אחסוך מכן את הפתיח הרגיל של “הו, אני לא מאמינה כמה הזמן חולף ושאנחנו כבר במהדורה הראשונה לשנה החדשה” ובואו ניגש לעניינים – הזמן קצר והמוצרים הם כמו תמיד, רבים!

פוסט נחתו במשרדי במגזין Fashion tails Luba Shraga

המוצר הראשון ברשימה הוא כנראה זה שאני הכי משתוקקת להשתמש בו והיחידי שלא פתחתי עדיין כי אני חשה שאם אכניס כל הזמן מוצרים חדשים לרוטציית הטיפוח – לא אסיים שום מוצר לעולם. מבחינתי סאנדיי ריילי לא יכולים לפספס ועם רשימת המרכיבים המעולה של הסבון הזה – אני לא צופה שזה יקרה גם הפעם. למרות רף המחירים היוקרתי של סאנדיי ריילי, את הסבון הזה קניתי במבצע 1+1 עם שותפתי לפשע והנזק הסתכם בסכום כולל של 70 שקלים כולל משלוח, נזק פעוט ביותר אם אתן שואלות אותי. באופן כללי אני לא מאמינה שיש סיבה להשקיע הון במוצרי ניקוי פנים אבל בהחלט דוגלת ברכיבים טובים במוצרים שאני רוכשת  – והסבון הזה מבחינתי הוא הטוב מכל העולמות. ניתן להזמין אותו כאן.

פוסט נחתו במשרדי במגזין Fashion tails Luba Shraga

פוסט נחתו במשרדי במגזין Fashion tails Luba Shraga

המהדורה המוגבלת של איב רושה לחגים הרשימה אותי מאוד: ראשית, היא באמת לכדה את אווירת הכריסמס בצורה מדויקת עם ריחות מתובלנים כמו תפוז מסוכר וקינמון. האריזות היו יפיפיות וגם הביצוע היה מרשים – קרם הידיים אהוב עליי מאוד לשימוש במהלך היום. הנר בגודל מיני אמנם משמש אותי למטרות דקורציה בלבד אך הוא עושה עבודתו נאמנה. נותרו כמה מוצרים בודדים מתוך הסדרה באתר ובחנויות ואם אתן מחפשות מוצרים כיפיים, באווירה חורפית ובמחיר נוח, ממליצה לכן לבדוק את ההיצע הקיים לפני שגם הוא אוזל מהמלאי, מכאן.

פוסט נחתו במשרדי במגזין Fashion tails Luba Shraga

פוסט נחתו במשרדי במגזין Fashion tails Luba Shragaקראו היטב את מה שאני עומדת לכתוב כאן: אם אתן מוצאות לנכון להשקיע בצללית בודדה אחת ואחת בלבד, אני מציעה שתעשו זאת עם הצללית Bohemian של OFRA, שהיא ככל הנראה הצללית הבודדה הכי יפה ופרקטית שנתקלתי בה. מאז שקיבלתי אותה לפני כחודש ואולי אף יותר – אני משתמשת אך ורק בה. כשאני מתעצלת ואין לי כוח לשחק עם איפור, אני בוחרת בצללית שניתן לבנות איתה מראה איפור שלם. לא כל צללית קולעת למטרה וזה צריך להיות גוון שיש בו מידת מורכבות מסוימת, כך שאפשר להניח אותו על כל גלגל העין ולאחר מכן גם לטשטש לשקע העין מבלי שהתוצאה תיראה שטוחה או לא מעניינת.

הצללית של OFRA מושלמת ליצירת מראה איפור באמצעותה בלבד וזה לוק איפור שאין סיכוי לפשל בו, אין סיכוי לטשטש אותו לא כמו שצריך, אין סיכוי שלא להתאהב בו. הגוון, הפיגמנט, הנוחות בהנחה – כל אלו הרשימו אותי כל כך, שהצללית הזו מקבלת ציון מושלם מבחינתי ואתן יודעות שזה לא קורה הרבה, דוז פואה. את הצללית ניתן להזמין כאן.

פוסט נחתו במשרדי במגזין Fashion tails Luba Shraga

פוסט נחתו במשרדי במגזין Fashion tails Luba Shraga

סדרת האקסטרים מאט של פלורמר לעומת זאת, לא הצליחה להרשים אותי וכנראה שהחבר’ה בפלורמר ממש לא צחקו כשקראו לסדרה כך, כי זה בדיוק מה שהיא – פורמולה יבשה עד כדי כך שממש קשה לעשות בה שימוש. גם הצורה של השפתון שאמנם נראית גיאומטרית וקולית – בפועל מקשה על ההנחה והתוצאה הסתכמה בשפתון שהנחתי באמצעות מברשת במרכז השפתיים וטשטשתי עם האצבע ליצירת מראה של סטיין. התוצאה אמנם הייתה יפיפיה והגוון Deep bordeaux מוצלח, אבל זו חוויית משתמש רחוקה מאוד ממה שאני מצפה מהשפתון שלי, גם אם הוא מאט. את השפתונים אפשר להזמין כאן.

פוסט נחתו במשרדי במגזין Fashion tails Luba Shraga

עם מסיכת השיער האינטנסיבית של פול מיטשל היו לי יחסי אהבה שנאה ועד לרגע זה – וזאת על אף שסיימתי אותה כבר, אני לא מצליחה להבין מה דעתי עליה. בהתחלה ניסיתי להשתמש בה כמו במסיכה שלי מ-OUAI, כלומר כמסיכה טיפולית שמשאירים שעה על השיער, כי הנחתי שמסיכות שיקומיות אמורות להתנהג בצורה דומה. זו הייתה טעות כי בפועל המסיכה הזו סמיכה יותר וזה גרם לה לשקוע לתוך השיער. בהמשך ניסיתי להשתמש בה במשך כמה דקות כל פעם וזה ללא ספק היה עדיף, אבל גם אז לא הרגשתי בתועלות שלה. ניסיתי לשלב אותה עם שמפו שונה כדי לראות האם אני מבחינה בהבדל והופ, הנה היא נגמרה! הגודל שקיבלתי היה 50 מ”ל ולטעמי קשה להתרשם ממסיכה, בוודאי כזו שלא מתאהבים בה מיד, כשמדובר במוצר בנפח כזה. אז אני לא רוצה לקטול אותה, כי אני מרגישה שיכולתי להמשיך לשחק איתה ואתן מקבלות ברכישה גודל שמאפשר התנסות טובה יותר עם ה- 200 מ”ל, לכן אסכם שדעתי היא לא לכאן ולא לכאן. ניתן לרכוש אותה כאן.

פוסט נחתו במשרדי במגזין Fashion tails Luba Shragaאיך יודעים שהמוצר של RCK שווה את ההייפ מסביבו? כי הוא גרם אפילו לי להסתקרן ולהשתמש בו. אסביר: יש לי אנטי מוחלט למוצרים משזפים, אנטי ברמה כזו שאני לא מוכנה לדגום אותם בכלל. אני לבנה מאוד עם ניסיון רע בשנים קודמות עם השמש, ש לי הרבה קעקועים על כל אזור אפשרי בגוף ואני גם עצלנית ולא אוהבת את הטרחה שכרוכה בשימוש במוצרים מהז’אנר – תכונות שיוצרות שילוב קטלני.

עם זאת, המוצר הזה של RCK בגוון לייט מיועד לבהירות כמוני בדיוק, גם לשימוש בגוף ואפילו על הפנים – וזו כבר הבטחה יומרנית שמישהי כמוני מעוניינת לבדוק. אז מסתבר שהמותג עומד בהבטחה באופן מוחלט, כי אפילו על העור שלי המוצר הזה לא נראה כמו שום דבר כתום זרחני. הוא נקרא הבודו גלואו ואני מוצאת שזה תיאור מדויק – הוא לא ממש משזף או הופך את העור לכהה יותר, אלא מעניק לו זוהר בריא, עדין ונעים. אני לא מומחית גדולה במוצרי שיזוף ומרובם כאמור אני נמנעת בהגדרה, אבל אני מוצאת שזה מוצר ידידותי למשתמשת והוא הרשים אותי מאוד. בהחלט מבינה מדוע מאפרות נשבעות עליו ולא מוציאות אותו מהקיט – והוא אפילו נכנס גם לרוטינה שלי, גם אם לא באופן יומיומי. ניתן להזמין אותו כאן.

פוסט נחתו במשרדי במגזין Fashion tails Luba Shraga

פוסט נחתו במשרדי במגזין Fashion tails Luba Shraga

סדרת הלקים החדשה של אסנס מוצלחת ביותר ויש בה כמה גוונים שאפילו אני יכולה להחשיב כמיוחדים. עם תג מחיר מצחיק של שישה שקלים למוצר באמת אי אפשר לטעות אבל אתן יודעות מה? גם אם ננתק לרגע את הפקטור של המחיר – הלקים האלה פשוט מצוינים. הם מסדרת הג’ל, מה שאומר שהם מבטיחים עמידות טובה יותר – לא הרגשתי את זה עליי אבל אני בהחלט יכולה לומר שאלה לקים קרמיים, עם פורמולה טובה ונוחים למריחה. יש בסדרה גוונים אטומים, גליטריים וגוונים פנינתיים כך שכל אחת יכולה למצוא את מה שמתאים לה. בכלליות, אני מרגישה שהגיע הזמן לפקוד את אחד הסטנדים של אסנס כי יש דיבור אינסופי על קולקציית החורף החדשה שלהם.

פוסט נחתו במשרדי במגזין Fashion tails Luba Shragaציפיתי שאני והבושם I AM של אייזנברג פריז נהיה סיפור אהבה: הוא מכיל בתוכו תווים של ברגמונט, תפוז, פטל, מגנוליה שחורה, וטיבר ופלפל שחור. התווים שלו עשו רושם כמאוד חורפיים ומתובלנים, בדיוק כפי שאני אוהבת והאריזה החיצונית הייתה קלאסית ויפה. במבחן המציאות אני מרגישה שמשהו קצת התפספס: לא חשתי במורכבות לה ציפיתי ולכן היה לי ברור שסיפור אהבה כבר לא נהיה. לתחושתי זה בושם שיתאים לקהל בוגר יותר ממני, סביבות ה-50 פלוס ואם אתן נמצאות בדיוטי-פרי, שם הוא נמכר באופן בלעדי, זו הזדמנות טובה לקנות בושם לאמא/ לחמות במחיר טוב (הבושם נמכר ב-114 דולר ל-100 מ”ל).

פוסט נחתו במשרדי במגזין Fashion tails Luba Shraga

פוסט נחתו במשרדי במגזין Fashion tails Luba Shragaלעומת זאת, סיפור אהבה עז בהחלט נרשם עם סדרת השפתונים החדשה של שיסיידו, ה-Rouge rouge. סדרה שמבוססת על טהרת הגוונים האדומים. למרות מה שניתן לצפות מהסדרה, היא מכילה בתוכה גם שפתונים שנעים על כל מיני סקאלות גוונים, כך שגם מי שלא רואה את עצמה עם אדום ניאוני – תמצא את מבוקשה. השפתונים של שיסיידו קולעים בדיוק לכל מה שאני אוהבת: פיגמנטיים, לחותיים, נוחים על השפתיים ונוחים למריחה. הם מזכירים לי קצת את סדרת שפתוני האדיקט הלחותיים של דיור שאני אוהבת גם כן, אבל הם פחות בעלי מרקם של באלם אלא פיגמנטיים אפילו יותר. הגוונים שקיבלתי הם Liaison, Crime of passion ו- Real ruby ולהחליט את מי מהם אני אוהבת יותר יהיה כמו לבקש מאמא לבחור את הילד המועדף עליה. השפתונים עולים 145 שקלים בנקודות המכירה של שייסידו.

פוסט נחתו במשרדי במגזין Fashion tails Luba Shragaכתבתי לא פעם שמומחית גדולה בעיצוב שיער אני לא ולכן גם הקריטריונים שלי בכל הקשור למכשירים הקשורים בעיצוב השיער אינם מורכבים. בדיוק מהסיבה הזו אהבתי את המחליק הקרמי של Wetline. קודם כל, אפשר לדבר על האריזה המנומרת? המכשיר מרגיש קליל, הוא מגיע עם אופציה לשלוט בטמפרטורה, הוא מחליק את השיער במעט זמן והוא לא משאיר אחריו שיער פריזי וסטטי, כך שהוא בהחלט עושה את העבודה ואין לי בעצם שום דבר רע לכתוב עליו. ניתן להזמין אותו כאן.

יש מוצרים טובים שנחתו אצלכן לאחרונה? מוזמנות לספר לי בתגובות!