עם הטרנד של הנעליים הכעורות אני ממש בסדר. אני מבינה שהטרנד הזה לא מתאים לכל אחת, נניח למישהי חובבת אסתטיקה או בעלת טעם טוב, אבל לאלו מאיתנו שעוקבות אחר טרנדים ומצהירות בגלוי שאנחנו קורבן אופנה – זה מרגיש לחלוטין תקין להתמסר לנעליים פרוותיות או נעליים עם חרטום מעוך, למשל.

בכל מה שקשור למכנסי ג’ינס אני בוחרת למתוח את הגבול. זה מצחיק בכלל לנהל דיון על מכנסי ג’ינס בהקשר שלי כי יש הרבה אנשים שמגיבים בתדהמה מוחלטת כשהם פוגשים אותי לובשת מכנסיים כאלה. גם התגובה שלי לתגובה שלהם מהולה בתמיהה וכך יוצא שאני בוהה בהם בעוד הם בוהים בי ויש הרבה מאוד מתח באוויר. לכו תבינו.

בכל מקרה, מה שאני מנסה לומר זה שאני ממש אוהבת ג’ינס ברגע שמזג האוויר מאפשר זאת ואם בשאר ההיבטים בתחום האופנה או בחיי באופן כללי, גישתי היא ש- More is more, אז דווקא במכנסי ג’ינס הגישה שלי היא הרבה יותר מינימליסטית, כזו שאפשר לבסס עליה רב מכר מטופש והיא אומרת שאין לי שום צורך באף אפליקציה, חיתוך או שומו שמיים – טקסטורות על הג’ינס שלי. הרחיקו את השיקוצים האלה ממני בבקשה.

הגזרה המועדפת עליי היא הסקיני כמובן, אני אוהבת כל מיני סוגי שטיפות ויש קרעים מסוימים שאני חיה איתם ממש בשלום כל עוד הם בדיוק במיקום הנכון אבל כל השאר – גירוש שדים.

אני לא מבינה את האובססיה להפוך מכנסי ג’ינס, פריט בייסיק אלמותי בהגדרתו – למשהו טרנדי וחולף. לצערי הרב הגישה שלי מתנגשת כאמור עם הטרנד החם שהופך את מכנסי הג’ינס האהובים שלנו, הבסיס לכל מלתחה טובה – למפגע תברואתי. הממצאים כל כך חמורים שהעדפתי לצרף אותם בלינק נפרד כך שראייתכן העדינה לא תיפגע.

טרנד הג'ינס הכעור במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

אשאיר אתכן עם שני אימג’ים שממחישים עד כמה הטרנד הזה נוראי, כי אם אפילו חובבת המינימליזם האירופאי אליקס מוצאת לראוי להתהלך בפומבי במכנסי ליצנים, אז אבדנו-

טרנד הג'ינס הכעור במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

טרנד הג'ינס הכעור במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

כל התמונות בפוסט הן מכאן,
שנדע מעתה והלאה רק בשורות טובות.