קימי (ע”ע קים קרדשיאן) הביאה הרבה דברים מופלאים, קסומים ואינטליגנטיים לחיינו. אחד מהם הוא ללא ספק טרנד ה-One color dressing או במילים אחרות: טרנד הלבוש המונוכרומטי. הכוונה ללוק שלם שמורכב משכבות של פריטים בצבע אחד, בלי שום חריגות. מאחר שקימי היא מלכת הניודים, פחות סביר להיתקל בה לבושה באנסמבל בצבע זועק אלא הכל נע על סקאלת הבז’, הקאמל והלבן, בקיצור – כל מה שמדגיש את עור המוקה שלה.

כמובן שגם שאר חברות המשפחה אימצו את הטרנד בשמחה, על אותה סקאלת גוונים בדיוק:

One color outfit trend Fashion tailsאז אני לא קימי, או קיילי וגם לא נורת’ או סיינט למרבה הצער: אין לי עור מושלם בצבע מוקה, אין לי סוללת מנתחים ואין לי מלתחה או תקציב אסטרונומי שמאפשרים לי לשחק משחקים עם האאוטפיטים ולקבוע טרנדים – ובכל זאת, רציתי לבדוק איך הטרנד הזה נראה על בני אנוש רגילים. לשם כך פניתי למגזין החביב עליי ה-Man repeller שעשו ניסוי כזה בדיוק וגרמו להיילי הכתבת שלהם ללבוש אאוטפיטים של צבע אחד בלבד:

One color outfit trend Fashion tails, Photo by Man Repeller

את הפוסט המלא תוכלו למצוא כאן. אז נכון שלמגזין יש טעם אופנתי מאוד ייחודי ולא כל אחד ייתחבר לסטייל הזה, אבל ראיתי כי טוב והמשכתי לחפש השראה:

One color outfit trend Fashion tails

One color outfit trend Fashion tails

One color outfit trend Fashion tails

One color outfit trend Fashion tails

אני מודה ומתוודה ש-Polyvore הוא אתר שלא שיחקתי איתו מאז 2010 לערך, אבל כשזה נוגע לענייני הרכבת אאוטפיטים תיאורטיים ולבדיקת טרנדים ושאר נושאים ברומו של עולם – זו הכתובת. בניתי לוקים שכולם מבוססים על הגוונים הניטראליים ומה אומר לכן? חיבבתי את התוצאה עד מאוד.

כעיתונאית חוקרת ובלתי מתפשרת, החלטתי לפתוח את הארון שלי ולנסות את הטרנד בעצמי – כשהבחירה הטבעית הייתה כחול נייבי. נבחרה שמלה בצבע כחול נייבי, המעיל הקלאסי שלי ואפילו מצאתי גרביונים בצבע זהה! שם בערך עצרתי, כי גיליתי שלמרבה הטרגדיה אין לי נעליים, תיק או צעיף בצבע הזה, המחדל, המחדל! אז ציוותתי ללוק מגפיים שחורים כי בין כה וכה לבשתי את זה לערב והנחתי שגם כך איראה כמו גוש בצבע אחיד. שברתי את הצבעים הכהים עם צעיף בצבע בלאש ותיק בצבע תואם. אולי לא הלכתי על לוק קימי עד הסוף, אבל זו הייתה סוג של וריאציה שלו ואני חייבת לומר שהרגשתי נהדר ולא נתקפתי בצורך פתאומי להשלים את הסדרה ולרכוש נעליים ותיק בצבע זהה.

One color outfit trend Fashion tails, Photo by Man Repeller

מה שאני מנסה לומר שאין באמת חוקים וקחו את הטרנד (או אל תקחו) בכל צורה שנראית לכן נכונה. בחזרה ל-Man repeller שמוכיחים שאפשר לגמרי לבחור גם בצבעים עזים ועדיין לגרום לזה לעבוד. גם את מראה הברבי פינק אייטיז שיק אני מחבבת מאוד אבל ייתכן שזו רק אני. את הפוסט המלא תוכלו לקרוא כאן.

כמובן שהדרך הכי קלה ליישם את הטרנד היא בטוטאל לוק שחור – אולי זה קצת לרמות אבל למי אכפת? אין מראה מלוטש יותר מאשר הופעה שלמה בשחור, נכון?

מוזמנות לבדוק את המלתחה שלכן ולדווח האם הייתן מצליחות להרכיב לוק שלם בצבע אחיד!