אני חשה שהמדור הזה הפך להיות סולידי ואפילו אלגנטי משהו עכשיו כשאנחנו רשמית בשנת 2017. האם אני סוף סוף מתבגרת? האם תם עידן הדחפים למוצרים של חדי קרן? חייבת להודות שזה דווקא משמח אותי.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

עכשיו כשאני מחפשת אלטרנטיבות לאסוס בכל הקשור לבגדים ודברים שהם לא הכרחיים לי, עדיקה הפכו למטרה טבעית. תמיד חיבבתי אותם והזמנתי משם כמה פעמים בעבר, אבל קשה לומר שזו הייתה עצירה קבועה עבורי ואתר שהייתי בודקת לעדכונים בו באופן קבוע. אז עכשיו אני אכן עושה את זה ותנו לי לספר לכן, יש להם מוצרים מהממים (מניחה שכבר גיליתן את אמריקה לפניי). בוישליסט הסריג הפלאפי הזה לכשיחזור למלאי.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

אני חשה שדרושה חלופה מודרנית למילה “אגרטל”, כי לתאר את הפלא הזה כאגרטל זה לעשות לו עוול. איזו מילה מהבוידעם! בכל מקרה, אני מרוצה מאוד מהראש הפרחוני הזה ואם יש לכן חלופות סקסיות יותר, כתבו לי בתגובות! מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

אתר חדש ומסקרן במיוחד בתחום עיצוב הבית הוא RENN וההתמחות שלו היא בעיצוב סקנדינבי – מוכרחה לציין שהם עושים עבודה מוצלחת בכך. יש לי כבר וישליסט מרשים מהאתר, רואים שכל מוצר שם נבחר בקפידה – אבל מה שמעורר לי את הדחף העז ביותר הוא מגש השיש השחור הזה. מפתיע? פחות. מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

באתר Ban.do הופיעו מוצרים חדשים עם כיתובים חדשים – ומאחר שזה המותג האהוב עליי בעולם בערך, מיותר לציין שאני חושקת בכל מוצר ומוצר – ובמחברת הזו בפרט, יש בה אפילו ספירלה! מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

דחף קצת גיקי למצלמה החדשה של אולימפוס, היא טרם נחתה בארץ אבל אם וכאשר, אני בהחלט מתכוונת לשדרג. מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאמוצרי קייט ספייד, בדגש על המוצרים לבית ולמשרד, עושים לי חלושעס כבר כמה זמן ומשום מה אני אף פעם לא מגיעה למצב שבו אני קונה אותם. אולי כי זה יקר כמו פאק, אבל אני חושדת שלא יהיה מנוס. מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאסריגי גולף אהובים עליי במיוחד, הם כל כך מפנקים! סוודר נוסף ויפה במיוחד מעדיקה עושה לי עיניים. מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאפנקס רשימות שיש, וואו, זה כל כך לא אופייני שבוודאי בחיים לא הייתן מנחשות שאני חושקת בזה, נכון? מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאביום ראשון אין באמת צורך להסביר את המשמעות של הכוס הזו. מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאהו קרוסלי. איכות גרועה, אבל המוצרים כל כך יפים. דילמה, דילמה. אפשר לנחש מה יכריע את הכף לבסוף, מכאן.