לאחרונה יצר הקניות הרים שוב את ראשו, אולי כי סוף סוף נגמרו חגי השופינג המעיקים ואולי כי ובכן, אני תמיד אוהבת דברים יפים. אני שומרת על חייו של כרטיס האשראי האומלל שלי ובינתיים חולקת איתכן את כל המוצרים שמעוררים בי חשק לבזבז כספים:

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shragaאני חושקת בנרות של בלה פרויד (והאמת היא שגם בסוודרים וגם בבשמים שלה – אבל זה כבר לפעם אחרת) כבר תקופה ולפי החשבון שעשיתי עם כל ההנחות וקיזוזי המע”מ של קאלט ביוטי, אפשר להשיג אותו במחיר לא נוראי בכלל. אני מוצאת שככל שהזמן חולף, אני פחות ופחות מתחברת לנרות של באת’ אנד בודי וורקס ומרגישה לנכון להשקיע מדי פעם בנר יוקרתי יותר, אך כזה שבוער בצורה מושלמת ומפיץ ריח בכל החדר – ויש לי תחושה שהנרות של בלה פרויד הם כאלה בדיוק. מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shragaהמותג A little company שהוא אחד החביבים עליי בכל הקשור לעיצוב הבית, עומד להשיק נורות ניאון בשלל צורות ואני בטוחה לחלוטין שאני צריכה את זה. מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga

ככל שהזמן חולף, אני מוצאת את עצמי יותר ויותר מתעניינת בכל מיני חברות נישה הקשורות בטיפוח. אני מוצאת שחברות אינדי למיניהן, אפילו כאלה שרוקחות את המוצרים שלהן בבית, שמות דגש מיוחד על איכות הרכיבים ומייצרות מוצרים שיש בהם רכישת רכיבים קצרה וקולעת, רק עם חומרים מזינים ובלי בלבולי מוח. מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shragaהתמונה הזו היא סיפור חיי. מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga

עוד מנורה שנחוצה לי בחיי, מנורת גלידה ענקית! באתר ליסה אנג’ל החליטו להעניק באופן בלעדי 10% הנחה לקוראות הבלוג בהקשת הקוד TAILS10 ובתוקף עד סוף פברואר, נצלו אותו בחוכמה! מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga

אני מקווה שלכולנו ברור שהחריטה שתופיע על התחתית הזו במקרה שלי תהיה MRS SLAY, מכאן

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shragaכל מה שחשוב בחיים האלה בעצם, מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga

עשיתי מחקר מעמיק בכל הקשור למצעי שיש והגעתי למסקנה הנוקבת שאלו המופיעים בתמונה הם האהובים עליי ביותר, דווקא בגלל השימוש בפטרן שיש לא סטנדרטי. חפרתי? בהחלט. מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shragaכששום דבר לא מסתדר בחיים, תלבשו שמלה עם צווארון חתולי ופרינט של מלאכי חתולים. מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga

אני לא טיפוס שנוטה לאגור מוצרים בווישליסט שלו יותר מדי זמן מבלי לפעול בנושא, אבל זה בדיוק מה שקורה לי עם הפודרה הזו בה אני חושקת כבר חודשים ולגמרי הגיע הזמן שנצא סוף סוף מה-Friendzone, אז פודרה יפיפיה של שרלוט טילבורי, How you doin’? מכאן

מה נמצא בווישליסט שלכן השבוע?