי איתם בפעם הקודמת. הייתי בדיוק בנקודה שבה התעניינתי יותר במוצרים טבעיים ולכן שני מוצרים מסקרנים מאוד אבל עם רשימת רכיבים פחות ממושלמת עוררו בי רתיעה ונפלו קורבן לעניין המחודש שלי במוצרי טיפוח.

בכל מקרה, מאחר שרשימת הרכיבים שלהם לא השתנתה באופן מהותי גם דעתי לא יכולה להשתנות לגביהם, אבל אני עדיין חושבת שאלה שני מוצרים שנותנים עבודה ובוודאי יישמחו מישהי שפחות מפריעה לה סוגיית הרכיבים. לפילינג האורז הגעתי עם ציפיות מאוד גבוהות ואכן הוא השאיר את העור בתחושה נקייה אך לא מיובשת והתגבש בצורה מאוד נוחה במגע עם המים, אך הוא מכיל בתוכו טלק שזה רכיב די מבאס. אני מתכוונת להמשיך להשתמש בו וגם ליהנות ממנו, כי חשוב לשמור על פרופורציות ואין לי שום כוונה להשליך כל מוצר שלא עומד בקנה אחד עם האידיאל החדש שלי – אך זה לא מוצר שהייתי קונה שוב בעצמי. אגב, זה לא שהכל שחור בפורמולה של המוצרים: הם בסך הכל מכילים בתוכם גם רכיבים ברמה גבוהה כמו תמציות עשירות של פרחים ושמנים טבעיים, לצד חומצה היאלורונית, אבל כמו אינספור חברות אשר אינן דוגלות ברכיבים טבעיים בלבד – אפשר גם למצוא בהן לעתים רכיבים שעלולים לסתום נקבוביות.

בקרם העיניים יש רשימת רכיבים טובה יותר אך גם כן אינה נטולת רבב. הייתי קצת קשה איתו כשחרצתי שהוא אינו מתאים לחורף כשהשוויתי אותו ל-OSMOTER של אהבה שהוא בעצם סרום מאוד עשיר, אך כעת כשהוא נגמר בצער רב, התחלתי להשתמש בקרם העיניים של JUVENA ואני נהנית ממנו בסך הכל. קרם עיניים להבדיל מהפילינג הוא מוצר שאין לי דרישות גבוהות לגביו אז לא דרוש הרבה כדי לרצות אותי. לקרם העיניים יש מרקם קטיפתי והוא עשיר למדי אז בסך הכל הוא עושה את העבודה גם אם יש לי מוצלחים ממנו באוסף.

את קרם העיניים Regenerating anti wrinkle eye cream והפילינג  Lifting peeling powder ניתן להשיג בסניפי סופר פארם

נחתו במשרדי מהדורת פברואר Fashion tails Luba Shraga

את השמן ARTEMIS של סאנדיי ריילי הפסיקו לייצר אך אני מראה לכן אותו בכל זאת כדי לערוך לכן היכרות מעמיקה יותר עם מוצרי החברה. מובן לי לגמרי מדוע הפסיקו לייצר אותו, יש בו כמה פקטורים שהופכים אותו לבלתי מסחרי בעליל: ריח חריף, ירוק ועשבי, לצד מרקם סמיך ואפילו קצת סירופי של השמן. אני מוכרחה להודות שאני מתה גם על הריח וגם על המרקם – וכמובן על התוצאות היפות (יום לאחר השימוש אני קמה עם עור זוהר, לחותי ומאוזן) שהוא מעניק והוא משמש דוגמא מובהקת לסיבה שבגללה אני אוהבת כל כך את המוצרים של סאנדיי ריילי: הם שמים דגש אמיתי על העור, עם רשימת רכיבים טבעיים באמת ולא רק על ריחות מפונפנים שייגרמו ללקוחות לשלוח יד אל כרטיס האשראי.

התחליף הרשמי לארטמיס הוא ה-UFO שמכיל בתוכו חומצה סליצילית וממה שהספקתי לקרוא לגביו ברשת – נופל ממנו בהרבה. אם אתן חדשות לליין של סאנדיי ריילי ורוצות המלצות למוצרים טובים, נסו את קרם הניקוי ה-Ceramic slip שהספקתי כבר לעשות בו שימוש נרחב מאז שדיווחתי עליו לראשונה, הוא עושה עבודה נפלאה והמחיר שלו מאוד סביר ואם אתן בכל זאת מחפשות שמן, נסו לבדוק את LUNA או את JUNO

נחתו במשרדי מהדורת פברואר Fashion tails Luba Shraga

סאלי היוז אמרה שאחד המוצרים הכי לא מספקים לקנות הם מסקרה, כי היא כמעט לעולם אינה קולעת למה שמחפשים ועונה על כל הקריטריונים. הסכמתי איתה מאוד עד לאחרונה, עד שפגשתי את הבולד של קרליין ואז המרדף שלי אחר המסקרה המושלמת תם ונשלם. לא הייתי מעלה בדעתי לקנות מסקרה חדשה, אבל כשהמסקרה של בובי בראון, ה-Opening eye נשלחה אליי, כמובן שלא יכולתי לסרב לה.

גיליתי מסקרה שונה מאוד בהשוואה לבולד: כזו שמגיעה עם מברשת גדולה ושמה דגש יותר על ההארכה מאשר על העיבוי – לכאורה לחלוטין לא סוג המסקרות שאני אוהבת ולמרות זאת, נוצר בינינו סיפור אהבה, כי אני מוצאת שהשילוב בין העובדה שהיא מאריכה (אך לא בצורה דרמטית מדי) ובכל זאת קצת מעבה אכן מעניק אפקט של עיניים פקוחות ורעננות יותר – והחלק הטוב ביותר? היא אינה נמרחת, בכלל. כיאה למוצר של בובי בראון, המחיר לא סמלי בכלל – 170 ש”ח, אך אם אתן מחפשות מסקרה יוקרתית שעושה עבודה מרשימה ואינה נמרחת, זו המסקרה עבורכן.

נחתו במשרדי מהדורת פברואר Fashion tails Luba Shraga

נחתו במשרדי מהדורת פברואר Fashion tails Luba Shragaהנה עוד מוצר שלא הייתי להוטה לנסות כלל וכלל – וזו פלטת השפתונים של איל מקיאג’. כחובבת פלטות, אני יכולה להעיד שפלטות שפתונים מדורגות הכי נמוך בסקאלה של מוצרים שמעניינים אותי ולמעשה, השילוב של המרקמים הרטובים זה מתכון כמעט ודאי לג’יפה. רק שבפלטה של איל מקיאג’ זה לא קורה, הודות לפורמולה מאוד דקה ולא נוזלית. המוצרים נשארים במקומם ואני צופה שגם בשימוש מאסיבי הם לא יהפכו לדוחים.

הפלטה שקיבלתי, Violet affair מגיעה בסקאלת גוונים סגלגלה וורודה עם פורמולה נוחה מאוד על השפתיים ופיגמנט נאה. הופתעתי לגלות שאני ממש נהנית ממנה ומשתמשת בה גם מעבר לרושם הראשוני ולמטרת הסקירה בבלוג. מה שכן, זו לא פלטה שמתאימה לנשיאה בתיק ולטאץ’ אפים במהלך היום, אלא אם כן בא לכן לקחת אותה איתכן עם מברשת קומפלט. אמנם היא מאוד קומפקטית בגודל שלה אבל אני לא רואה את עצמי מיטלטלת עם קיט שפתונים שלם ביום יום. לסיכום: הפתעה נעימה מאיל מקיאג’ שחשבו על עניין האריזה עד הסוף, אופציה נהדרת גם למאפרות מקצועיות, קצת פחות שכיחה למשתמשת הפרטית אך יתאים לכל מי שמחפשת גיוון של צבעים במקום אחד.

מחיר כל פלטה 229 ש”ח, מחיר מברשת שפתיים 129 ש”ח (אך מדי פעם יש גם מבצעים)

נחתו במשרדי מהדורת פברואר Fashion tails Luba Shragaהפתעה נעימה ציפתה לי מקולקציית הפאוני החדשה של ל’אוקסיטן: המוצר שנחת אצלי הוא תחליב לחות במראה מאט ובתור מי שעשתה בו כמה וכמה שימושים אני יכולה לומר לכן: הוא באמת עובד! לא הייתי אומרת שהוא מעניק לעור מראה מאט לחלוטין במובן של “מת” ושטוח, אבל הוא משפר את עמידות המייקאפ עליי לאין שיעור ואני זוכרת באופן חד משמעי כיצד המייקאפ נטה להבריק עליי אחרי פרק זמן מסוים ועם המוצר הזה – נאדה. בתור תחליב לחות אני לא חושבת שיש בו סגולות מיוחדות ואני לא משתמשת בו למטרה הזו בכלל, אבל בתור פריימר הוא משובח ואם יש לכן עור שנוטה להבריק אחרי כמה שעות, ממליצה לכן לבדוק את המוצר הזה. הוא עולה 149 ש”ח וניתן להשיג אותו כאן ובחנויות ל’אוקסיטן

נחתו במשרדי מהדורת פברואר Fashion tails Luba Shraga

זוכרות שאמרתי שאני ממשיכה להשתמש במוצרי טיפוח עם רכיבים קצת פחות מושלמים, כי ובכן, אלה החיים? אז הנאמר אינו תקף למוצרים שנוגדים את הפילוסופיה שלי לגבי טיפוח עור באופן מוחלט, כמו למשל ג’ל הניקוי הזה של קרליין. זה לא שהג’ל הזה עשה לי משהו רע במיוחד ואין לי נגדו שום דבר באופן אישי, אבל יש לו רשימת רכיבים שאפשר למצוא לעתים קרובות בדראגסטור ואלה רכיבים שאני לא רוצה לקרב לפנים שלי. אני בטוחה שלמוצרים כאלה יש את הקהל הקבוע שלהם והם לא צריכים את חוות הדעת שלי כדי לרכוש אותם ולכן על הסקירה של המוצר הזה אני מדלגת. רק מפצירה בכן שאם אתן אכן רוכשות אותו – עשו בו שימוש ישירות מהשפורפרת ולא ממברשת הניקוי המיותרת הזו, כי זה מתכון לבקטריות שאתן לא רוצות. הג’ל עולה 49.90 ש”ח.

נחתו במשרדי מהדורת פברואר Fashion tails Luba Shraga

עוד מוצר של קרליין שאיני מבינה הוא ה-MATT IT, שפתון שאמור להעניק מרקם של מאט לשפתונים במרקמים שונים. אני מבינה את הרעיון שעומד מאחורי הקונספט, שמטרתו להפוך כל שפתון לשימושי יותר בכך שיוכל לשמש גם כשפתון לחותי יותר וגם כשפתון מאט, אבל זה קונספט מיותר בעיניי כי מי שרוצה שפתון מאט בכל מקרה תקנה שפתון מאט ולהיפך. כמו כן, המוצר הזה גם לא באמת נותן עבודה כך שמבחינתי אפשר לדלג. מעריכה את הרצון לייצר מוצר טרנדי ואת הרעיון שעומד מאחוריו, אבל הביצוע לא עובר את הרף מבחינתי.

נחתו במשרדי מהדורת פברואר Fashion tails Luba Shraga

אפרופו מוצרים שאני לא כל כך מבינה את התועלת שלהם, כאן נמצא גם פריימר הריסים של Sacara. הטענה שלי אגב היא אינה לפריימר הריסים הזה באופן ספציפי, כי ביחס לז’אנר הוא עושה את עבודתו ומוסיף אקסטרה משהו קטן (מאוד קטן) למראה הריסים לאחר הנחת המסקרה, אלא שאני לא מצליחה להבין את הקונספט של הז’אנר הזה באופן כללי. יש לנו מעגל ריסים ומסקרה טובה למטרה הזו בדיוק, כדי לגרום לריסים להיראות מרשימים וארוכים יותר, אז מדוע צריך להוסיף שלב נוסף? אני לא נוהגת להשתמש במוצרים שמבחינתי רק מאריכים את טקס הנחת האיפור שלי שלא לצורך וזה בהחלט מופיע אצלי גבוה ברשימת המוצרים המיותרים.  הפריימר עולה 14.9 ש”ח

נחתו במשרדי מהדורת פברואר Fashion tails Luba Shraga

נחתו במשרדי מהדורת פברואר Fashion tails Luba Shraga

עוד מוצר שהוא בגדר נפילה מבחינתי אלה עפרונות הצלליות של Sacara. אם אתן רואות כאן הופעה של פיגמנט כלשהו, זה רק כי הייתי צריכה לעבור עם המוצרים על היד שוב ושוב ושוב עד שיסכימו להופיע. יש להם פורמולה יבשה מאוד ולא פיגמנטית – ולכן גם במחיר הפעוט שמבקשים תמורתם, הם לא שווים את ההשקעה מבחינתי. יש מוצרים מהז’אנר וגם מהדראגסטור שנותנים עבודה הרבה יותר טובה ושמעתי שמועות שאפילו עפרונות הצלליות של אסנס עושים עבודה טובה. לסיכום – לדלג. מחיר כל צללית הוא 19.9 ש”ח

נחתו במשרדי מהדורת פברואר Fashion tails Luba Shraga

אני מחבבת מאוד את המוצרים של מריו בדסקו למרות שאני לא כל כך יודעת מדוע. אני מתחברת לפילוסופיה של המותג שדוגלת בשימוש בחומצות ובחומרים פעילים, אבל מבדיקה של רשימת הרכיבים בכמה מוצרים – היא ממש לא מושלמת ובדומה למוצרים של JUVENA ובעצם לרוב מותגי הטיפוח המוכרים: יש כאן רכיבים מעולים לצד רכיבים משמעותית פחות טובים.

כמובן שהאריזות היפות ועבודת הסושיאל הטובה השפיעו עליי גם כן ולכן התפתיתי לרכוש את תכשיר ייבוש הפצעונים של המותג בתקופה שבה העור שלי עדיין היה בעייתי. להבדיל מתכשירי תרחיף שכאלה, את המוצר הזה של מריו לא אמורים לערבב ולשקשק אלא לעשות בו שימוש AS IS. זה מוצר חביב שבדומה למוצרים אחרים מהז’אנר, מצליח להקטין את נראות הפצעונים כעבור שימוש של כמה לילות. לומר לכן שהוא העלים כל זכר לפצעון תוך לילה כמו שמספרות עליו נשים אחרות? החוויה שלי הייתה קצת שונה ולסיכום, נותרתי עם התחושה שהוא לא לפה ולא לשם, כך שזה לא מוצר שהייתי רוכשת שוב. אם מיציתן תכשירי טיפול נקודתיים אחרים ובא לכן לנסות משהו חדש, ייתכן שהוא שווה ניסיון. ניתן להזמין אותו כאן.

נחתו במשרדי מהדורת פברואר Fashion tails Luba Shraga

אז כדי שזה לא ייראה שאני קוטלת רק מוצרים זולים ומהללת יקרים, הנה מוצר זול יחסית שעושה עבודה מצוינת. ה-SKINFOOD של WELEDA הוא בדיוק כפי שהוא מתואר: מוצר שהעור ממש שואב כשהוא יבש מאוד. זה מוצר רב תכליתי שלדעתי כולן צריכות שיהיה להן בבית כי הוא לא מיועד לאזור ספציפי אלא מתמודד באופן כללי עם כל אזורי היובש הקשים הודות לתערובת של שעוות הדבורים והשמנים שהוא מכיל בתוכו. מדובר בדיופ פחות יוקרתי לקרם המפורסם של אליזבת ארדן, קרם שמונה השעות שהוא מאוד יעיל ועם זאת גם מאוד יקר. מחפשות וריאציה זולה אך שימושית באותה מידה? בינגו. המוצר עולה 64.90 ש”ח וניתן להשיג אותו בבתי מרקחת, רשתות טבע ופארמים.

נחתו במשרדי מהדורת פברואר Fashion tails Luba Shraga

עוד מוצר חביב לשימוש הוא קרם ידיים מזין מבית קרמה. הוא לא מאוד ריחני או מאוד מלחך, הוא בטח לא מתחרה בקרם הידיים המושלם של סבוקלם, אז דעתי הכללית לגביו פושרת. מצד שני, אני בהחלט מכירה בכך שלא כולן מחפשות כל הזמן קרם מאוד עשיר, מאוד סמיך או מאוד ריחני ולכן טוב שיהיה בבית מוצר ניטראלי יחסית שאפשר לשלוף כשצריך, מה שמסכם בהחלט את הרגשתי לגבי המוצר – ניטראלי, לא מרגש או בולט בתחומו אך בסך הכל שימושי.

נחתו במשרדי מהדורת פברואר Fashion tails Luba Shraga

מוצר שאפשר להגדיר בצורה הזו בדיוק הוא הבאלם של המותג הנוסטלגי Labello. אני לא חושבת שיש כאן מישהי שלא גדלה על המוצרים של Labello אבל להבדיל משפתון הסטיק הרגיל, הבאלם הזה הרבה יותר שעוותי וגם עשיר יותר, מוצר שמתאים יותר לשימוש בחורף אך לא רק. אני שוב מגדירה אותו כניטראלי כי הוא לא עשיר באותה מידה כמו באלמים אחרים שפגשתי ואין לו מרקם מפנק במיוחד, אבל זה מוצר שעושה את העבודה ונחמד שיהיה בבית.

נחתו במשרדי מהדורת פברואר Fashion tails Luba Shraga

נחתו במשרדי מהדורת פברואר Fashion tails Luba Shragaנסיים עם מוצר דראגסטור מוצלח – עפרון העיניים Easy liner מבית פופה. פופה לא נוטים לאכזב ועיפרון העיניים החדש מהווה דוגמא לכך: הוא פיגמנטי, חמאתי ואינו “מושך” את העור במריחתו. הגוון הירוק שקיבלתי ללא ספק עשיר ויפיפה – ואני אפילו מוצאת את עצמי מורחת אותו בקו המים בלוקים ניטראליים שאותם אני רוצה להדגיש עוד יותר, מבלי לעשות שימוש בגוון השחור. הם נעימים גם על קו המים, אינם גורמים לרגישות ובסך הכל אופציה טובה נוספת לעפרון עיניים שעובד היטב מהדראגסטור. לאור העובדה שקיימות כל כך הרבה אופציות טובות משם, באמת לא רואה סיבה להשקיע בעיפרון עיניים יוקרתי אלא אם כן נתקלתן בגוון יוצא דופן.

העיפרון עולה 25 ש”ח

אז זו הייתה הסקירה שלי לחודש פברואר, יש מוצרים שמסקרן אתכן לנסות? אם כן, מוזמנות לכתוב לי בתגובות!