עוד לפני שניגש לסוגיית השפתונים החשובה, אשתף אתכן באנקדוטה קטנה: קצת אחרי שהשתחררתי מהצבא ניסיתי להתקבל לעבודה בסניף ביוטיקייר באשדוד כמוכרת. סיכוי סביר שאם אתן קוראות את זה ואתן חברות שלי – המוח שלכן  קורס לתוך עצמו ברגעים אלו ממש. אז מסתבר שהבחורה שלא קיבלה אותי לעבודה חשבה באותו אופן ואף ציינה שלדעתה אני סנובית מכדי לעבוד עם אנשים. די משוכנעת שהגבתי בגלגול עיניים. אופסי.

סקירת האתר החדש של ביוטיקייר במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

בכל אופן, הפואנטה בסיפור המרגש, פרט לכך שהאישה הצדיקה הזו ככל הנראה חסכה לי שנים של עבודה בתחום שבאופן די ברור אינו מתאים לי – היא לומר שאני אכן סנובית. קיבלתי את זה עם השנים ולרוב אני אפילו מאמצת את הטייטל הזה אליי בחום. גם באיפור אין לי שום בעיה להודות בכך שאני סנובית: אמנם אני חובבת גדולה של מציאות וגם עם מוצרים זולים אין לי שום בעיה, אבל אם יש מוצר שנתפס בעיניי כצ’יפ, יש סיכוי סביר שלא ארצה להשתמש בו לא משנה כמה תספרו לי שהוא טוב ודי כבר להיות סנובית מגעילה. סורי, זו אני.

סקירת האתר החדש של ביוטיקייר במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

הקשר שלי עם ביוטיקייר, רשת שקניתי בה לא מעט עד תקופת הצבא, נגמר כשעברתי למרכז והסיבה העיקרית לכך היא שהסניף הקרוב אליי הוא בפתח תקווה, עיר שבתור רמת גנית עילאית ומתנשאת אין לי עניין להתקרב אליה. כשקיבלתי קרדיט לרכישה באתר החדש של ביוטיקייר, החלטתי שהגיע הזמן להוריד קצת את החוטם ולהתנסות במוצרים שאולי לא הייתי מזמינה או קונה בנסיבות אחרות ומי יודע, אולי דווקא אגלה כמה מציאות – והרי שאם הן במחיר אטרקטיבי תמיד נעים לדווח על כך.

אז אין לי לצערי הרב שוס גדול לדווח עליו, פרט לשפתונים שאליהם עוד נגיע בהמשך. מוצרי האיפור של ביוטיקייר ברובם הגדול אינם טובים מספיק לדעתי, יש שם כמה מוצרים בודדים ובעיקר כלי איפור שמלווים אותי כמה שנים – כמו צללית הדואו לגבות, המברשות והספוגיות (שהן תגלית יחסית חדשה אבל מאוד משמחת) – אבל מהשאר אני שומרת מרחק ולא בכדי. אציין שחוויית ההזמנה באתר הייתה נעימה וזמני המשלוח בדואר הרשום – השיטה בה בחרתי, היו לגמרי מתקבלים על הדעת. כדאי לקחת בחשבון שקיימים דמי משלוח בעת ההזמנה ולכן האתר מתאים להזמנות מרוכזות יותר ולא של מוצר פה או מוצר שם, אבל בסך הכל הוא מעניק חוויית משתמש טובה.

הבעיה הגדולה בהזמנת מוצרים של מותגים ישראליים היא שאין עליהם דאטה כמו שיש במוצרים של מותגים בינלאומיים. הרי אני לא יכולה בכל רגע נתון לבקר בטמפטליה כדי לבדוק סווטצ’ים של ביוטיקייר או לחפש מידע על מוצר שמסקרן אותי ב-Makeupalley. זה אומר שאני צריכה להסתמך על המלצות בקהילות או בבלוגים מקומיים – או לחילופין לנסות כמה מוצרים חדשים על עיוור כפי שעשיתי בהזמנה הנוכחית.

אומר לכן בכנות – אין לי סבלנות לדגום מוצרים מאפס, לא עם ביוטיקייר ולא עם שום חברה אחרת. אין לי פנאי לבזבז על מוצרים שלא עושים את העבודה ואני מוצאת שעם השקעה לא מאוד גדולה, אפשר למצוא מוצרי איפור שהם זולים וטובים מבלי שאצטרך להתפשר ולהפוך לשפן נסיונות. אם אתן הרפתקניות, אז אני אומרת מה טוב, הרי אלה מחירים שלא כואב להתנסות בהם וגם אם יש נפילה, לא קרה אסון אבל מבחינתי? פחות מתאים, כי מובן לי שהסיכוי שאמצא מוצר חדש שייכנס לתיק האיפור שלי הוא לא גבוה ולכן מבחינתי זה לא שווה את המאמץ. גם סנובית וגם מקובעת, צר לי, זה מה יש.

אל תטעו, אני לגמרי בעד ביוטיקייר וחושבת שזו רשת שמספקת מענה לא רע בכלל לבחורות צעירות בתקציב או בכל הקשור לאקססוריז, כלי איפור ומדי פעם גם מציאות לא צפויות לנשים בוגרות יותר ובעניין הזה, נעבור לתגלית שלי – השפתונים. אלה שפתוני מאט מסדרת ה-check matte שנכנסו אצלי לשימוש יומיומי ואם אתן זוכרות את האנקדוטה מתחילת הפוסט – זה ממש לא טריוויאלי.

הגוונים שקיבלתי הם: Perfect crime שהוא ורוד פוקסיה, Passive aggressive בעל השם הנהדר שהוא בורדו, LOL שהוא ורוד מסטיק חם יותר ו- Urban legend שהוא חום קרמלי גראנג’י ואותו משום מה לא טרחתי לצלם אבל תוכלו לראות אותו עליי ותוכלו לראות אותי מדברת עליו בסרטון חדש של FML

אני יודעת שגם לגבי השפתונים הדיעות קצת חלוקות אבל אני כאמור מאוהבת בהם: הפורמולה שלהם מאוד נוחה לי, הטיפ של השפתונים מאפשר הנחה מדויקת וקלילה, הם לא מורגשים ולא מייבשים את השפתיים והם אפילו שרדו עליי אכילת פסטה שמנונית, בקיצור שוס!

סקירת האתר החדש של ביוטיקייר במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגאפרט לשפתונים הזמנתי גם את הדואו לגבות שאותו אני מאוד מחבבת והוא מאוד פיגמנטי, הספוגיות להנחת האיפור שאמנם אין לי בסיס להשוואה בינן לבין הביוטי בלנדר אבל עושות יופי של עבודה בפני עצמן (גם ספוגית המיני נהדרת!) ויש לי גם באוסף כמה מברשות של ביוטיקייר שלגמרי נותנות עבודה גם במבחן הזמן לאורך שנים וחפיפות.

אני יודעת שיש גם הרבה לקוחות מרוצות של מגירות האקריל, זו שלי לא הצליחה להתחבב עליי כי המגירה השלישית לא נפתחה בנפרד מהמגירה האמצעית לא משנה מה ניסיתי, שאר המוצרים שמופיעים בתמונות: הקונסילר, מקבע האיפור והמספריים לגבות הם מוצרים שלא ממשיכים איתי ולטעמי לא שווים גם את ההשקעה הכספית הפעוטה שמבקשים תמורתם. אגב, עצם העובדה שאפשר להשיג במגוון של מוצרי החברה מגירות אקריל ומקבע איפור לגמרי מעידה על כך שמדובר ברשת שקשובה לטרנדים ומשתדלת לתרגם אותם למחירים נוחים במינימום זמן וזו עובדה שהיא לגמרי מוערכת בעיניי.

לסיכום – העובדה שאפשר להשיג עכשיו את מוצרי ביוטיקייר אונליין היא לגמרי משמחת כי זו רשת שלא הייתה נגישה לי עד כה. אני ומוצרי האיפור של המותג לא נהיה סיפור אהבה אם כי סדרת המאט החדשה היא תגלית מאוד משמחת, אבל כמו תמיד, מחלקת הכלים והאקססוריז של הרשת לגמרי נותנת עבודה ויש בה כל מיני מוצרים משלימים במחירים נוחים שמתאימים לשימוש יומיומי.

האם יש מוצרים שאתן מכירות מביוטיקייר וממליצות עליהם? אשמח לאסוף המלצות לקראת הזמנה עתידית (הספוגיות, צריכה מלאי אינסופי של ספוגיות!)