אומר לכן בכנות – אני לא ממש יודעת מה קורה פה. ייתכן שאנחנו נתקלות במקרה ייחודי של אדם חרמן שבמקום לבטא את החרמנות שלו ברצון במין – עושה זאת באמצעות איסוף כפייתי של מוצרים בצורת איברים מגונים. ייתכן שאנחנו גם נתקלות פה במקרה קשה מאוד של TMI, אז בואו, בואו ניגש לעניין:

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאנכון שאומרים שאישה שוכחת את כל הזוועות שעברה בלידה כדי לרצות ילד נוסף? אז כך אני מרגישה כלפי מכונות התקליטים של קרוסלי: לא משנה כמה אשכנע את עצמי שהאיכות של המוצר הזה היא דרעק, בסוף הם יוציאו גרסת מרבל או גרסת קטיפה ורודה שתגרום לי לשכוח הכל ופשוט לרצות את זה. מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאניסיתי לעכב את זה עם משחק מקדים, אבל הנה, החלק הפורנוגרפי של הפוסט הזה התחיל, עם כרית תחת לא פחות. שלא תדעו עוד צער. מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאכבר כאן אפשר לזהות שאני חוצה את גבולות הטעם הטוב עם שטיחון שהשתיקה נאה לו, אבל חכו, זה עוד לא הסוף. מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאלמה שלא אצטרך מראה בצורת פיגורה נשית? מכאן

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאאני מצטערת, עם כל הכבוד לציצי ותחת – זה הפורנו האמיתי. נעלי רוז גולד! עכשיו בוודאות יש לי דחפים מיניים. מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאכאילו שלא מספיקים לי כל אתרי הביוטי שמאיימים למוטט אותי כלכלית, אז אני גם חייבת למצוא כל מיני מוצרים וחברות נישה שעושות לי עיניים.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאכי למה שלא ארצה בקבוקים קטנטנים שעולים הון בעצם? מכאן

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

לעולם לא יימאס לי מחולצות טי-שירט עם כיתובים חמודים. מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

מחולצות קטיפה ורדרדות ייתכן שדווקא כן יימאס לי, אבל לבינתיים הן כאן איתנו. מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאהופתעתי לגלות שלביונסה יש מחלקת מרצ’נדייז עם משלוחים לישראל. הופתעתי עוד יותר לגלות שיש שם מוצר אחד שאני צריכה. מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

התאהבתי לגמרי בנרות של IZOLA אז אינשאללה שנר ה-Green Moss בריח טחב מפנק יהיה גם הוא שלי, מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

נר נוסף, עם המסר הראוי ביותר ליום ראשון שהתקיל אותנו כך פתאום. מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאלא מרגישה צורך להסביר אפילו מדוע אני צריכה את זה. מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאאת הפרינט הזה אקדיש לכן אחרי שתשרדו את יום ראשון בשלום. מכאן.

צריכה את זה במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאנסיים את פוסט התועבה הזה עם קלאסיקה לאיזון – טבעת רוז גולד יפיפייה, מהיפות שבהן נתקלתי, של מעצבת ישראלית! יום יבוא ותהי שלי ואני בעיקר מבטיחה לא לנשק אותך עם הפה המטונף הזה. מכאן.

באילו מוצרים אתן חושקות השבוע?