אנחנו נמצאות בעונה שבה אפשר להשתמש במוצרים שנותנים עבודה בלבד, כי לא באנו לכאן לשחק משחקים. בימים אלו העור שלי יבש כמו אתר דייטים לבני כת האמיש (תופתעו, אבל יש חיה כזו) ולכן בהחלט היה צורך לשנות את רוטינת הטיפוח לתותחים כבדים שמחזירים לעור את הלחות לה הוא כל כך זקוק בימים אלו.

מוצרי לחות שנותנים עבודה במגזין Fashion tails לובה שרגא

במהלך היום אני נהנית להשתמש בקרם לחות לידיים בניחוח תפוז מסוכר ושקד של איב רושה. מדובר במוצר במהדורה מוגבלת שעולה 19 ש”ח בלבד והוא לגמרי מריח כמו כריסמס, עד כמה שאני מכירה ריח של כריסמס כשאני גרה ברמת גן וכל זה. הוא קליל, נספג במהרה ומגיע בגודל קומפקטי – בהחלט מוצר שאפשר לארוז ולקחת. בלילה אני נהנית להשתמש במוצר שהוא יותר Heavy duty ושם בדיוק קרם הידיים של סבוקלם סוגר לי את הפינה: קודם כל, הריח שלו פשוט פנטסטי, אני קצת מתקשה לתאר אותו אבל סמכו עליי – אני לא אחת שמרבה להשתמש במילה “פנטסטי” אלא אם כן המצב מחייב. הוא קרם הרבה יותר עשיר, לוקח לו יותר זמן להיספג וממש מרגישים שהוא מזין את העור ועומד בהבטחות שלו כמוצר אינטנסיבי וטיפולי. אם אתן סובלות מיובש בכפות הידיים ולא מחפשות מוצרים קלילים ויומיומיים – זה המוצר עבורכן.

את המוצר של איב רושה ניתן להזמין כאן ואת סבוקלם ניתן להזמין כאן

מוצרי לחות שנותנים עבודה במגזין Fashion tails לובה שרגאה- Milky hydrating mist של המותג פיקסי הוא תרסיס שאני משתמשת בו לאורך כל ימות השנה אבל בחורף הוא מרגיש נעים במיוחד. מדובר בתרסיס לחותי המכיל בתוכו גם חומצה היאלורונית שתפקידה לנעול את הלחות ולמנוע את בריחתה מהעור. המוצר הזה לא מהווה תחליף לקרם לחות אלא כשלב נוסף ואני נוהגת לרסס אותו לפני הנחת האיפור כדי לוודא שהעור מוזן היטב ומוכן לשפכטל שעתיד לבוא. את המוצר ניתן להזמין כאן.

מוצרי לחות שנותנים עבודה במגזין Fashion tails לובה שרגא

ה-Tidal הוא המוצר הראשון שניסיתי לחברת Sunday Riley ולאור ההתאהבות שלי בו זו ממש לא תהיה התנסות אחרונה. מדובר במוצר מעניין ולא שגרתי: הוא לא מתפקד כקרם לחות או קרם לילה, הוא למעשה סוג של מי ריכוך וזו גם הסיבה שמגדירים אותו כ- Ezyme water cream. יש לו מרקם כמעט ג’לי תכלכל ונעים, אמורים להניח אותו על עור נקי פעמיים ביום לפני המוצרים הבאים בתור ואין שום מניעה להשתמש אחריו בקרמים נוספים המעניקים לחות. גם ה-Tidal מכיל בתוכו חומצה היאלורונית שתפקידה ללכוד את הלחות ולכן זה גם מוצר שיבטיח “נעילה” טובה יותר של הלחות בקרמים שתניחו מעליו.

לסיכום, מוצר מעולה, כנראה החביב עליי ביותר בתקופה האחרונה, שבאמת מזין את העור וגורם לו להיראות טוב יותר. את המוצר ניתן להזמין כאן.

מוצרי לחות שנותנים עבודה במגזין Fashion tails לובה שרגא

עוד מוצר משובח הוא ה- Rose booster של MV Organics, אחד ממותגי הטיפוח המעניינים בשטח לאחרונה. MV Organics הוא מותג אוסטרלי יחסית קטן שהתפוצץ השנה במדיה והפך לחביב הסלבס – ואילו ה-Rose plus booster באופן ספציפי נחשב לאחד ממוצרי הקאלט של המותג . שמן ורדים באופן כללי ידוע כשמן מעולה להעלמת סימני פיגמנטציה, צלקות ואקנה. יתרון נוסף שלו זה שהוא מרגיע את העור ומעניק לחות לעור מיובש. אני משתמשת בו בבוקר ובערב, יחד עם קרם הלחות או סרום הלילה שלי. בבוקר אני משתמשת בו עם קרם ה- Perfecting Peony של ל’אוקסיטן, מוצר עם מרקם נעים שנספג במהרה וריח משובח. קרם הפאוני הוא מוצר שאני יכולה להשתמש בו בכל עונות השנה, אבל בחורף אני מרגישה שהוא קליל מדי ודורש שחקן חיזוק וכאן בדיוק ה-Rose booster נכנס לפעולה ויחד הם הופכים לצמד שאני ממש נהנית ממנו. את השמן ניתן להזמין כאן ואת הקרם של ל’אוקסיטן כאן.

מוצרי לחות שנותנים עבודה במגזין Fashion tails לובה שרגאמוצר שהיה חביב עליי ביותר בחורף שעבר וזנחתי אותו מאז כי הרגשתי שהיה עשיר מדי לשאר עונות השנה, הוא ה- Osmoter של אהבה. זו בדיוק העונה שבה אני אוהבת להשתמש בסרום הזה כי הוא תותח כבד בכל מה שקשור להענקת לחות לעור ולכן היה כיף לחזור אליו. הוא אמנם סרום אנטי-אייג’ינג שמיועד להעלים סימני גיל ולהעניק מראה זוהר יותר, אבל זו בדיוק הסיבה שבגללה אני אוהבת להשתמש בו בימי החורף כשזה מה שהעור זקוק לו. בהוראות כתוב שצריך להשתמש בשתיים-שלוש טיפות, אבל אני מוצאת שכמות כזו יכולה ממש להטביע את העור בשמן וטיפה אחת מספיקה בהחלט.

קרם העיניים מאותה סדרה, הוא בעל מרקם ג’לי סמיך ולכן אני משתמשת בו רק בערב. הוא נעים, מלחך ומרגיש עשיר מאוד, כך שהוא מושלם בתקופה הזו של השנה ואלה מבחינתי הם הקריטריונים החשובים כשאני בוחנת קרם עיניים. שני המוצרים עובדים נהדר כצמד אבל גם מתפקדים מצוין כל אחד בפני עצמו אם אתן מעדיפות להשקיע רק באחד מהם. את מוצרי AHAVA ניתן לרכוש בחנות הדגל שלהם ובסניפים של סופר פארם ברחבי הארץ.

מוצרי לחות שנותנים עבודה במגזין Fashion tails לובה שרגאאני מודה שחששתי לקרב חמאת שיאה כרכיב דומיננטי כל כך לאזור הפנים. לעור הגוף? מה שבא ברוך הבא, אבל לפנים? ועוד בריכוז 25%? בסופו של דבר החלטתי לתת צ’אנס ואמרתי לעצמי שאם אראה שהוא סותם לי נקבוביות או העור מגיב אליו רע – אפסיק. אבל זה לא קרה ואני בהחלט מרגישה שהוא מסוג המוצרים האינטנסיביים שטוב שיהיו בבית וטוב לשלוף בימים ממש קשים. הוא ללא ספק אחד הקרמים הכי עשירים שנתקלתי בהם ובתור מישהי שיש לה עור מעורב – הוא מתאים לי לחלון הזדמנויות קצר מאוד לאורך השנה אבל בחלון ההזדמנויות הזה אני ממש מרגישה שאני זקוקה למשהו עשיר ברמה הזו. את המוצר ניתן להזמין כאן.

מוצרי לחות שנותנים עבודה במגזין Fashion tails לובה שרגאכשהזמנתי את שמן השקדים של ל’אוקסיטן אותו מיד תפגשו, קיבלתי יחד איתו שתי דוגמיות: אחת של קרם שקדים לגוף והשני של קרם חמאת השיאה. קרם חלב השקדים של ל’אוקסיטן הוא אחד המוצרים הכי מדוברים של המותג ואני מודה שלמרות זאת, נמשכתי הרבה יותר למרקם ולריח של המוצר השני, מסדרת השיאה – והיה לי ברור שארצה אותו גם בגודל מלא. אז הנה הוא כאן והוא לגמרי מציל אותי בחורף. מעבר לכך שהוא מגיע באריזה אסתטית והוא מפנק כמו כל המוצרים של ל’אוקסיטן, הוא גם באמת נותן עבודה. גם הוא עלול להיות כבד מדי ביתר עונות השנה אבל עכשיו, לשיא החורף? בינגו. את המוצר ניתן להזמין כאן, כמו כן, ניתן לרכוש את שני המוצרים האחרונים כסט כאן.

מוצרי לחות שנותנים עבודה במגזין Fashion tails לובה שרגאאז הנה הוא, שמן השקדים של ל’אוקסיטן. זו ההתנסות הראשונה שלי עם המוצר הזה אחרי ששמעתי וקראתי עליו אינספור ביקורות מהללות (לצד גם כמה שאמרו שהוא דווקא מייבש להן את העור) ובמבצעי שופינג IL החלטתי לבדוק על מה ההייפ. גם אחרי המבצע הוא לא היה מוצר זול ביחס למה שהוא: שמן רחצה יומיומי ואני מודה שבהתחלה גם אני התקמצנתי ושמרתי אותו ל”אירועים מיוחדים” אבל אז אמרתי לעצמי שפאק איט, חיים פעם אחת וכו’, כי באמת הרגשתי בו צורך בתקופה הזו של השנה. אז הוא בהחלט עשיר, יש לו ריח טוב, הוא מרגיש מפנק אבל הוא גם נותן עבודה וקל יותר להתגלח איתו, כך שמבחינתי מדובר במוצר מנצח. הוא מגיע בבקבוקון נוח לשימוש ואני מוצאת שבשימוש יומיומי הוא יכול להחזיק בממוצע כחודשיים- שלושה. האם אקנה אותו שוב? כן, אבל לא במיידי, כי יש לי כמה שמנים של סבון שממתינים לתורם וכדי שאגלה האם מדובר בדיופ מספק – אבל בעתיד אשמח לרכוש אותו שוב. ניתן להזמין את שמן הרחצה כאן.

מוצרי לחות שנותנים עבודה במגזין Fashion tails לובה שרגאבימים היבשים ביותר שהיו לפני כמה שבועות אני והבאלם שלי ניהלנו מערכת יחסים צמודה אבל גם כעת אנחנו יוצאים קבוע. מדובר ב- Balm dot com של המותג גלוסייה בריח קוקוס ואני בהחלט מתה עליו! האם הוא מאסט? לא בטוח, רשימת הרכיבים שלו לא שונה משמעותית מכל באלם אחר על אף שהוא בהחלט יקר מבאלמים של דראגסטור, אבל הוא מוצר כיפי עם מרקם נעים וכשמשתמשים בבאלם באופן קבוע (כפי שרובנו עושות), אני מוצאת שנחמד לעשות את זה עם מוצר מפנק. מוצר נוסף ��מתלווה אליו, אם כי לא בתדירות כל כך גבוהה, הוא ה-Popcorn lip scrub של המותג לאש, שעוזר לשמור על מרקם שפתיים חלק ונעים. המוצר מכיל בתוכו רכיבי פילינג שמניחים על השפתיים והנה ספויילר: הם פשוט טעימים! כל המוצרים של לאש עשויים מחומרים טבעיים כך שאין כאן סכנת הרעלה ומוות מיידי – והמוצר הזה ספציפית נחשב לאחד המוצרים הטובים של החברה ולא בכדי, הוא נותן עבודה. את המוצר של גלוסייה ניתן להזמין כאן (יש להיעזר בחברת שילוח) ואת הפילינג ניתן להזמין כאן

מוצרי לחות שנותנים עבודה במגזין Fashion tails לובה שרגאגם את השיער צריך להזין ולהתייחס בכבוד כמו לעור. בדיוק מהסיבה הזו החלפתי השנה את מוצרי טיפוח השיער ואמרתי ביי ביי לכל מיני מוצרים זולים מהדראגסטור לטובת מוצרים עם רכיבים טבעיים וללא רכיבים מזיקים. מהסיבה הזו אני גם נהנית להשתמש בתרסיס הלחות של המותג האולטרה קולי Anese. מעבר לעובדה שהוא מגיע באריזת שיש, יש לו ריח נעים ולא משתלט – והוא מעניק לחות עדינה לשיער ולעור. הוא מרענן את השיער, מעניק לו מעט ברק וטקסטורה ובדומה לשאר המוצרים ברשימה – הוא כייפי! האם הוא מאסט? ממש לא, אבל בהחלט מוצר לבדוק אם אתן מחפשות להתפנק. למה אני חוזרת על כך שכל המוצרים האלה הם פאן? ובכן, כי אני לא חובבת קיץ, אני לא חובבת שום דבר בקיץ אז אני לא נהנית משגרת הטיפוח שלי בקיץ כפי שאני נהנית ממנה בחורף.  את המוצר ניתן להזמין כאן (יש להיעזר בחברת שילוח).

מוצרי לחות שנותנים עבודה במגזין Fashion tails לובה שרגא

אני לא ממש אפתיע אתכן אם אומר שגם בחורף צריך לשתות הרבה נוזלים, כן? גם אם אחסוך מכן כל מיני קלישאות על כך שההזנה מתחילה מבפנים, אלא רק אומר לכן שיאללה, חלאס עם השטויות, שתו מים. אם תהיתן מהו הבקבוק המופלא שמופיע לאורך הפוסט, אז מדובר בבקבוק של המומינים ואם זה מה שדרוש כדי לגרום לכן לשתות יותר, אז לכו על זה, אפשר להזמין אותו כאן. אם אתן סבתות כמוני ושופינג של תה מסעיר אתכן לפעמים יותר ממוצרי ביוטי (לגמרי איתכן בזה), אז הטופ של הטופ, ה-Sunday Riley של עולם התה, הוא התה של Pukka. כן, ניתן להשיג אותו בארץ, כן, כמו כל דבר אחר בערך, הוא עולה כאן הון – אז שווה לשקול להוציא הזמנה מאתר eChemist שם הוא זול ביותר.

אז מה עוזר לכן לנעול את הלחות בחורף? אשמח להמלצות!