זה המדור האחרון לשנת 2016 וזה משמח אותי מאוד. קודם כל, כי זה נתן לי רעיון לפתיח עבור הפוסט הזה ובינינו, יש גבול לכמות הפתיחים המקוריים שאני יכולה להנדס עבור מדור שמציג מוצרים שאני רוצה ושנית, כי זה אומר שהמדור הזה רץ באתר כבר כמה וכמה חודשים – ואתן עדיין אוהבות אותו! יש משהו ביכולת לערוג למוצרים יחדיו שהופכת את החוויה למהנה יותר. אז שנתחיל?

אם כבר סיכום 2016, אז ייתכן שהסדרה stranger things הייתה אחת הדברים הטובים שיצאו ממנה, לא מעט הודות לפסקול המשובח – אז ברור שאני רוצה את גרסת התקליט שלו! מכאן

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאומדוע שלא אחשוק גם במנורת ניאון מרהיבה בצורת שפתיים? מוצר חובה בכל בית ברמת גן. מכאן

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאאפרופו בתים ברמת גן, שטיחון כזה לאמבטיה לא ישרדו אצלי אפילו חודש בטרם יהפוך למטונף לחלוטין, אבל לחלום לא עולה כסף. מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאהתיאור של הנר הזה נראה טוב, אך אני לא מעוניינת להסיט את תשומת הלב לכך שהוא כתוב על מדבקת שיש וזו הסיבה האמיתית שבגללה אני חושקת בו. מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאאם עדיין לא גיליתן כמה חלוק חורפי זה כיף, אני מקנאת בכן. אני זוכרת את התחושה הבתולית והכיפית הזו. בכל מקרה, החלוק שלי כבר עבר הרבה ולכן אני מרגישה צורך להצטייד באחד ספייר וזה נראה לי נאה במיוחד. מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאאני מאוד בררנית כשזה נוגע לסלסלאות הרוז גולד שלי ולכן אני יכולה לדווח לכן שרובן ככולן ענקיות ונדיר להיתקל באחת קטנה וקומפקטית כמו זו – ולכן אני צריכה אותה, מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאלא יודעת מאיזו סיבה אדם שהוא לא דמות במד מן יזדקק לפלאסק ביום יום שלו, אבל גם אני סוג של דמות ואני צריכה את הפלאסק הזה לצילומים. מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגארציתי לחוש צרפתייה קוקטית ולהזמין את הסריג הזה מ- sezane אבל אז גיליתי שהם בכלל לא שולחים לישראל וכך התנפצה הבועה fml#, מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגארציתי לחוש צרפתייה קוקטית ולהזמין את הסריג הזה של בלה פרויד אבל אז גיליתי שכל סריג כזה עולה כמעט 300 פאונד, אז בשלב הזה לא ממש אכפת לי אם הם שולחים לישראל או לא FML#, מכאן

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאהנה חולצה שאני דווקא כן יכולה להרשות לעצמי, נשלחת לישראל והחשוב מכל – מצחיקה אותי באופן פראי. מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאאין לי הרבה מה לומר לגבי הצמיד הזה, פרט לכך שהוא שייך למותג עצמאי שמייצר תכשיטים נאים כמוהו, אז תנצרו את הרגע – הוא לא ישוב על עצמו שוב. מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאאין לי מושג מה אדם מן השורה אמור לעשות עם פסלון מוזהב בצורת Cheers אבל אני נואשת לו למטרות צילומים. כן, כתבתי נואשת. מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

העגילים האלה מתוארים באתר כ-Your grown up hoops ואני בהחלט מרגישה, במיוחד לאור כל הפיצ’פקעס המיותרים לחלוטין שהופיעו כאן בפוסט – שהם בוגרים באופן לא שגרתי. מכאן.

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאאם אתן מכירות את המדור מספיק זמן, אתן לבטח יודעות שיש שני סוגי מוצרים שמופיעים בו כמעט בכל פעם, האחד הוא שמן לפנים, מכאן

מדור צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאוהשני הוא נעלי סניקרס מטופשות, אלו כבר סולד אאוט לגמרי אבל אשמח שנעריך אותן יחד. מכאן.

ועכשיו כמו כל דוד מקריפ ששתה יותר מדי יין בארוחה, אומר לכן שאנחנו כבר נתראה במדור הזה בשנה הבאה!