למרות סלידתי הבולטת מספרים סטייל “איך להיות ג’נטלוומן” או “איך להיות פריזאית” שמייצרים דמות מינימליסטית וקוקטית – שלא לומר משמימה, אני מוכנה להסכים איתם בדבר אחד: יש פריטים בסיסיים שנוח להחזיק במלתחה ולשלב אחד עם השני כשרוצים לוק שעובד בכל פעם. זה כמובן לא אומר שהם מאסט בעיניי או שהם צריכים לאפיין את הסטייל של מי שלובשת אותם, אלא בבחינת Nice to have.

הלוק הבא מורכב מפריטים כאלה, שאם אין לי רצון לעסוק בתרכובות מדעיות ולהחליט מה הולך עם מה, אני משלבת ביניהם ויודעת שהתוצאה תהיה בסיסית ועם זאת מספיק קולית ומעניינת מבחינתי.

פריטי בייסיק לחורף במגזין Fashion tails Luba Shraga✛ סריג בייסיק: את הסריג האפור והפשוט שעליו אני חורשת קניתי באיביי לפני כשנה. הוא התגלה כקליל אך מחמם, עם צווארון גולף כייפי ולא מרגיש סינתטי ועשוי מניילון כפי שאפשר לצפות מסחורה מצ’יינה למרות שמובן לי שהוא כזה. אמנם ציפיתי שהוא יהיה קלאסי לגמרי, אך בדיעבד התברר שהוא גם אפילו קצת טרנדי, כי יש לו שרוולים מתרחבים מעט שמתכתבים עם טרנד שרוולי הפעמון שאליו אני לא כל כך מתחברת, אבל דווקא מחבבת את הגרסא המתונה הזו. תוכלו למצוא סריג דומה כאן.

פריטי בייסיק לחורף במגזין Fashion tails Luba Shraga

✛ הפכתי לגמרי לטיפוס של כובעים לאחרונה. שקר, אני מחבבת כובעים כבר כמה זמן אבל לאחרונה זה הופך להיות אקססורי יותר ויותר יומיומי עבורי. תמיד רציתי כובע בצבע ניוד. שקר, רציתי אותו העונה ומצאתי את הכובע המושלם באתר המופתי Oliver Bonas במחיר מצחיק בסייל. מדובר בכובע בצבע אפור- סגלגל והוא פחות או יותר מתאים לכל הופעה באשר היא. הכובע לצערי כבר לא במלאי אך שווה לעקוב אחר ההתחדשויות באתר כי בטח תצוץ אופציה דומה בהמשך.

פריטי בייסיק לחורף במגזין Fashion tails Luba Shraga

פריטי בייסיק לחורף במגזין Fashion tails Luba Shraga

✛ בחזרה לבייסיק: ג’ינס. אני לא יודעת מדוע לאנשים עדיין מוזר לראות אותי בג’ינס – נכון שאני אוהבת שמלות וחצאיות, אבל ברגע שמתקרר ולא בא לי לקלף את העור שלי מרוב חום (שאפו לי על הדימוי האסתטי הזה), אני חיה בג’ינס. חשוב לי שזה יהיה ג’ינס שיושב בצורה מושלמת ולשמחתי לאחרונה היה לי מזל בתחום הזה. גם בג’ינס בייסיק אפשר שיהיו דיטיילים חמודים כמו גימור פרום שיושב לגמרי און טרנד או קרעים בברכיים. נו, אתן יודעות, הדברים הקטנים שהורסים במכוון את הג’ינס וגורמים להורים שלנו לתהות למה אנחנו לובשות בגדים קרועים, כזה.

הג’ינסים של Wrangler יושבים עליי בדיוק כמו שאני רוצה וכמעט בכל אחד מהם אפשר למצוא את הדיטייל הזה שהופך את הג’ינס לפריט בסיסי ועדיין פחות בנאלי. אני מוצאת שכל הדיטיילים הקטנים האלה לגמרי משדרגים את הלוק וכאן אפסיק לחלוק איתכן את משנתי בנושא, כי אפילו לאדם כמוני יש גבולות.

פריטי בייסיק לחורף במגזין Fashion tails Luba Shraga✛ עוד קצת אקססוריז לסיום: המגפיים שאני נועלת בחורף חייבים להיות נוחים, אבל גם כאן אני מחפשת טוויסט שיישדרג את הלוק. לקטגוריה הזו בדיוק קולעים המגפונים האלה מזארה שעשוים מבד וננעלים כמו גרב, עם עקב שקוף וחצוף. בגלל שהם עשויים מבד, השילוב שלהם עם מכנסיים שחורים מעניק לי תחושה של גזרה ארוכה יותר וזה תמיד יתרון נחמד.

✛ השרשרת של Mejuri היא הדבר הכי ענוג, עדין ויפה שיצא לי להיתקל בו. אהוב עליי במיוחד החיבור בין סריגי גולף לשרשראות ואוהבת עוד יותר את העובדה שחרוטה המילה Courage על השרשרת. ניתן להזמין אותה כאן.

תוסיפו ללוק  מעיל איכותי עם כפתורים זהובים ואתן מוכנות לכבוש את העולם, גם אם אי אפשר לסווג אתכן כג’נטלוומן פריזאית, כי בינינו – למי אכפת מהגדרות משמימות כאלה?

ולסיום איך אפשר בלי? מוצר בסיסי בכל מלתחה: חתול מפהק!

פריטי בייסיק לחורף במגזין Fashion tails Luba Shraga